Esileht Sünnitus Tunne ja sünnitama minek

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Tunne ja sünnitama minek

Mõni tuttav küsinud mu käest, millal sünnitama lähed? Kuidas tunne on?

No ma ei saa aru, kuidas inimesed, ei tea (ise sünnitanud juba), et rase ei tea ju ette, millal laps sündima hakkab.
Tunde all ei mõelda mitte enesetunnet, vaid hoopis tunnnet, et kas hakkad täna- homme sünnitama.

Siit tekkiski küsimus. Kas keegi on ette tundnud, et vot täna õhtul hakkan sünnitama?

Ausalt, mul polnud õrna aimugi. Päeval ja õhtul oli kõik nagu ikka. Ööösel polnud valusid ega midagi. Hommikul voodist tõustes nirisesid mööda sääri veed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt mitte. Ma polnud mõttes veel valmiski sünnitama, sest esmarasedana ma ootasin, et aeg läheb üle. Laps sündis hoopis 9 päeva enne tähtaega. Hea, et kott oli vähemalt kokku pandud ning ämmakaga 2 päeva enne seda oli sünnitusplaan ka üle vaadatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Aga mida nad peaksid Sinult küsima, et Sa tunneksid ennast hästi ja et nad saaksid Sinu ootusele kaasa elada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul oli hommikul tunne, et täna vist küll sünnitama. Enesetunne oli hoopis teistsugune kui tavalisel hommikul. Süda oli paha. Olin ärgates nii väsinud.

Hommikul ikka toimetasin ja veidi sõin, iiveldus läks üle, aga väsimus mitte. Pärast lõunat vedelesin ja puhkasin mitu tundi. Kui ennast 18 ajal üles ajasin, siis WC-s kohtusin looteveega 🙂 Laps sündis veidi pärast südaööd (esmasünnitus, paar päev enne tähtaega).

Aga samas, kui keegi oleks küsinud, et kas hakkan sünnitama, siis ega ma seda tunnet niivõrd ei usaldanud, et oleks öelnud, et \”muidugi, muidugi, kohe nüüd lähengi\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀 No mõnedel vist on jah mingi sisetunne:) See on sama, nagu mina ei saa aru, et kuidas sa vaatad lapsele otsa sündides ja mõtled, et ohh Mati nägu või et oops… peame uue nime välja mõtlema, kuna ta ei ole kohe üldse Mati nägu:D
Ja need tuttavad mõtlevad lihtsalt ma arvan seda, et kas oled tundnud nt libakaid või seda, et laps on rahulikumaks jäänud jne. Või siis proovivad viisakad olla, aga ei tea mida või kuidas sinult küsida:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul helistavad ka iga päev ämm-äi, ema mitu korda päevas, sõbrannad, kolleegid. Tore, et nad huvi tunnevad, aga mul on tunne nagu valmistaks neile pettumuse kui igakord ütlen, et ei ole veel mingit märki, väga rahulik on, enesetunne on hea. Siis annan lubaduse, et annan neile kohe teada kui olen pärast sünnitust toibunud. Täna ongi veel imelik, et ema ei ole helistanud. Noo ta teab, et ma tahan kaua magada. Eks kell 10 00 helistab jälle. Eile oli mul tähtaeg. Arvasin ise ka et sünnib varem. Lotevtt on miinimum piiril ja lpaslee oleks turvaline kui ta nii kaukas kõhtu ei jääks. Täna lähen haigalsse ja võib olla hakatakse esile kutsuma…Jõudu ootajaile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud mingit tunnet. Öösel hakkasid veed nirisema, hommikul oli laps käes. Enne ei olnud mingit koduste toimetamiste paanikat vmt, nagu mõni räägib, et naisi tabab kihk põrand pesta või keset ööd pesu triikida.

Sünnitasin 37. nädalal. Vaim oli valmis küll, isegi palju varem. Kuna ise olen kuu aega varem sündinud, õde ja õe laps mõlemad on 1,5 kuud varem sündinud, üldse kõik lapsed emapoolses sugulusliinis enneaegsed. Nii et olin sisimas täitsa kindel, et ega minugi laps üle tähtaja lähe. Aga ningit sisetunnet, et just sel öösel sünnituseks läheb, ei olnud. Mehele olin küll eelmisel päeval öelnud, et ei tea, kas ikka tasub jaanipäevaks maale sõita (laps sündis juunis).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühegagi kolmest lapsest pole mul olnud mingeid kindlaid tundemärke ja tundeid, et peagi lähen sünnitama. Näide: Õhtul võtan veel külalisi vastu – vaaritan, koristan, lobisen hilja õhtuni. Tuttav nelja lapse isa ütleb, et sina küll veel sünnitama ei lähe, pole seda nägugi veel. Õösel hakkavad valud ja hommikuks laps käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli hoopis nii,et hommikul ärkasin,duzzi all tuli verd-olin kohe sabinas et nüüd siis ongi minek.Aga kuna valusid ei olnud,ei vett ega midagi rohkem siis ootasime õhtuni-just vere pärast ikka läksime haiglasse-ei midagi.Kerged valud hakkasid aeg ajalt tulema,mis muutusid tugevamaks-igaks juhuks jälle haiglasse-ei midagi.Valud muutusid üha tugevamaks terve öö-järgmine päev-siis 3nda päeva õhtul läksime haiglasse kuna valud olid juba väga suured-aga muffigi avanemine minimaalne,kuid jäeti seekord haiglasse.Tcillisime mehega siis seal tema vaatas tv-d ja mina valutasin kuni tulid veed-pandi tiksuma-ja tunni ajaga avanes 7cm arst oli hämminugus,et kuidas ma veel nii rahulik olen.Püüdisin veel punnitada kuid kuna sünnitegevus nii kaua kestnud-tehti keiser.Niisiis tunne oli koguaeg et nüüd nüüd aga 3 vaevalist päeva.Nüüd olen uuesti rase ja ootan huviga mismoodi see põnn kavatseb käituda:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Sünnitus Tunne ja sünnitama minek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.