Esileht Pereelu ja suhted Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Suhe on pikaajaline, lapsedki teismelised. Mehega suheldes kordub muster läbi aastate. Arutelu või situatsioon. Mina ütlen välja, kuidas mina situatsiooni näen või selles ennast tunnen. Mees tõmbub kohe pingesse ning võtab seda kui tema pihta käivat kriitikat, millel kindlasti pole tõepõhja all. Halvemal juhul ärritub ning ignoreerib mind mitu päeva. Paremal juhul toob näiteid ärritaval toonil, mis lükkavad kuuldud kriitika ümber. Üritan alati teadlikult anda tagasisidet, mida ta võtab kriitikana, mina vormis nii kuidas oskan.</p>
Mees ärritub ja vaikib. On tige. Tõesti, vabandust, aga vägisi tekib võrdlus 16 aastase lapsega. Nii aastaid. Ei mingit ma mõistan sind kallis või ma hetkel pole valmis sellest rääkima või mida iganes viisakat, sõbralikku. Rääkima üldjuhul ei hakkagi ärritatud teemal. Pigem laheneb tüli sellega, et paar päeva hiljem võtab äkki kaissu. Seega laheneb füüsiliselt ja elame edasi järgmise korrani.

 

Väga kurnav on. Ma tunnen end üksi suhtes. Ma tunnen  end ebakindlalt, sest ma ei saa öelda välja, kuidas ma end tunnen. See kandub üle ka seksi, sest emotsionaalne side on katki sageli. Seda olen mehele ka öelnud. Vaatab otsa nagu räägiksin hiina keeles.

Muidu kõik ok peres, keegi ei joo ei suitseta ei loobi nõusid ei kakle. Emotsionaalselt on aga sageli raske. Sel aastal augustis alustasin kalendris päevade ära värvimist, et näha, kui palju on neid päevi, kui mina tunnen end suhtes õnnelikuna.

Loen huviga kolmandate inimeste mõtteid sel teemal.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 22:41; 19.10 23:35; 19.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – ise end alandad. Seksides vastu tahtmist mehega, kes sind üldse ei austa ega hinda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt võiks nii paljugi enda heaks teha, et ei seksi selliselt käituva inimesega. Vähemalt mitte seni, kuni see lapsmees jälle täiskasvanuks otsustab saada ja oskab olla normaalne. Mõni mees ehk ennem ei saagi aru, et naine ei kaagutagi ega tujutse niisama, kui on ilma seksita jäänud. Kui kuival olemise tõttu lahkub või vaatab mujalt, siis jumala eest nii pidigi minema. Pole suurt kaotust. Siis kõrgemalt poolt lahendati asi sinu eest ära, millega ise hakkama ei saanud.

No kuidas peaks aru saamagi kui halva käitumise eest saab veel seksi näol preemiatki.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 23:26; 19.10 23:40; 19.10 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ja selle kunstiliselt  tekitatud vajadus rikub inimsuhted. Budistidest meestel seksiisu kaob näiteks. Kõik on prioriteetides ja peas kinni.

Jumal ei loonud seksi mõnu eesmärgil.

Keelatud õun piiblis on metafoor, tegemist polnud reaalse puuviljaga, tegemist oli seksiga. Tühipalja himu rahuldamisest sai inimese allakäik . Lapse eostamiseks on seksi vaja, kõik muu on ebavajalik.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:35; 19.10 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil kipub lahenema samuti läbi seksi. Vahet polegi, kes algatab. Alandav on ikka.

Kui temal on midagi vaja, siis oskab olla väga kiisu. Ja teiste ees – oo, me paistame ideaalne paar. Nii nunnud. Käitub siis eriti nunnult, hoolivalt. Jõuame koju võib paugust vait jääda ja ignoreerida mind.

Tunnen end just nagu kirjutasid – narts.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 22:41; 19.10 23:35; 19.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ja selle kunstiliselt tekitatud vajadus rikub inimsuhted. Budistidest meestel seksiisu kaob näiteks. Kõik on prioriteetides ja peas kinni.

Jumal ei loonud seksi mõnu eesmärgil.

Keelatud õun on metafooria, tegemist polnud puuviljaga, tegemist oli seksiga. Himu rahuldamisest sai inimese allakäik alguse.

Mina see eelmine kägu ei pidanud just konkreetselt jumalat silmas selle kõrgemalt poolt lahendamise väljendusega. Elu lihtsalt teeb ühel hetkel omad sellised korrektuurid, mis on kannatavale inimesele koormast vabastamine ja see pole sugugi halb, vastupidi just.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 23:26; 19.10 23:40; 19.10 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt võiks nii paljugi enda heaks teha, et ei seksi selliselt käituva inimesega. Vähemalt mitte seni, kuni see lapsmees jälle täiskasvanuks otsustab saada ja oskab olla normaalne. Mõni mees ehk ennem ei saagi aru, et naine ei kaagutagi ega tujutse niisama, kui on ilma seksita jäänud. Kui kuival olemise tõttu lahkub või vaatab mujalt, siis jumala eest nii pidigi minema. Pole suurt kaotust. Siis kõrgemalt poolt lahendati asi sinu eest ära, millega ise hakkama ei saanud.

No kuidas peaks aru saamagi kui halva käitumise eest saab veel seksi näol preemiatki.

Pigem taandub siin sellele, et naine ei taha minna, sest lahkuminek tundub hetkel veel hullem. Endale ja ka lastele. Ja me kõik teame seda laste pärast pole vaja koos elada ja lapsed haiges kooselus õpivad haige peremudeli. Teame. Lahkuminek on siiski raske. Majanduslikult muutub naise elu samuti sageli raskemaks.

Mina olen seda 20 aastat kannatanud ning nii väsinud, et täna juba suudan mõelda võimalikust lahkuminekust minu algatusel. Varasemalt ma seda teha ei suutnud…

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 22:41; 19.10 23:35; 19.10 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks ja selle kunstiliselt tekitatud vajadus rikub inimsuhted. Budistidest meestel seksiisu kaob näiteks. Kõik on prioriteetides ja peas kinni.

Jumal ei loonud seksi mõnu eesmärgil.

Keelatud õun on metafooria, tegemist polnud puuviljaga, tegemist oli seksiga. Himu rahuldamisest sai inimese allakäik alguse.

Mina see eelmine kägu ei pidanud just konkreetselt jumalat silmas selle kõrgemalt poolt lahendamise väljendusega.

 

Rääkisin üldiselt nagu asi on.

Silmasin, et keegi tunneb ennast nartsuna- see on asjade loomulik kulg, keegi elab teil seljas lihtsalt loomaliku rahulduse saamiseks, inimesena korda te ei lähe. Mis harmoonilisest kooselust või õnnest siin rääkida saab?

Sisimas tahab igaüks tunda ikka ennast teistmoodi tahetuna, mitte vaid lihakeha himude tõttu.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.10 23:35; 19.10 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vähemalt võiks nii paljugi enda heaks teha, et ei seksi selliselt käituva inimesega. Vähemalt mitte seni, kuni see lapsmees jälle täiskasvanuks otsustab saada ja oskab olla normaalne. Mõni mees ehk ennem ei saagi aru, et naine ei kaagutagi ega tujutse niisama, kui on ilma seksita jäänud. Kui kuival olemise tõttu lahkub või vaatab mujalt, siis jumala eest nii pidigi minema. Pole suurt kaotust. Siis kõrgemalt poolt lahendati asi sinu eest ära, millega ise hakkama ei saanud.

No kuidas peaks aru saamagi kui halva käitumise eest saab veel seksi näol preemiatki.

Pigem taandub siin sellele, et naine ei taha minna, sest lahkuminek tundub hetkel veel hullem. Endale ja ka lastele. Ja me kõik teame seda laste pärast pole vaja koos elada ja lapsed haiges kooselus õpivad haige peremudeli. Teame. Lahkuminek on siiski raske. Majanduslikult muutub naise elu samuti sageli raskemaks.

Mina olen seda 20 aastat kannatanud ning nii väsinud, et täna juba suudan mõelda võimalikust lahkuminekust minu algatusel. Varasemalt ma seda teha ei suutnud…

Saan sellest aru. Olen ka ise pikalt kaalumise ja aja raiskamisega lahku läinud. Kindlasti pole kerge, aga pole ka materiaalsest heaolust lõpuks kasu, kui üks päev lähed halvas suhtes hulluks. Tervist on juba palju raskem tagasi saada kui üldse saabki enam ja raha ei saa ka aidata selles.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.10 23:26; 19.10 23:40; 19.10 23:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa arvad, et sul on õigus teisele täiskasvanud inimesele moraali lugeda?  Või kohustus? Või et sa lihtsalt pead seda tegema? Milleks? Mingi näägutamisvajadus? Ilmselge võimuvõitlys on nagunii (ma ei ANNA sulle seksi, voh).

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kordub muster läbi aastate. Arutelu või situatsioon. Mina ütlen välja, kuidas mina situatsiooni näen või selles ennast tunnen. Mees tõmbub kohe pingesse

Too näide ühest sellisest arutelust (algusest lõpuni koos ajalise määratlusega). Näiteks teema, mida sina ütled, mida tema ütleb jne
Muidu ei saa aru, mis nö prioriteeditasemega teemad need on, mille aruelusid sa siin kirjeldad.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 08:57; 20.10 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kaheks nädalaks lasteta korraldusi mulle lahkumineku ähvardusel pakkuda ja veel päevast päeva ignoreerida, alandada,see on tegelt ka úle mõistuse mulle,oi kui palju pisaraid olen valanud ta solvangute tõttu.

Palun mine räägi kellegagi, kellele saad ausalt oma elust rääkida ja nõu küsida. See ei ole normaalne, mida sa siin kirjeldad. Laste heaolust on asi kaugel (sa ise kirjutasid ka, et teed seda sellepärast, et SINA tahad sellist elu koos laste ja selle tölliga, mitte, et lapsed ise tahavad)
Kohutav peremudel ja naiseroll, mida lastele õpetada.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 08:57; 20.10 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ema ütles mulle juba lapsepõlves, et inimene peab iseendaga heas suhtes olema, sest kuitahes hea su pereelu on, ükskõik kui palju sul sõpru on, mingitel rasketel hetkedel elus tunned end ikka üksi ja pead suutma üksi iseenese toel neist raskustest välja tulla. Olen seda korduvalt elus tundnud ja kuna ma teadsin seda juba ette, ei tulnud see üksioleku tunne mulle ootamatuna ja see aitab mul neist hetkedest üle saada.

Oma mehele pidin otse ütlema, mida  ma soovin, et ma ei soovi näiteks lahendusi, mis minule ei sobi, vaid soovin et keegi lihtsalt ümbert kinni hoiaks ja embaks ja ära kuulaks. Samuti nagu minule ei sobi iga mehe reaktsioon tagasisidele, on mehel õigus tunda end ebaõiglaselt kritiseerituna, kui tema ei tunne, et sul on õigus. Ja inimesed on erinevad, neil võtab aega solvumisest üle saamine. Samuti võtab aega, et õppida selgeks, kuidas mehele oma soove avaldada viisil, mis tema ego ei haava. Minul võttis see ka aega aga nüüd aastaid hiljem oskame päris hästi suhelda nii, et teine ei solvuks.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehega suheldes kordub muster läbi aastate. Arutelu või situatsioon. Mina ütlen välja, kuidas mina situatsiooni näen või selles ennast tunnen. Mees tõmbub kohe pingesse ning võtab seda kui tema pihta käivat kriitikat, millel kindlasti pole tõepõhja all. Halvemal juhul ärritub ning ignoreerib mind mitu päeva. Paremal juhul toob näiteid ärritaval toonil, mis lükkavad kuuldud kriitika ümber.

noo ma ei tea, ilmselt see kriitika ikka käib siis mehe kohta ja kui see pidevalt aastaid on nii toimunud, siis mehel ongi kujunenud selline kaitsereaktsioon.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et paljud naised ei oska ise ka suhelda(kuigi neile endile tundub, et oskavad). Minge perenõustamisse või kasvõi esialgu minge üksi teraapiasse.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pinges, ärritub, ignoreerib, vaikib, tige – tema emotsioonid, tema asi nendega hakkama saada või siis mitte saada ja nendes marineerida. See on tema hobi, mis sinusse ei puutu. Sina tegele oma lemmiktegevustega ja suhtle sugulaste ja sõpradega. Sa võid täitsa vabalt olla rõõmus ja rahul, sellal kui tema on tige.  Te olete eraldi inimesed, mitte üks läbipõimunud pundar.  Ma arvan, et individuaalteraapia võib sulle head teha mehest distantseerumisel ja enese leidmisel, sest sa lased end liialt mõjutada oma eitmehe kapriisidest, tujudest ja jonnist.

 

Teisele kirjutajale, kelle mees laste mittenägemisega ähvardab ja manipuleerib – sama jutt. Distantseeru, suhtle sõprade ja sugulastega, võta meest kui dementset ja ära pühenda talle tähelepanu. Suuna majapidamistöid tegema, muidu aga – las mees seob rätiku pähe ja tõmbab seeliku selga ning vingub päevade kaupa üksi nurgas. Keda huvitab. Sul on oma äge elu, otsi ka uusi tuttavaid ja suhtle palju sugulaste-sõpradega. Täida oma tassi. Mehega suhtle stiilis: “ahah, mhmh, ilmad on jahedamad, palun võta tolm ära ja käi poes” Mehe vingumisele ära reageeri. Päkapikud võivad mehele sussi sisse palderjani ka tuua. ????

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Miks sa arvad, et sul on õigus teisele täiskasvanud inimesele moraali lugeda? Või kohustus? Või et sa lihtsalt pead seda tegema? Milleks? Mingi näägutamisvajadus? Ilmselge võimuvõitlys on nagunii (ma ei ANNA sulle seksi, voh).

Kes kellele ei anna?

Mina olen ikka pigem alati seksnuku rollis olnud. Aga kahjuks pole saanud seda iialgi nautida, mees isegi kätega sealt ei puuduta, rääkimata suust. Ise nõuab küll kesteab kurat mida, masendav.

Maha ja taha ja finito. Nagu ütlesin, kannatab ta kuu aega hetkel mu haiguse tottu tsölibaati ja esimese nädalaga on suhe justkui lagunemas,tema jaoks on ainus koos eksisteerimise mõte seks.

Aga ei mingeid liigseid puudutusi, suudlusi ega ka mitte kallistusi naisele,vat. No ega ma neid tegelikult enam ei tahagi, 10 aastat kannatanud juba.

Selline on minu elu.

Aga kaheks nädalaks lasteta korraldusi mulle lahkumineku ähvardusel pakkuda ja veel päevast päeva ignoreerida, alandada,see on tegelt ka úle mõistuse mulle,oi kui palju pisaraid olen valanud ta solvangute tõttu.

Püha jumal, ma ei suuda uskuda, et selliseid narts-naisi ongi olemas.

Mis sul viga on naine, et sa endaga lased nii käituda???

Ja LÕPETAGE naised see loll mula, kuidas laste pärast on parem olla koos jne. Tõsiselt arvate, et lastel on parem kasvada koos sellise psühhopaadiga? Ja võite olla kindlad – teie tupsununnukesed ei hakka kunagi tahtma lapsi enda juurde nii nagu nad praegu ähvardavad, see on vaid manipuleerimisvahend sulle.

Öääkkk, ausalt mul läks süda pahaks seda teemat lugedes. Ma ei kujuta ette, et on olemas naisi, kes lähevad ja imevad mehe riista, peaasi, et tupsuke pahane ei oleks ja kodurahu oleks.

Jumala eest, kui nii lammas oled, siis ime oma tölli riista edasi ja ole õnnelik. Sest no lapsed on eksole jube õnnelikud hiljem, et ema oli nagu põrandapesulapp nende isale ja nad nägid terve lapsepõlve “elutervet” suhet pealt.

+15
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead, olen ise hetkel samas olukorras. Vanem laps on koolilaps aga noorem alles lasteaias. Tunnen sinu jutus palju oma meest ära. Viimane pool aastat on olnud kohutavad. Langetasin otsuse et laste pärast ei pea sellist elu elama. Pigem vastupidi, kui ikka ei toimi siis on lastele parem kui vanemad on lahus. Hetkel ta lihtsalt türanniseerib sind, et sa kardaksid ja ei kaaluks lahku minekut. See on pesuehtne vaimne terror. Keegi ei pea sellist asja lõputult kannatama, ei kujutaks ette et magaksin oma mehega, kes on mulle vastumeelne ökkk. Usu mind, su lapsed ei tule sind aastate pärast tänama, et sa nende nimel kannatasid. Tee endale teene ja mõtle välja, kuidas sellest situatsioonist võimalikult lihtsalt eemalduda.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ongi, kõige jubedam asi minu jaoks on läbi seksi tülide lahendamine. Mina siis teen sitamaitse suus selle ära hea näoga silitades ja lepitust otsides… Tema ei liiguta sõrmegi ja naudib kuidas end alandan? Äkki ongi nii? Ning kui ma seda ei tee naudib ta mind teistmoodi alandades e siis vaikides? Jube raske ja just aastatega sh.  pigem viimastega avaldub see aina enam, nooremana suutsin veel veidi mööda vaadata ja asi tundus, et ei ole nii hull. Seekord läheb asi raudselt laiali ka, kuu aega on tarvis tal tsölibaati kannatada ning asi kisub raudselt inetuks, juba hakkab sinnapoole triivima. Nagu lisasin, muidu oli juba probleem 1-2 kuivast päevast seekord on ikka pikem protsess ja aeg kannatada. Eks ma proovisin teda natukene ka puudutada ja silitada, kuid paraku ei soovi. No lootuses seda perekonda ikka koos hoida, et kui ei tee seda seksivärki, siis puudutused ja muu rahuldus ehk kompenseeriks talle, aga lõpuni ma ei jõudnud, kuigi proovisin. Ei teagi mis ja kuidas, aga kui tagasi vaatan, siis tegelikult see on ju koguaeg nii olnud, kergem on olnud silnad kinni elada ja sellest m66da vaadata….

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis?

Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib.  Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem.

Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid?

See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi.

Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine.

Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 15:33; 21.10 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis? Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib.  Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem. Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid? See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi. Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine. Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

Sinu nõuanne on väga hea, aga töötab tugevama naise puhul.

See, kellele sa nõu andsid, algatab ju lause ise seda seksi, millest ta ise midagi ei saa: kui midagi üldse laheneb, siis alati minupoolse seksi algatamisega, kui seda ma ei teeks oleksime ammu lahus. Rääkida ta ei taha, lähedust ei taha. Kui tahan normaalset pereelu hoida pean lihtsamalt öeldes koguaeg “seksijumalanna olema”.

Päris rõve ikka.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:09; 21.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis? Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib. Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem. Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid? See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi. Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine. Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

Sinu nõuanne on väga hea, aga töötab tugevama naise puhul.

See, kellele sa nõu andsid, algatab ju lause ise seda seksi, millest ta ise midagi ei saa: kui midagi üldse laheneb, siis alati minupoolse seksi algatamisega, kui seda ma ei teeks oleksime ammu lahus. Rääkida ta ei taha, lähedust ei taha. Kui tahan normaalset pereelu hoida pean lihtsamalt öeldes koguaeg “seksijumalanna olema”.

Päris rõve ikka.

Eks ma ise solvan teda ka korralikult ja hakkan vastu, sõiman jne. Sest ma lihtsalt ei talu enam ignoreerimist, manipuleerimist seksiga jne. Tema ainus sõna on see, kui ei meeldi-tõmba nahhui. 🙂

Minu vastu astumistest ongi asi aina hullemaks läinud. Ma ei oska kuidagi moodi käituda. Rahulikuks enam jääda ka ei suuda. Tema arvates on ta hull seksijumal ja mina rumaluke olen loll, et head asja ei taha (naerukoht).

Ja muidugi, kõik naised tahaksid temasugust meest, järgneb sellisele vestlusele.

Poleks laspsi, tõmbaks ja kohe. Raske on jätta kodukoht, sõbrad, sõbrad, lasteaed,hakkan kodus istuma?! Siin ei ole eriti kortereid ka normaalse hinnaga pakkuda, mida oleks mul kohe võimalik osta. Samas üürikaid on ka NULL. Samas, kui lâhimasse linna koliksin, peaksin iga päev autoga sõitma ca 130 km, see teeb siis linnast- lasteaeda-lasteaiast linna-taas linnast lasteaeda-lasteaiast linna. Selline asi kisuks kulukaks ja 4 aastat veedetud aeg neil koduseks saanud lasteaias, seda ma muuta ei sooviks. Ega linnas ka aiakohad käed laiali lapsi ei oota, sedagi kohta ootasime juba sünnist. Ei ole logistiliselt üldse lihtne.

Hetkel olevale pinnale 100% jääda ei saa, tegu ei ole kummagi kinnisvaraga meist.

Linnas on tegelikult ka 2 korterit meil, aga kuna need on laenuga ostetud, siis sealt vahelt mitte midagi ei tule(laenu veel vähe tagasi makstud) – seega lükkaks meespool need kohe müüki ka seda kuhu tema edasi kulgeks, ei tea. Jube segane, aga nii ta väitis tüli kâigus.

Ühesõnaga on tal sügavalt ükskõik mis minust saab, mainis kord, et ma võiksin maha surra, temal on paremat naist vaja.

Aga minul on kaks pisikest last, kes ema surmast nüüd kuidagi küll kasu ei lõika. Hea küll, ilmselt ta seda ikka 100% nii ei mõtle, vihahoos öeldakse ju asju, aga siiski, kole.

Kusjuures, oma töökohal väga hinnatud inimene, kellele vaadatakse ikka alt üles.

 

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:17; 20.10 22:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Suhe on pikaajaline, lapsedki teismelised. Mehega suheldes kordub muster läbi aastate. Arutelu või situatsioon. Mina ütlen välja, kuidas mina situatsiooni näen või selles ennast tunnen. Mees tõmbub kohe pingesse ning võtab seda kui tema pihta käivat kriitikat, millel kindlasti pole tõepõhja all. Halvemal juhul ärritub ning ignoreerib mind mitu päeva. Paremal juhul toob näiteid ärritaval toonil, mis lükkavad kuuldud kriitika ümber. Üritan alati teadlikult anda tagasisidet, mida ta võtab kriitikana, mina vormis nii kuidas oskan.</p>

Mees ärritub ja vaikib. On tige. Tõesti, vabandust, aga vägisi tekib võrdlus 16 aastase lapsega. Nii aastaid. Ei mingit ma mõistan sind kallis või ma hetkel pole valmis sellest rääkima või mida iganes viisakat, sõbralikku. Rääkima üldjuhul ei hakkagi ärritatud teemal. Pigem laheneb tüli sellega, et paar päeva hiljem võtab äkki kaissu. Seega laheneb füüsiliselt ja elame edasi järgmise korrani.

Väga kurnav on. Ma tunnen end üksi suhtes. Ma tunnen end ebakindlalt, sest ma ei saa öelda välja, kuidas ma end tunnen. See kandub üle ka seksi, sest emotsionaalne side on katki sageli. Seda olen mehele ka öelnud. Vaatab otsa nagu räägiksin hiina keeles.

Muidu kõik ok peres, keegi ei joo ei suitseta ei loobi nõusid ei kakle. Emotsionaalselt on aga sageli raske. Sel aastal augustis alustasin kalendris päevade ära värvimist, et näha, kui palju on neid päevi, kui mina tunnen end suhtes õnnelikuna.

Loen huviga kolmandate inimeste mõtteid sel teemal.

Tundub et sa oled psühhopaat ja energiavampiir.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jääge ikka kokku edasi. Saage uus laps ka.

Uskumatu, mis mölakad on naised endale meheks valinud ikka

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis? Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib. Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem. Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid? See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi. Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine. Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

Sinu nõuanne on väga hea, aga töötab tugevama naise puhul.

See, kellele sa nõu andsid, algatab ju lause ise seda seksi, millest ta ise midagi ei saa: kui midagi üldse laheneb, siis alati minupoolse seksi algatamisega, kui seda ma ei teeks oleksime ammu lahus. Rääkida ta ei taha, lähedust ei taha. Kui tahan normaalset pereelu hoida pean lihtsamalt öeldes koguaeg “seksijumalanna olema”.

Päris rõve ikka.

Eks ma ise solvan teda ka korralikult ja hakkan vastu, sõiman jne. Sest ma lihtsalt ei talu enam ignoreerimist, manipuleerimist seksiga jne. Tema ainus sõna on see, kui ei meeldi-tõmba nahhui. ????

Minu vastu astumistest ongi asi aina hullemaks läinud. Ma ei oska kuidagi moodi käituda. Rahulikuks enam jääda ka ei suuda. Tema arvates on ta hull seksijumal ja mina rumaluke olen loll, et head asja ei taha (naerukoht).

Ja muidugi, kõik naised tahaksid temasugust meest, järgneb sellisele vestlusele.

Poleks laspsi, tõmbaks ja kohe. Raske on jätta kodukoht, sõbrad, sõbrad, lasteaed,hakkan kodus istuma?! Siin ei ole eriti kortereid ka normaalse hinnaga pakkuda, mida oleks mul kohe võimalik osta. Samas üürikaid on ka NULL. Samas, kui lâhimasse linna koliksin, peaksin iga päev autoga sõitma ca 130 km, see teeb siis linnast- lasteaeda-lasteaiast linna-taas linnast lasteaeda-lasteaiast linna. Selline asi kisuks kulukaks ja 4 aastat veedetud aeg neil koduseks saanud lasteaias, seda ma muuta ei sooviks. Ega linnas ka aiakohad käed laiali lapsi ei oota, sedagi kohta ootasime juba sünnist. Ei ole logistiliselt üldse lihtne.

Hetkel olevale pinnale 100% jääda ei saa, tegu ei ole kummagi kinnisvaraga meist.

Linnas on tegelikult ka 2 korterit meil, aga kuna need on laenuga ostetud, siis sealt vahelt mitte midagi ei tule(laenu veel vähe tagasi makstud) – seega lükkaks meespool need kohe müüki ka seda kuhu tema edasi kulgeks, ei tea. Jube segane, aga nii ta väitis tüli kâigus.

Ühesõnaga on tal sügavalt ükskõik mis minust saab, mainis kord, et ma võiksin maha surra, temal on paremat naist vaja.

Aga minul on kaks pisikest last, kes ema surmast nüüd kuidagi küll kasu ei lõika. Hea küll, ilmselt ta seda ikka 100% nii ei mõtle, vihahoos öeldakse ju asju, aga siiski, kole.

Kusjuures, oma töökohal väga hinnatud inimene, kellele vaadatakse ikka alt üles.

Mind miinustamine ei häiri. Pigem näitab see seda, et kes ei ole ise olnud samas s***s seisus, ei saagi mõista.
Mina mõistan…Olen ise samas seisus. Ma ei ole suhte algusest peale olnud mitte mingi seksijumalanna aga mees ikka arvab, et ma nagu peaks. Ma kahtlustan, et tal on seksisõltuvus. Vahet ei ole, kui palju ma annan, tal ei saa isu täis. Lisaks käib ta salaja(on suhte algusest peale käinud) iha.ee jms taolistel saitidel.

Minu mees on “jonninud” nüüd viimased kaks nädalat. St, et ignoreerinud absoluutselt, kuna ma nukrutseb liialt oma ema surma pärast.

See on tõepoolest absurdsuse tipp. Ei mingit mõistmist ega austust.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis? Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib. Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem. Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid? See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi. Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine. Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

Sinu nõuanne on väga hea, aga töötab tugevama naise puhul.

See, kellele sa nõu andsid, algatab ju lause ise seda seksi, millest ta ise midagi ei saa: kui midagi üldse laheneb, siis alati minupoolse seksi algatamisega, kui seda ma ei teeks oleksime ammu lahus. Rääkida ta ei taha, lähedust ei taha. Kui tahan normaalset pereelu hoida pean lihtsamalt öeldes koguaeg “seksijumalanna olema”.

Päris rõve ikka.

Eks ma ise solvan teda ka korralikult ja hakkan vastu, sõiman jne. Sest ma lihtsalt ei talu enam ignoreerimist, manipuleerimist seksiga jne. Tema ainus sõna on see, kui ei meeldi-tõmba nahhui. ????

Minu vastu astumistest ongi asi aina hullemaks läinud. Ma ei oska kuidagi moodi käituda. Rahulikuks enam jääda ka ei suuda. Tema arvates on ta hull seksijumal ja mina rumaluke olen loll, et head asja ei taha (naerukoht).

Ja muidugi, kõik naised tahaksid temasugust meest, järgneb sellisele vestlusele.

Poleks laspsi, tõmbaks ja kohe. Raske on jätta kodukoht, sõbrad, sõbrad, lasteaed,hakkan kodus istuma?! Siin ei ole eriti kortereid ka normaalse hinnaga pakkuda, mida oleks mul kohe võimalik osta. Samas üürikaid on ka NULL. Samas, kui lâhimasse linna koliksin, peaksin iga päev autoga sõitma ca 130 km, see teeb siis linnast- lasteaeda-lasteaiast linna-taas linnast lasteaeda-lasteaiast linna. Selline asi kisuks kulukaks ja 4 aastat veedetud aeg neil koduseks saanud lasteaias, seda ma muuta ei sooviks. Ega linnas ka aiakohad käed laiali lapsi ei oota, sedagi kohta ootasime juba sünnist. Ei ole logistiliselt üldse lihtne.

Hetkel olevale pinnale 100% jääda ei saa, tegu ei ole kummagi kinnisvaraga meist.

Linnas on tegelikult ka 2 korterit meil, aga kuna need on laenuga ostetud, siis sealt vahelt mitte midagi ei tule(laenu veel vähe tagasi makstud) – seega lükkaks meespool need kohe müüki ka seda kuhu tema edasi kulgeks, ei tea. Jube segane, aga nii ta väitis tüli kâigus.

Ühesõnaga on tal sügavalt ükskõik mis minust saab, mainis kord, et ma võiksin maha surra, temal on paremat naist vaja.

Aga minul on kaks pisikest last, kes ema surmast nüüd kuidagi küll kasu ei lõika. Hea küll, ilmselt ta seda ikka 100% nii ei mõtle, vihahoos öeldakse ju asju, aga siiski, kole.

Kusjuures, oma töökohal väga hinnatud inimene, kellele vaadatakse ikka alt üles.

<p style=”text-align: center;”>Mind miinustamine ei häiri. Pigem näitab see seda, et kes ei ole ise olnud samas s***s seisus, ei saagi mõista.

Mina mõistan…Olen ise samas seisus. Ma ei ole suhte algusest peale olnud mitte mingi seksijumalanna aga mees ikka arvab, et ma nagu peaks. Ma kahtlustan, et tal on seksisõltuvus. Vahet ei ole, kui palju ma annan, tal ei saa isu täis. Lisaks käib ta salaja(on suhte algusest peale käinud) iha.ee jms taolistel saitidel.

Minu mees on “jonninud” nüüd viimased kaks nädalat. St, et ignoreerinud absoluutselt, kuna ma nukrutseb liialt oma ema surma pärast.

See on tõepoolest absurdsuse tipp. Ei mingit mõistmist ega austust.

Issand,kui tropp, aga käitumine ikka nii sarnane minu mehele.</p>
Masendav…

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:17; 20.10 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga väga väga hirmus lugemine. Ei oska kuidagi suhestuda teemaga, pole ei kogenud ega näinud perevägivalda.

Püüa vabanduste asemel siiski leida lahendusi, osta v üüri uus elukoht. Pöördu sugulaste v naiste varjupaiga poole, selline elu pole ju elu! Kui sul pole hingerahu, siis pole sul mitte midagi.
Miks selliste meestega lapsi saadakse ja nende jubedaid geene paljundatakse? Et probleem kestaks ikka põlvest põlve.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Kuule, sa pead sellest suhtest kiirelt pääsema. Olukord on ikka väga hull juba. Kas ma saan aru, et sõltud rahaliselt sellest ahvist? Kuidas muidu ta julgeks öelda, et kui ei meeldi, tõmba nah.ui. Ma oleks kohe läinud, aga vot siin ongi see sõltuvuse teema. Jalaga ukse kinnilöömiseks peab finantsi olema. Oioioi, kui jube on sellist asja taluda. Kui oskaks, soovitaks midagi paremat, aga hakka ringi vaatama ja mõtlema, kuhu edasi. Pead sealt välja saama. Suva see lasteaiakoht jm. Neid on mujal ka. Leiad teise linna töö, sätid seal elu sisse. Proovi kasvõi üüri sissemaks koguda ja lahku.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Kuule, sa pead sellest suhtest kiirelt pääsema. Olukord on ikka väga hull juba. Kas ma saan aru, et sõltud rahaliselt sellest ahvist? Kuidas muidu ta julgeks öelda, et kui ei meeldi, tõmba nah.ui. Ma oleks kohe läinud, aga vot siin ongi see sõltuvuse teema. Jalaga ukse kinnilöömiseks peab finantsi olema. Oioioi, kui jube on sellist asja taluda. Kui oskaks, soovitaks midagi paremat, aga hakka ringi vaatama ja mõtlema, kuhu edasi. Pead sealt välja saama. Suva see lasteaiakoht jm. Neid on mujal ka. Leiad teise linna töö, sätid seal elu sisse. Proovi kasvõi üüri sissemaks koguda ja lahku.

Neil on ju laps, sellise mehe eest põgeneda ei saa, tavaliselt muutuvad nad siis superisadeks kellel on hirmsasti vaja last nägabja temaga aega veeta, lisaks saab ju laste kaudu hästi manipuleerida. Eriti, kui on huvituv isa, mitte poe tagune jorss joodik.</p>
Lapsi peab jagama hakkama nagunii aga sain aru, et naine ei soovi seda teha, sest ei tunne et lapsed oleks seal kusagil isaga turvaliselt,sest see mees nendega eriti ei tegele, sellest ka siis see arusaam.

No kuhu sa siis põgened?!

Uut elu ei saa ju alustada, sest vana seob alati ja laste kaudu saab veel kui palju haiget teha, eriti sellisele emale kes on lastega nii kokku kasvanud jm.

See seksiga manipuleerimine on ka jube asi, uhhh. Kujutan ette, kui rõve teemaalgatajal sellise iseka fuureriga voodis on, kes iseennast vaid rahuldab.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi! Kuule, sa pead sellest suhtest kiirelt pääsema. Olukord on ikka väga hull juba. Kas ma saan aru, et sõltud rahaliselt sellest ahvist? Kuidas muidu ta julgeks öelda, et kui ei meeldi, tõmba nah.ui. Ma oleks kohe läinud, aga vot siin ongi see sõltuvuse teema. Jalaga ukse kinnilöömiseks peab finantsi olema. Oioioi, kui jube on sellist asja taluda. Kui oskaks, soovitaks midagi paremat, aga hakka ringi vaatama ja mõtlema, kuhu edasi. Pead sealt välja saama. Suva see lasteaiakoht jm. Neid on mujal ka. Leiad teise linna töö, sätid seal elu sisse. Proovi kasvõi üüri sissemaks koguda ja lahku.

Neil on ju laps, sellise mehe eest põgeneda ei saa, tavaliselt muutuvad nad siis superisadeks kellel on hirmsasti vaja last nägabja temaga aega veeta, lisaks saab ju laste kaudu hästi manipuleerida. Eriti, kui on huvituv isa, mitte poe tagune jorss joodik.</p>

Lapsi peab jagama hakkama nagunii aga sain aru, et naine ei soovi seda teha, sest ei tunne et lapsed oleks seal kusagil isaga turvaliselt,sest see mees nendega eriti ei tegele, sellest ka siis see arusaam.

No kuhu sa siis põgened?!

Uut elu ei saa ju alustada, sest vana seob alati ja laste kaudu saab veel kui palju haiget teha, eriti sellisele emale kes on lastega nii kokku kasvanud jm.

Mis kuradi jama sa ajad?

Ei saa, kohe üldse ei saa, ei suuda, ei ole võimalik, üldse kohe pole võimalik. Napakas oled või mis veidrat nõu sa siin annad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist naist nimetataksegi vist “kaltsnaiseks” või mis? Ma elaks rahulikult oma elu ja käituks mehega nagu tema minuga – ignoreeriks. Ei viitsiks tavalistele igapäevaküsimustele ka mitte vastata. Kui ütled, et tema strateegia on sind ignoreerida, siis las ta ignoreerib. Sul on ju lapsed, kellega saad suhelda ja elu mõnusaks teha. Loodetavasti on ka sõpru, kellega täiskasvanujutte rääkida. Mees las poriseb kodus, või noh – vaikib. Kui ta ainult vaikib, siis pole ju üldse hull – kui kallale tuleks oleks hoopis hullem. Ja nii rahulikult tiksuks. kui seks sulle midagi ei paku, siis poel sul ju niikuinii mingit isu seksidagi temaga. Miks sa peaksid? See,e t mees ähvardab lapsed 50/50 jagada on muidugi tema õigus. Aga eks ta ka teab, kui olulised lapsed sulle on ja kasutab seda sinu nõrka külge ära, et sind millegipäraast kinni hoida. Ju ta teab ka, et sellist allaheitliku naist on raske mujalt leida, kes voodis ise midagi tahtmata tema jaoks kõik vigurid ära teeb. Vääk mõeldagi. Ma siis elakski rahulikult lastega teie praeguses kodus edasi. Paneks vaikselt raha kõrvale muidugi tuleviku jaoks. Kui mehel selksinäljas silme eest mustaks läheb ja ta sinuga füüsiliseks muutub, siis teeks kohe avalduse politseisse – peresisene vägivald on kõige tavalisem vägivald. Kui su oma mees sind vägistab siis on see ikkagi vägistamine. Ja kui asi peaks nii kaugele minema, siis on tema argument, et lapsed 50/50 jagada kohe hulka nõrgem. Ma ei tea, kuidas kohus seda arvestab, aga ma ei usu, et isal peale, kellel on dokumenteeritud vägivallajuhtum laste ema suhtes, seda võrdselt jagamist nii positiivselt lubatakse. Lapsed on muidugi olulisemad.

Sinu nõuanne on väga hea, aga töötab tugevama naise puhul.

See, kellele sa nõu andsid, algatab ju lause ise seda seksi, millest ta ise midagi ei saa: kui midagi üldse laheneb, siis alati minupoolse seksi algatamisega, kui seda ma ei teeks oleksime ammu lahus. Rääkida ta ei taha, lähedust ei taha. Kui tahan normaalset pereelu hoida pean lihtsamalt öeldes koguaeg “seksijumalanna olema”.

Päris rõve ikka.

Eks ma ise solvan teda ka korralikult ja hakkan vastu, sõiman jne. Sest ma lihtsalt ei talu enam ignoreerimist, manipuleerimist seksiga jne. Tema ainus sõna on see, kui ei meeldi-tõmba nahhui. ????

Minu vastu astumistest ongi asi aina hullemaks läinud. Ma ei oska kuidagi moodi käituda. Rahulikuks enam jääda ka ei suuda. Tema arvates on ta hull seksijumal ja mina rumaluke olen loll, et head asja ei taha (naerukoht).

Ja muidugi, kõik naised tahaksid temasugust meest, järgneb sellisele vestlusele.

Poleks laspsi, tõmbaks ja kohe. Raske on jätta kodukoht, sõbrad, sõbrad, lasteaed,hakkan kodus istuma?! Siin ei ole eriti kortereid ka normaalse hinnaga pakkuda, mida oleks mul kohe võimalik osta. Samas üürikaid on ka NULL. Samas, kui lâhimasse linna koliksin, peaksin iga päev autoga sõitma ca 130 km, see teeb siis linnast- lasteaeda-lasteaiast linna-taas linnast lasteaeda-lasteaiast linna. Selline asi kisuks kulukaks ja 4 aastat veedetud aeg neil koduseks saanud lasteaias, seda ma muuta ei sooviks. Ega linnas ka aiakohad käed laiali lapsi ei oota, sedagi kohta ootasime juba sünnist. Ei ole logistiliselt üldse lihtne.

Hetkel olevale pinnale 100% jääda ei saa, tegu ei ole kummagi kinnisvaraga meist.

Linnas on tegelikult ka 2 korterit meil, aga kuna need on laenuga ostetud, siis sealt vahelt mitte midagi ei tule(laenu veel vähe tagasi makstud) – seega lükkaks meespool need kohe müüki ka seda kuhu tema edasi kulgeks, ei tea. Jube segane, aga nii ta väitis tüli kâigus.

Ühesõnaga on tal sügavalt ükskõik mis minust saab, mainis kord, et ma võiksin maha surra, temal on paremat naist vaja.

Aga minul on kaks pisikest last, kes ema surmast nüüd kuidagi küll kasu ei lõika. Hea küll, ilmselt ta seda ikka 100% nii ei mõtle, vihahoos öeldakse ju asju, aga siiski, kole.

Kusjuures, oma töökohal väga hinnatud inimene, kellele vaadatakse ikka alt üles.

Mind miinustamine ei häiri. Pigem näitab see seda, et kes ei ole ise olnud samas s***s seisus, ei saagi mõista.

Mina mõistan…Olen ise samas seisus. Ma ei ole suhte algusest peale olnud mitte mingi seksijumalanna aga mees ikka arvab, et ma nagu peaks. Ma kahtlustan, et tal on seksisõltuvus. Vahet ei ole, kui palju ma annan, tal ei saa isu täis. Lisaks käib ta salaja(on suhte algusest peale käinud) iha.ee jms taolistel saitidel.

Minu mees on “jonninud” nüüd viimased kaks nädalat. St, et ignoreerinud absoluutselt, kuna ma nukrutseb liialt oma ema surma pärast.

See on tõepoolest absurdsuse tipp. Ei mingit mõistmist ega austust.

Te ju ei austa iseennastki. Miks peaks seda tegema mees?

Hakake ennast austama, siis hakkavad ka mehed. Seni kuni te lasete endaga käituda nagu tasuliste prostidega, siis ei hakkagi iialgi üksi mees teid kohtlema muul viisil kui põrandakaltsuna. Mis eeskuju te oma lastele annate? Poegadele, et nii peabki naisega käituma ja tütardele, et mehe ees peab lömitama ja seksijumalannat mängima ja kõik alla neelama (!)

Appi! Kuule, sa pead sellest suhtest kiirelt pääsema. Olukord on ikka väga hull juba. Kas ma saan aru, et sõltud rahaliselt sellest ahvist? Kuidas muidu ta julgeks öelda, et kui ei meeldi, tõmba nah.ui. Ma oleks kohe läinud, aga vot siin ongi see sõltuvuse teema. Jalaga ukse kinnilöömiseks peab finantsi olema. Oioioi, kui jube on sellist asja taluda. Kui oskaks, soovitaks midagi paremat, aga hakka ringi vaatama ja mõtlema, kuhu edasi. Pead sealt välja saama. Suva see lasteaiakoht jm. Neid on mujal ka. Leiad teise linna töö, sätid seal elu sisse. Proovi kasvõi üüri sissemaks koguda ja lahku.

Neil on ju laps, sellise mehe eest põgeneda ei saa, tavaliselt muutuvad nad siis superisadeks kellel on hirmsasti vaja last nägabja temaga aega veeta, lisaks saab ju laste kaudu hästi manipuleerida. Eriti, kui on huvituv isa, mitte poe tagune jorss joodik.</p>

Lapsi peab jagama hakkama nagunii aga sain aru, et naine ei soovi seda teha, sest ei tunne et lapsed oleks seal kusagil isaga turvaliselt,sest see mees nendega eriti ei tegele, sellest ka siis see arusaam.

No kuhu sa siis põgened?!

Uut elu ei saa ju alustada, sest vana seob alati ja laste kaudu saab veel kui palju haiget teha, eriti sellisele emale kes on lastega nii kokku kasvanud jm.

Mis kuradi jama sa ajad?

Ei saa, kohe üldse ei saa, ei suuda, ei ole võimalik, üldse kohe pole võimalik. Napakas oled või mis veidrat nõu sa siin annad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes