Esileht Pereelu ja suhted Tunnen töökaaslase vastu hirmsat särinat

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Tunnen töökaaslase vastu hirmsat särinat

Postitas:

No täiesti võimatu!!! Ma lihtsalt ei oska enam oma tunnetega toime tulla. Mees on minust natuke vanem ja ma juba vähemalt 8 kuud mõtlen pidevalt temale, nii magama minnes kui hommikul ärgates. Me oleme mõlemad abielus, meil on lapsed. Oma meest armastan ma endiselt väga. Tean, et töökaaslasel on minu vastu samad tunded. Ma tean, et pean endale aru andma, et see ei vii kuhugi ja ma ei tahagi, aga ma lihtsalt ei suuda nii olla, et temale ei mõtle. See olukord on lihtsalt nii jabur, et tahaks sellest välja saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks naistel nii ongi, et kui oma mees on hea, hoolitsev ja kõik on kõige paremas korras, siis naine hakkab vaikselt hooratöö peale mõtlema.

Naine tuleb hoida ohjes ja kindlate ja rangete reeglite järgi kodus, siis ei julge hooratööst mõtlema hakata.

Nii on

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

LÄheb üle ja võimalik, et tuleb mõne aja pärast uuesti tagasi.
Ma kolmndal korral andsin alla kui töökaaslane ise rääkima hakkas, arvamata, et minul samad tunded. Elu läks ikka väga peapeale. Parem kui poleks öelnud ta midagi, sest ma sain ju varjamisega hästi hakkama kõik need mitu aastat aga siis enam ei suutnud eitada.
Praeguseks ta minu abikaasa mitmeid aastaid. Segaduse ajale mõelda ei taha, see oli tõeliselt raskelt üleelatav samas aga olen selles uues abielus väga õnnelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen töökaaslase vastu hirmsat särinat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.