Esileht Pereelu ja suhted Tunnen süümepiinu

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: Tunnen süümepiinu

Postitas:

Kuritegu on pigem see, kui tütar, kes oma ema alkoholiprobleemist teadlik on, mitte midagi ette ei võta.

Selleks ei pea ometi välja petma ja varastama! Kui nii õige tütreke on, siis ehk võinuks ema maha lüüagi, kui too purjus oli, eks?

Ära nüüd selle joodikust ema kaitsmisega päris jaburaks ka mine.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.09 04:22; 07.09 06:35; 07.09 10:37; 07.09 13:59; 07.09 14:16; 07.09 14:23; 08.09 11:57; 08.09 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhoo, nüüd leidsin: https://www.politsei.ee/et/uudised/virumaal-konfiskeeriti-liiklusrikkujatelt-aastaga-35-soidukit-398

AGa teemaalgataja, sa saad auto uuesti ema nimele tagasi kanda ja ise politseisse avalduse teha, et see konfiskeeritaks. Ütledki, et sinu meelest ema ei ole adekvaatne ja sa arvad, et ta paneb korduvaid rikkumisi toime. Vaata, mis politsei ütleb selle peale.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 20:42; 06.09 20:45; 07.09 13:08; 07.09 14:27; 07.09 14:35; 07.09 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema pangalaenusid ja krediitkaarte tagasi ei maksa, siis tema surma korral pärid sina need võlad niikuinii. Usu, ma tean millest räägin.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 14:34; 10.09 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema pangalaenusid ja krediitkaarte tagasi ei maksa, siis tema surma korral pärid sina need võlad niikuinii. Usu, ma tean millest räägin.

Kui võlad ületavad vara väärtuse, siis saab pärandist ju ka loobuda.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 20:42; 06.09 20:45; 07.09 13:08; 07.09 14:27; 07.09 14:35; 07.09 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seega siis pettis teemaalgataja purjus inimeselt ostu-müügi tehingule allkirja. See on vargus,kuritegu.

Kuritegu on pigem see, kui tütar, kes oma ema alkoholiprobleemist teadlik on, mitte midagi ette ei võta.

Purupurjus inimeselt allkirja võtmine millekski, mida see inimene kainena ei teeks (juriidilises mõttes eeldatavalt – see peaks olema normaalne eeldus, et ema ei oleks seda kainena teinud) on kelmus, petmine, vargus (ma ei tea juriidilist terminit, kuid kahtlemata on see väärtegu). Kui tütar tahtnuks ema ja autot eraldi hoida, võtnuks ta autovõtme (kui ema oli nii purjus, et nagunii ööd ega mütsi ei teadnud) ja teisaldanuks auto emale teadmata kohta, kasvõi kuhugi kaugele. Auto ENDA NIMELE KIRJUTAMINE ehk teemaalgatajale kinkimine (seega on auto nüüd teemaalgataja oma, tema vara?) on varaline vargus ja kelmus. Ostu-müügilepingule tuleb muideks märkida ka ostu summa: kas teemaalgataja mõtles selle välja? Kas ta ostis ema auto, andis emale selle eest raha? Mina küll aru ei saa, seda pole öeldud. Jutt ei ole ju kinkelepingust, vaid ostust?
Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

+7
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 19:24; 07.09 11:28; 07.09 12:08; 07.09 16:50; 07.09 17:37; 07.09 20:23; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Ma ei saa aru, mida sa jaurad, mina lugesin kohe algsest postitusest, et ema oli purjus ja ei saanud aru, millele alla kirjutas. Ju sa ikka ise lugesid lohakalt.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 20:42; 06.09 20:45; 07.09 13:08; 07.09 14:27; 07.09 14:35; 07.09 17:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Ma ei saa aru, mida sa jaurad, mina lugesin kohe algsest postitusest, et ema oli purjus ja ei saanud aru, millele alla kirjutas. Ju sa ikka ise lugesid lohakalt.

Minu esimese ja sinu esimese postituse ajaline vahe on 1 tund ja 20 minutit. Sa nagu tahad väita, et selle aja jooksul ei jõua teemaalgataja oma teksti muuta või? Ma olin esimene kommenteerija ja seda lauset purjus emalt allkirja võtmise kohta teemalgatuses ei olnud, ära vaidle minuga. Muidu ei oleks ma niimoodi ju kommenteerinud, mõtle loogiliselt, see juurdepandud lause on kohe minu tsiteeritud teksti järel, seda ei olnuks võimalik mul mitte lugeda. Teemaalgataja on valelik.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 19:24; 07.09 11:28; 07.09 12:08; 07.09 16:50; 07.09 17:37; 07.09 20:23; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 23:41; 07.09 13:55; 07.09 14:03; 07.09 14:06; 07.09 14:20; 07.09 19:52; 07.09 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

Ei ole. Ära lahmi, kui ei tea. Sa ei lugenud seda teemat kohe pärast esimest postitust, nagu mina seda tegin. Jube hea on pärast oma teksti muuta, onju?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 19:24; 07.09 11:28; 07.09 12:08; 07.09 16:50; 07.09 17:37; 07.09 20:23; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike kommentaare siin vahepeal ei jõudnud lugeda, aga minu arvates tegid väga väga õigesti. Kui ema kedagi täis peaga surnuks sõidaks, siis kahetseksid elu lõpuni, et teadsid probleemist, aga midagi ei teinud. Ära tunne süümepiinu, oled hooliv ja tubli! Mina oleks samamoodi teinud. Ema automüügi rahast maksaks tema võlad.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

Ei ole. Ära lahmi, kui ei tea. Sa ei lugenud seda teemat kohe pärast esimest postitust, nagu mina seda tegin. Jube hea on pärast oma teksti muuta, onju?

Ei ole ta midagi muutnud. Sa ei taha tunnistada, et panid oma kommentaariga lihtsalt mööda ja nüüd kaitsed ennast teemaalgatajat rünnates. Ja millal mina või keegi teine seda teemat luges, seda sa ka ei tea, ainult oletad.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 23:41; 07.09 13:55; 07.09 14:03; 07.09 14:06; 07.09 14:20; 07.09 19:52; 07.09 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis te soovitakse tütrel teha, kui ta ema on 3 korda purjuspäi vahele jäänud juba?
kas te usute et need 3 korda on ainukesed õnnetud juhused, mil ta purjuspäi üldse rooli istus?
ega vist ei usuks seda. lihtsalt teised korrad on vast vedanud ja politseid pole teel olnud.
tõenäoliselt nii jätkata lastes teeb ta peagi avarii ja vigastab end või teisi.
või kui siin kirjutaks ema, kelle arust on tõhutu ebaõiglus see, et ta purjuspäi andis allkirja teadmata millele. hiljem selgus et auto tütre nimele vormistamiseks. mis te sellele emale ütleks? tunneks kaasa, et vaese roolijoodiku suhtes käituti ebaõiglaselt? ja nüüd veel tütar mõtleb võlgu maksta. kui ma oleks see ema, kas te tunneks et mu suhtes on oldud ebaõiglane?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on aga see, et sõitma oleks ta läinud niikuinii ja mina ei taha lugeda uudistest, et mu ema on kellegi vigaseks sõitnud.

ÄRA MURETSE! Sa tegid õigesti ja rohkem pole sul vaja oma pead vaevata.

* Veiniga liialdaja, kes iialgi purjus peaga rooli ei istuks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta

Ma arvasin, et ei hakka sellesse teemasse postitama. Aga nüüd lihtsalt pean. Sina oled valetaja. Ma lugesin seda teemat ka kohe alguses, enne kui ühtegi vastust oli ja seda ei ole hiljem muudetud. Sa lihtsalt lugesid algul lohakalt ja nüüd proovid teist valetjaks sildistada. Aga tegelikult valetad ise.

Alkohol ja rool kokku ei käi ja kuna inimene sellest muudmoodi aru ei saanud, siis oli auto äravõtmine õige otsus. Mina müüks maha ja maksaks võlad ära ja edasi saagu ise hakkama.

+8
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 22:28; 08.09 20:31; 08.09 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See autovärk on tagajärjega tegelemine. Võibolla oleks parem mõte tegeleda ema alkoprobleemiga, saada emaga kokkuleppele, nt otsib abi, on 2 kuud kaine, tegeleb võlgade likvideerimisega, siis saab auto tagasi vms…

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuritegu on pigem see, kui tütar, kes oma ema alkoholiprobleemist teadlik on, mitte midagi ette ei võta.

Mida sa selle joodikuga siis ette võtad? Paned tuppa luku taha?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 03:45; 08.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõike kommentaare siin vahepeal ei jõudnud lugeda, aga minu arvates tegid väga väga õigesti. Kui ema kedagi täis peaga surnuks sõidaks, siis kahetseksid elu lõpuni, et teadsid probleemist, aga midagi ei teinud. Ära tunne süümepiinu, oled hooliv ja tubli! Mina oleks samamoodi teinud. Ema automüügi rahast maksaks tema võlad.

Ohh, nii tubli teo tõttu peaks kangelanna selle raha eest ikka endale midagi ilusat lubama. Ikka eriline kangelastegu – auto väljapetmine. Igaüks sellega hakkama ei saaks. Ootan teateid teemaalgataja uutest kangelastegudest.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

Varastamine ja valetamine käivad ju käsikäes. Teemaalgataja üritab oma seatempu ju igati loominguliselt välja vabandada – ju siis valetamine talle võõras pole.

+6
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 04:23; 08.09 04:30; 08.09 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

Varastamine ja valetamine käivad ju käsikäes. Teemaalgataja üritab oma seatempu ju igati loominguliselt välja vabandada – ju siis valetamine talle võõras pole.

Täpselt sama õilsalt võiks ju siis käituda ka joodikust naabrimehe autoga. Et näiteks ta on juba 3 korda purjuspäi sõitnud ja teemaalgataja hirmsasti muretseb liiklejate pärast. Järgmine kord, kui naabrimees on purjus, läheb ja küsib ostu-müügilepingule allkirja, olles mingi müügisumma välja mõelnud ja sellele paberile kirjutanud (pärast kirjutab, et joodik ei teaks). Siis võtab joodiku esikukapilt autovõtme, sõidab ARKi ja ongi auto tema oma.
Ses mõttes pole juriidiliselt vahet, kas see joodik on oma ema või naabrimees, sest sugulussuhe ei määra antud juhul midagi.
Kuidas kõlab sellises valguses, kas on õige tegu?

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 06.09 19:24; 07.09 11:28; 07.09 12:08; 07.09 16:50; 07.09 17:37; 07.09 20:23; 08.09 09:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpselt sama õilsalt võiks ju siis käituda ka joodikust naabrimehe autoga. Et näiteks ta on juba 3 korda purjuspäi sõitnud ja teemaalgataja hirmsasti muretseb liiklejate pärast. Järgmine kord, kui naabrimees on purjus, läheb ja küsib ostu-müügilepingule allkirja, olles mingi müügisumma välja mõelnud ja sellele paberile kirjutanud (pärast kirjutab, et joodik ei teaks). Siis võtab joodiku esikukapilt autovõtme, sõidab ARKi ja ongi auto tema oma.
Ses mõttes pole juriidiliselt vahet, kas see joodik on oma ema või naabrimees, sest sugulussuhe ei määra antud juhul midagi.
Kuidas kõlab sellises valguses, kas on õige tegu?

Ja kui naabrimehest joodikul juhtumisi võlgu pole, siis võib südamerahuga auto müügist saadud raha endale jätta ja kasutada seda kosutavaks puhkuseks troopikasaarel. Süümepiinadeta.

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.09 04:22; 07.09 06:35; 07.09 10:37; 07.09 13:59; 07.09 14:16; 07.09 14:23; 08.09 11:57; 08.09 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, minu meelest tegid õigesti. Jah, juriidiliselt ei olnud see korrektne, aga sellegipoolest kõige mõistlikum, mida teha said.

Kes soovitas ema alkoholiporbleemiga tegeleda ja ta kuhugi ravile saata – ei ole võimalik joodikut mingi jutuga mõjutada. Ta peab ise sisemise veendumuseni jõudma, et on kogu endale määratud alkoholi ära joonud ja tema jaoks enam ei ole maailmas napsi.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes soovitas ema alkoholiporbleemiga tegeleda ja ta kuhugi ravile saata – ei ole võimalik joodikut mingi jutuga mõjutada.

Jah, selle asemel tuleb kasutada tema purjusolekut, et talt aegamööda kogu maine vara välja petta.

+5
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 04:23; 08.09 04:30; 08.09 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja tuletan meelde – teemaalgataja on VALETAJA, ta valetab esmase postituse muutmise kohta.

Teemaalgataja valelikkus on küll ainult sinu peas kinni.

Lugesin teemat kui veel ühtegi kommentaari ei olnud ja oli ilusti kirjas et sai purjus emalt allkirja. Veidi skisofreeniline kägu tundud olevat….

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust hea mõte, kui ta poleks autot enda nimele teinud, oleks ema andnud politseile teada, et ta auto on lihtsalt ärandatud. Nüüd ei saa ta abi auto leidmisel, sest tal polegi enam autot. Super!

Mul on ääretult hea meel, et sa seda tegid, postitaja! Sa hoiad ära meie liiklusest potentsiaalse mõrvari.
Ja teie, kes te peate teda vargaks, räägime siis uuesti, kui ta ema peaks kellegi surnuks sõitma.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teie, kes te peate teda vargaks, räägime siis uuesti, kui ta ema peaks kellegi surnuks sõitma.

Just nimelt.
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/reede-ohtul-avariis-viga-saanud-uhekuune-imik-suri-haiglas?id=71603831

Mina arvan, et oleks väga positiivne olnud, kui keegi oles sellel vennal õigel ajal auto käest võtnud, kasvõi tema purjusolekut ära kasutades. Üks praeguseks juba neljaaastane laps oleks siis elus. Aga keegi ei võtnud talt autot ära ja ühekuune imik sai surma.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 22:28; 08.09 20:31; 08.09 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et oleks väga positiivne olnud, kui keegi oles sellel vennal õigel ajal auto käest võtnud, kasvõi tema purjusolekut ära kasutades. Üks praeguseks juba neljaaastane laps oleks siis elus. Aga keegi ei võtnud talt autot ära ja ühekuune imik sai surma.

Üks asi on auto käest ära võtmine, teine asi selle omastamine.

Teemaalgataja väide, et ema oleks muidu (kui ta autot ära varastanud ei oleks) politseisse pöördunud, on täielik pullikaka, nagu öeldakse. Võtnud lihtsalt auto ja võtmed käest ja kui ema olekski politseisse helistanud, siis oleks teemaalgataja lihtsalt öelnud, et takistab purjus emal sõitma minna. Kõik.

Ja politseiga seoses – huvitav, et seda teemaalgataja sugugi ei kartnud, et ema võtab võltsitud müügilepinguga seoses politseiga ühendust – eriti kui arvestada, et müügilepingus pidi olema ka auto eest makstud hind, aga ema ju tütrelt mingit raha ei saanud.

See auto enda nimele kirjutamine oli ikka päris ettekavatsetud ja kalkuleeritud tegu.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 07.09 04:22; 07.09 06:35; 07.09 10:37; 07.09 13:59; 07.09 14:16; 07.09 14:23; 08.09 11:57; 08.09 20:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja väide, et ema oleks muidu (kui ta autot ära varastanud ei oleks) politseisse pöördunud, on täielik pullikaka, nagu öeldakse. Võtnud lihtsalt auto ja võtmed käest ja kui ema olekski politseisse helistanud, siis oleks teemaalgataja lihtsalt öelnud, et takistab purjus emal sõitma minna. Kõik.

Inimene sõidab korduvalt purjus peaga, jäi ilma ka juhiloast ning ei hooli sellest. Siin ei aita ühekordne auto käest äravõtmine. Ega ema ei tohi selle autoga ka homme ega kahe kuu ega poole aasta pärast sõita. Võtmete igaveseks enda kätte võtmine ei ole ka lahendus. Auto lihtsalt seisab ja roostetab ja kaotab oma väärtust. Normaalne lahendus ongi see, et see auto müüakse nüüd päriselt maha (ja seda ei oleks teemaalgataja teha saanud, kuniks auto ema nimel) ning raha kasutab ema jaoks, maksab ära ema võlad. Juriidiliselt ei ole see korrektne. Aga ega ema auto võtmeid enda käes hoidmine kah juriidiliselt korrektne ei oleks, samamoodi vargus, võtmete vargus. Ja kohe kui emmele võtmed kätte anda, võib ta taas purjuspäi sõitma minna. Kui järgmine ohver peaks sinu laps, õde, ema olema, kas siis ka veel ütled, et peaasi, et selle purjutaja lähedased juriidiliselt korrektselt käituksid, tühja sest surnud lähedasest?

Minu meelest teemaalgataja leidis ainsa hea lahenduse, kus ema ei saa enam autot kasutada, samas saab ema ise selle auto eest siiski veel mingi raha ja ta võlad saavad makstud. Ning samal ajal jäävad sinu ema, õde, laps teemalgataja ema poolt surnuks sõitmata.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 22:28; 08.09 20:31; 08.09 21:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida see ühekordne käest ära võtmine aidanud oleks? Alkoholiprobleem on ju pidev – täna võtad auto käest ära või peidad võtmed, aga iga päev seda ju ei tee. Nüüd sel alkohoolikul lihtsalt ei ole autot ja seega puudub võimalus teisi inimesi surnuks või vigaseks sõita.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 03:45; 08.09 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine samm oleks olnud see, et kui ema jääb purjuspäi vahele – konfiskeeritakse auto, kui kuriteo toimepanemise vahend. Tütre poolt auto ära võtmine on sama, mis võtta ära vargalt muukraud. Ja mis vargusest te siin sonite – ema allkiri on lepingul all.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tema pangalaenusid ja krediitkaarte tagasi ei maksa, siis tema surma korral pärid sina need võlad niikuinii. Usu, ma tean millest räägin.

Kui võlad ületavad vara väärtuse, siis saab pärandist ju ka loobuda.

Pärand läheb siis edasi järjekorras järgmistele pärijatele. Kui teemaalgatajal on lapsi, siis neile. Kui need on alaealised, siis käib loobumine juba läbi KOV ja vist isegi kohtu. Üks autoront ei ole seda sekeldamist väärt.

Politseil on õigus korduvalt purjuspäi vahele jäädes auto ära võtta.

Teemalgataja, ära tee esialgu midagi. Las see auto seisab lihtsalt, ei pea ju sõitma tingimata või maha müüma. Anna endale aega seda asja seedida. Ja kui müüd, siis muidugi maksa ema võlad. Igal juhul käitusid Sa õigesti. Järgmise sõidu tagajärjel peaksid võib-olla ema matma või elama elu lõpuni süümekates, kui keegi teine kannatada saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen süümepiinu