Esileht Pereelu ja suhted Tunnen ennast inetuna

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Tunnen ennast inetuna

Postitas:

…Mees küll ütleb et olen ilus ja kena ja talle meeldin ma riietega ja riieteta…Aga mina ennast nii ei tulle ja see et mehele meeldib, ei pane mind mugavamalt tundma…Tunnen ennast nt pesuväel väga ebamugavalt, sest kõht on kole ja reied on ka koledad. Kaks kuud on sünnitusest möödas ja tunne on selline et ei saa ilusaks…Ma ei olnud muidugi väga palju kõhnem, aga siiski…
Ma isegi ei osta uut pesu endale, kuna niikuinii mehele seda demonstreerida ei tihka..pigem poeksin kiirelt voodisse teki alla.
Tunne on nii sant lihtsalt…
Mõõtudest- mu kõhu kõige paksem koht(punu on ees) on 93cm seistes ja reie ümbermõõt ülevalt laiemast kohast seistes on 64cm…Suure trenniga sain eelmine aasta enne rasedust selle ümbermõõdu 60 peale, ka siis oli paks…ma ei saa aru kuidas saaks reied peenemaks, sest minu jalgade puhul tundub see vägagi võimatu….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…Mees küll ütleb et olen ilus ja kena ja talle meeldin ma riietega ja riieteta…Aga mina ennast nii ei tulle ja see et mehele meeldib, ei pane mind mugavamalt tundma…Tunnen ennast nt pesuväel väga ebamugavalt, sest kõht on kole ja reied on ka koledad. Kaks kuud on sünnitusest möödas ja tunne on selline et ei saa ilusaks…Ma ei olnud muidugi väga palju kõhnem, aga siiski…
Ma isegi ei osta uut pesu endale, kuna niikuinii mehele seda demonstreerida ei tihka..pigem poeksin kiirelt voodisse teki alla.
Tunne on nii sant lihtsalt…
Mõõtudest- mu kõhu kõige paksem koht(punu on ees) on 93cm seistes ja reie ümbermõõt ülevalt laiemast kohast seistes on 64cm…Suure trenniga sain eelmine aasta enne rasedust selle ümbermõõdu 60 peale, ka siis oli paks…ma ei saa aru kuidas saaks reied peenemaks, sest minu jalgade puhul tundub see vägagi võimatu….[/tsitaat]Ega kõik ei peagi ilusad olema. Kui on koledaid ka hulgas, siis paistavad ilusad rohkem välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:02; 20.06 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Ega kõik ei peagi ilusad olema. Kui on koledaid ka hulgas, siis paistavad ilusad rohkem välja. [/tsitaat]
sa oled lihtsalt lollakas. kõik naised on omamoodi ilusad. alati ei pea kõige ilusamaks kohaks olema kõht ja reied, ilma mõistuseta on ka kole olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega midagi tarka oskagi öelda,et kui sul on loodud sellised reied,siis pead leppima nendega ja vaherahu tegema,aga sa võid iga päev kodus kasvõi 1 kord päevas ise trenni teha,lihtsamaid harjutusi,nagu kõhulihased,rinnalihased,võibolla leiad ka aega pooleks tunniks jooksuks.olen ka ise praegu rase kolmandat korda,aga mul sellist probleemi pole olnud,ma võtan ühe kuuga peale sünnitust alla,isegi liiga,ma olen muidugi õudne rahmeldaja ka ja neid harjutusi teen ka,jõudu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]…Mees küll ütleb et olen ilus ja kena ja talle meeldin ma riietega ja riieteta…Aga mina ennast nii ei tulle ja see et mehele meeldib, ei pane mind mugavamalt tundma…Tunnen ennast nt pesuväel väga ebamugavalt, sest kõht on kole ja reied on ka koledad. Kaks kuud on sünnitusest möödas ja tunne on selline et ei saa ilusaks…Ma ei olnud muidugi väga palju kõhnem, aga siiski…
Ma isegi ei osta uut pesu endale, kuna niikuinii mehele seda demonstreerida ei tihka..pigem poeksin kiirelt voodisse teki alla.
Tunne on nii sant lihtsalt…
Mõõtudest- mu kõhu kõige paksem koht(punu on ees) on 93cm seistes ja reie ümbermõõt ülevalt laiemast kohast seistes on 64cm…Suure trenniga sain eelmine aasta enne rasedust selle ümbermõõdu 60 peale, ka siis oli paks…ma ei saa aru kuidas saaks reied peenemaks, sest minu jalgade puhul tundub see vägagi võimatu….[/tsitaat]

kaks kuud on ju ainult sünnitusest möödas, küll see kõht ka tagasipoole tõmbub. suvi ju käes, nüüd on kergem ka kaalust maha saada. käi tihti titaga jalutuskäikudel, kõndimine on jalgadele väga hea, titale värske õhk hea. ära kurb küll ole. mehele sa meeldid, sul on hea mees. kujutad ette neid mehi kes oma naisi paari ülekilo pärast mõnitavad, tean selliseid. seal pole armastusega midagi pistmist. ole tubli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun sellist meest mulle!

Mis loeb ilu, kui keegi seda ei imetle? Ilu ongi ainult vaataja silmades. Paljude meelest on neiu Kass kole kõõm. Ju sa siis tõesti oledki ilus. Kõik cm ja kg on lollus. Naudi seda, et sulle öeldakse, et sa oled ilus. Ainult see ongi tähtis. Tõeliselt tähtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

sa oled lihtsalt lollakas. kõik naised on omamoodi ilusad. alati ei pea kõige ilusamaks kohaks olema kõht ja reied, ilma mõistuseta on ka kole olla.[/tsitaat]Mõned on ikka liiga omamoodi \”ilusad\”…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 11:02; 20.06 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma proovin küll mitte väga õel inimene olla (PROOVIN), aga neiu Kass on tõesti rõve. Ausõna, kade ei ole, mul on õnnelik elu ja raha ka piisavalt.
Kass on minu silmis nagu kohe kallale tulev zombi, selliste aukus silmade, tigeda pilgu ja teravate lõuapäradega hirmutis, pikad kondised jäsemed tuule pillutada, juuksed (kunstipäraselt) sorakil.
Jah, ilu on vaataja silmades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilu ei ole mitte reieümbermõõdus vaid sinu enesetundes. Ära sea endale ebarealistlikke eesmärke – a la soovin reisi ümbermõõduga 50 cm – kehatüübid on erinevad ja iga ilu on erinev. Tee trenni selleks, et olla tugev, terve, liikuv. Kui trenn ja normaalne toitumine on elustiili osa, siis tunned end ilusana ka suuremate reite ja tagumikuga. Kui tunned end ilusana, siis näevad teised sind ka ilusana.
Ei taha targutada, see on lihtsalt minu kogemus sellest, kuidas ma ilusaks sain (60-sentimeetrise ümbermõõduga reite ja lühikeste jalgadega, rippuvast kõhunahast rääkimata). 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see on paljude sünnitanud naiste probleem, et peale sünnitust on lötakastissid, armid, pekk…

Ja siis on juba ennast ja oma tussi raskem müütada meesteturul, sest olete devalveerunud

Mis tahan öelda – on libu mõtlemine, et su väärtus ja enesehinnang seisneb ainult välimuses. Me kõik sureme ju ära, mida siin põdeda.

Sul on vaja hingeabi, mitte ilukirurgiat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti, viimase kirjutaja stiil on küll lame, aga seal on hea point–me kõik sureme varem või hiljem. Seega elagem oma elu päevi raiskamata ja keskendugem millelegi sügavamale kui seda on pekk (ja ma tean küll, kui häiriv see on). Kanna riideid, milles oled kena ja tunned end hästi ja hakka regulaarselt liikuma eesmärgiga olla tugev, terve ja energiline. Unusta sealjuures pekk–see kaob iseenesest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen samasugune. Kogu aeg mulle miskit enda juures ei meeldi. Küll nägu, näonahk, jalad, rinnad ja nii võibki jääda ringiratast käima. Mees samamoodi ainult kiidab mind ja ütleb, et kõik vahivad mulle järele. Aga inimesed ju võivad niisama ka järele vaadata.
Olen selle kompleksiga elanud terve elu. Vanust hetkel 33. Ja kuigi on natuke asi paranenud, siis kuigi mees pole mulle ühtki halba märkust mu kehale teinud, siis vahel olen ma nagu pubekas ja vajuksin häbi pärast maa alla, kui seisan ta ees paljalt. No nii häbi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine siis trenni, saab ju alati oma välimusele midagi teha! Aega see võtab, aga asaja saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis teemaalgataja, olen olnud samasuguses olukorras ja ühest küljest mõistan sind, samas kui su kätte saaks, siis raputaks natuke küll! Ma saan aru, et peale sünnitust on hormoonid ja emotsioonid sassis, aga palun ütle, et kuskilt kaugusest hüüab sulle endalegi mõistuse hääl, et su jutt on täiesti jabur. Ela hetkeemotsiooni välja, väga hea, aga ära nüüd tõsiselt küll nii mõtle.

Sul on sünnitusest möödas KAKS KUUD! Loe palun vähem seltskonnaajakirju, kus välismaised ülirikkad eratreenerite ja toitumisnõustajatega staarid 2 kuud peale sünnitust jälle ideaalses vormis avalikkuse ette naasevad (või tegelikult loe, mulle endalegi jäi hiljti silma pealkiri, kus mingi playboy jänku rääkis, et tal läks peale sünnitust enam-vähem uuesti vormi saamiseks aasta ja kui raske see oli).

Jah, ka mul on 2 sõbrannat, kes 2 nädalat peale sünnitust nägid välja, nagu poleks elus rasedad olnud. Siis on veel paar sellist, kes alles 5 või sinnakant aasta pärast on uuesti ennast käsile võtnud. Aga nendel oli asi tõesti just selle käsile võtmise taga. Väga valdava enamiku kohta kehtib siiski see, et tuleb 9 kuud ja läheb 9 kuud.

Ja üks lohutus sulle veel- ka mina olen alati oma reitega hädas olnud pirn olnud. Kuigi enne laste saamsit olin väga heas vormis ja treenitud, aga reieümbermõõt oli ebaproportsionaalselt suur küll (noorena tegin rattatrenni ja lihased kasvasid seal hiiglaslikuks, hiljem oli 2 varianti, kas hoida trenniga seal neid suuri lihaseid või kui ei treeninud, siis tuli sinna lihtsalt pekk, aga ümbermõõtu (65 cm) ei saanud mingi valemiga väiksemaks). Peale 2 järjestikust rasedust aga oli vorm nii läinud, et reielt kadus lihas ja kui siis peale teise lapse sündi ka raseduskilod alla võtsin ja hästi müüdukalt trenni tegin, kadus ka reitelt lisaks 7 cm :)! Mul on ühesõnaga mõlema raseduse järel vormi taastamine kuskil aasta võtnud. Normaalne minu meelest. Ja nüüd olen tegelikult isegi rohkem rahul oma kehaga kui enne (tagumik ja reied väiksemad).

Üks mõte veel- ma nimelt usun, et inimesel on väga suur sisendusjõud. Kui sa nüüd jäädki uluma ja uskuma, et sa oled kohutavalt kole, siis varsti hakkab ka su mees nii arvama, kuigi ma siiralt usun, et hetkel ta seda veel ei tee. Nii et võta tuure maha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui see sind lohutab, siis tea, et keha on võimalik trenniga ikka ilusamaks vormida ja riietega samuti mängida, et teatud kohti varjata ning paremaid esile tuua. mul on palju hullem lugu- ma olen näost kole kui öö ja seda ei muuda kahjuks miski, isegi mitte meik:( nii kurb kui see ka pole…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:21; 22.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see sind küll ei lohuta, aga. Kõik vanad ja kortsus inimesed on olnud noored ja kenad. Ja kui sind praegu viivad endast välja need lisakilod, mis siis saab kui aastad lisanduvad ? Juuksed lähevad halliks ? Kortsud tulevad.
Aga soovitaks minna psühholoogi juurde ja kui asi on juba terve päev mõttes, siis psühhiaatri juurde. Võimalik et sünnitusjärgne depressioon ilmutab end sinupuhul selliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale.
Sul on valikud järgmised.
1. Meeldida endale sellisena kui oled(ehk on Su mehel õigus).
2. Muuta end enesele vastuvõetavaks.
3. Jäädagi rahulolematuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roosad tulbid kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma proovin küll mitte väga õel inimene olla (PROOVIN), aga neiu Kass on tõesti rõve. Ausõna, kade ei ole, mul on õnnelik elu ja raha ka piisavalt.
Kass on minu silmis nagu kohe kallale tulev zombi, selliste aukus silmade, tigeda pilgu ja teravate lõuapäradega hirmutis, pikad kondised jäsemed tuule pillutada, juuksed (kunstipäraselt) sorakil.
Jah, ilu on vaataja silmades.[/tsitaat]

minu arust kah nagu hernehirmutis on see Kass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka kole, kaalun 63kg ja olen 160cm pikk, igaltpoolt lotendab. Ennem rasedust kaalusin 50kg ja ka siis leidsin enda juures vigu, praegu oleks ilmselt õnnelik, kui kaaluks kasvõi 55 kg. Lisaks pekile olen ma ka valge nahaga, jalad eriti valged. Suvel, kui kõik kannavad ilusaid kleite ja enamus neist on ilusad peenikesed ja pruunid olen mina nagu hunnik õnnetust ja otsin riideid mis kataks mu keha. Mul ka mees ütleb, et ilus olen igati, aga noo mis mees ta oleks, kui ta ütleks, et sa oled pekine ja jube valge?! Sul on vähemalt lohutus, sünnitusest on möödas ainult 2 kuud, küll sa maha võtad:) Mina võtsin ka, aga lasin end peale seda käest. Polegi kedagi süüdistada, ise olen süüdi oma inetus välimuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga ma arvan millegiparast, et seesmiselt oled ilus. Selleparast, et sellist kommentaari yles panna nouab \” seesmist tugevust\”. Ja usu mind, see valjendub ka valispidises!!!![/tsitaat]

heh, tänan sind, nii armas. tea, et tegid kellegi tuju täna palju paremaks!:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 18:21; 22.06 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on kinni mõtlemises. Kuni sa seda ei muuda, jäädki igavesti \”nutma\” stiilis-olen paks, kole, rõve!
Hommikul ärgates sisenda endale pigem, et päike paistab-tuleb suurepärane ilm, mul on imeline laps, tasemel mees ja ära unusta endale öelda, et ma olen särav ja ilus! Ja seda iga hommik ja kui vaja siis ka lõunal ja õhtul- peaasi et sa seda ütleksid seda nii, et sa ISE seda usud. 😉 Paha ei tee ka pisike trenn-tõstab toonust ja trimmib ikka keha ka.
Mina ärkasin 78 kilo pealt kui nägin pilte ühelt koosviibimiselt – tänaseks olen 60 kilo ja teen trenni peaaegu iga päev-rulluisutamine, rattas, jooks, kõhulihased jne. Ma ei tee trenni sellepärast, et iga hinna eest alla võtta, vaid seetõttu, et tunda end füüsiliselt hästi. Lisaboonus on muidugi meeste tunnustavad pilgud 🙂 ja usu-ma pole ammugi mingi klassikaline iludus-ma lihtsalt tean, et ma olen särav isiksus ja usun sellesse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen ennast inetuna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.