Esileht Pereelu ja suhted Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes

Postitas:

Eks ma ise solvan teda ka korralikult ja hakkan vastu, sõiman jne. Sest ma lihtsalt ei talu enam ignoreerimist, manipuleerimist seksiga jne. Tema ainus sõna on see, kui ei meeldi-tõmba nahhui. ???? Minu vastu astumistest ongi asi aina hullemaks läinud. Ma ei oska kuidagi moodi käituda. Rahulikuks enam jääda ka ei suuda. Tema arvates on ta hull seksijumal ja mina rumaluke olen loll, et head asja ei taha (naerukoht).

Vot sellise käitumise peale on hoopis mehel õigus politseisse avaldust kirjutama minna, et kodus on vägivaldne naine. Mida sa sõimad seal?

Ennem justkui tundsin kaastunnet, nüüd arvan, et olete kaks parajat.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 15:33; 21.10 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt, paar parajaid. Eks see on kurb, kui naine ennast nõnda alandada laseb ja ise veel sellest mingi kaifi saab. Aga eriti kehv on see, et seda näevad pealt ja sellest võtavad eeskuju ka lapsed.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.10 16:09; 21.10 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ju ei austa iseennastki. Miks peaks seda tegema mees? Hakake ennast austama, siis hakkavad ka mehed. Seni kuni te lasete endaga käituda nagu tasuliste prostidega, siis ei hakkagi iialgi üksi mees teid kohtlema muul viisil kui põrandakaltsuna.

Päris nii ikka ka ei ole! Paljud mehed/naised on ikka normaalsed inimesed ja ei kohtle mitte kedagi nii halvasti nagu teemaalgataja jt mehed siin naisi kohtlevad. Vaene naine ei austa ennast, on madala enesehinnanguga, ebakindel jms ja sa hakkad teda siis sõimama, tema surma soovima, temaga julmalt manipuleerima, ähvardama? See pole ju normaalne. Normaalne inimene suhtub ikka kaastundega teiste inimeste sellist tüüpi puudustesse/probleemidesse ja kui tal endal pole soovi seda inimest aidata, tema kõrval toetavalt seista, siis ta lihtsalt ei ole selle inimesega koos ja ongi kõik. Mitte ei hakka teda ära kasutama ja tema elu veel hullemaks tegema.

Sellega ma olen muidugi nõus, et sellisest kahjulikust keskkonnast tuleks teemaalgatajal jt ära minna koos oma lastega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen end sageli üksi kuigi suhtes