Esileht Ilu ja tervis Tunne, nagu oleks purjus

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tunne, nagu oleks purjus

Postitas:

Hommikust peale on selline tunne, nagu oleks purjus, kuigi pole nädalaid tilkagi alkoholi võtnud. Jalg on pehme, pea uimane ja keerulisemaid sõnu ei suuda välja öelda. Milles võib küll asi olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vääna pead-kaela tahapoole nii, et ragiseb (kui tunned, et endale sellega liiga ei tee), tihti soolad kogunevad kaelasoontesse ega lase pead verega vajalikul tasemel varustada ning see tingib pearingluse ja uimasuse.
Isegi olen äärepealt selle tunde pärast emosse läind, õnneks avastasin, et aitab väga hästi kaelaharjutus.
Alfonss va rebane kirjutas ka sellest mingi hetk siin tervise all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

diabeet, insult?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]vääna pead-kaela tahapoole nii, et ragiseb (kui tunned, et endale sellega liiga ei tee), tihti soolad kogunevad kaelasoontesse ega lase pead verega vajalikul tasemel varustada ning see tingib pearingluse ja uimasuse.
Isegi olen äärepealt selle tunde pärast emosse läind, õnneks avastasin, et aitab väga hästi kaelaharjutus.
Alfonss va rebane kirjutas ka sellest mingi hetk siin tervise all.[/tsitaat]

jah, mul oli sama jama..tekkisid sellised tasakaalu häired, et isegi voodis sellili ei saanud enam oldud.

arstid laiutavad käsi või kirjutavad tablette, mis ei aita.

istu voodi peale ja ragista ettevaatlikult kaela, mina sain nii korda ja mul pole sestpeale enam olnud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olid sarnased sümptomid kord töörohkel ajal ja kui laps öösiti pikka aega halvasti oli maganud. Proovisin magneesiumi ja sõin kaks tabletti tunniajalise vahega ära, uimasus oli kadunud ja pilt läks selgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mul oli eile sama teema.öösel tulin üles et pissile minna ja vaatasin et nagu joodik tuigerdan…hommikul halb olla,pea jumala paks ja püsti ei tahtnud tulla ..olin vaid voodis pikali…lõpuks hakkas villand lesimiset ja hakkasin toimetama,mis sellest et paha oli veel olla !!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:00; 07.03 10:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures mul oli eile sama teema.öösel tulin üles et pissile minna ja vaatasin et nagu joodik tuigerdan…hommikul halb olla,pea jumala paks ja püsti ei tahtnud tulla ..olin vaid voodis pikali…lõpuks hakkas villand lesimiset ja hakkasin toimetama,mis sellest et paha oli veel olla !!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 10:00; 07.03 10:07;
To report this post you need to login first.

siis aitab vaid massaaz turjale ja õlevöötmele. mitmeid kordi proovitud asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tunne, nagu oleks purjus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.