Esileht Pereelu ja suhted Tunnetega mängimine- lõbustus?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Tunnetega mängimine- lõbustus?

Postitas:
Kägu

Naised, aidake mul aru saada, mille järgi te otsustate, et selle või tolle mehe tunded on mängimiseks ja manipuleerimiseks? Kas selline asi pakub lõbu? Kuidas? Miks?

+1
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise ei hooli ja endal tundeid pole, siis teevadki teise tunded nalja. Kas väidad, et mehed naiste tunnetega ei mängi? Käib see mõlemal poolel samamoodi.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus peaga kirjutatud teema.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidu küll kõik aina räägivad, et ära tee teisele seda mida sa ei taha et sulle tehakse..

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastupidist esineb ka väga palju. Ära siis lase oma tunnetega mängida, kes teine sind aidata saab. See naine mängib sinu tunnetega, keegi teine tema omadega, nii ongi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, aidake mul aru saada, mille järgi te otsustate, et selle või tolle mehe tunded on mängimiseks ja manipuleerimiseks? Kas selline asi pakub lõbu? Kuidas? Miks?

Ringiga on kombeks tagasi tulla. Tuleb tulevik ära oodata ja tagantjärgi saad seda hinnata, kas said vastava palga või mitte. Perekool seda kindlasti öelda ei oska.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, aidake mul aru saada, mille järgi te otsustate, et selle või tolle mehe tunded on mängimiseks ja manipuleerimiseks? Kas selline asi pakub lõbu? Kuidas? Miks?

Kes su tunnetega siis mängis ja kuidas täpsemalt?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutan seda ette tegemas siiski rohkem väga noori inimesi, alla kahekümneseid. Tesi vähem, siis peab ikka juba peale rumaluse olema ka pahathtlikkust.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siinpuhul pole teema üldse selles milline on mees vaid teatud tüüpi naistes. Normaalsele täiskasvanud inimesele ei paku selline asi lõbu.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, aidake mul aru saada, mille järgi te otsustate, et selle või tolle mehe tunded on mängimiseks ja manipuleerimiseks? Kas selline asi pakub lõbu? Kuidas? Miks?

Kes su tunnetega siis mängis ja kuidas täpsemalt?

Teemast on aru saada, et ise mängib ja kardab kättemaksu/karmat.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutan seda ette tegemas siiski rohkem väga noori inimesi, alla kahekümneseid. Tesi vähem, siis peab ikka juba peale rumaluse olema ka pahathtlikkust.

Kõik teismelised ei kiusa, suitseta, tarbi alkoholi ega trambi ümberkaudsete tunnetel.
Kes noorena hukas, see suure tõenäosusega ülejäänud elu samasugune mõningate varjunditega. Üks halb harjumus asendub teisega või õpitakse hästi peitma tegelikku mina.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kujutan seda ette tegemas siiski rohkem väga noori inimesi, alla kahekümneseid. Tesi vähem, siis peab ikka juba peale rumaluse olema ka pahathtlikkust.

Kõik teismelised ei kiusa, suitseta, tarbi alkoholi ega trambi ümberkaudsete tunnetel.

Kes noorena hukas, see suure tõenäosusega ülejäänud elu samasugune mõningate varjunditega. Üks halb harjumus asendub teisega või õpitakse hästi peitma tegelikku mina.

Jah, aga on ka neid, kes nooruse lollustest või ühest lollist teost õpivad ja seda viga rohkem ei korda. Minul nt oli noorena kohati empaatiavõimega kohati kehvasti ja olin natuke mustvalgema nägemusega, samuti oli enesehinnang madal, nii et uskusin, et minusugusest töllist on kõigil suva nagunii ja seega ei saagi ma kellelegi oma käitumisega haiget teha. Nii et nõmedalt ei käitu ainult ülbikud, vaid vahel ka muud hälvikud. Ja siis on muidugi need, kes kunagi oma vigadest ei õpi ja need, kellele meeldibki manipuleerida. Eks igasuguseid on. Ei tee kõik naised samu asju samadel motiividel. Ja oleneb ka, mida sa tunnetega mängimiseks nimetad. Mõni nt mängib raskesti kättesaadavat, sest arvab, et nii hakkab mees teda rohkem tahtma. Mõni on vahepeal kuum ja vahepeal külm, sest ta ise ka ei tea, mida ta tahab ja ta pole oma potentsiaalses partneris ja enda tunnetes veel selgusele jõudnud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oleneb ka, mida sa tunnetega mängimiseks nimetad. Mõni nt mängib raskesti kättesaadavat, sest arvab, et nii hakkab mees teda rohkem tahtma. Mõni on vahepeal kuum ja vahepeal külm, sest ta ise ka ei tea, mida ta tahab ja ta pole oma potentsiaalses partneris ja enda tunnetes veel selgusele jõudnud.

Armastuses pole küsimisi, mänge. Ju pole armastus.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, aidake mul aru saada, mille järgi te otsustate, et selle või tolle mehe tunded on mängimiseks ja manipuleerimiseks? Kas selline asi pakub lõbu? Kuidas? Miks?

Mehed ajavad nii tihti tunded ja seksuaalsuse segamini, et peab kohe täpsustama, millega siis mängitakse ? Tunnetega minu meelest ei saagi mängida, sest kui on armastus, päris armastust, siis armastad ka siis kui teine käitub mõtlematult või solvavalt. Selles ongi armastuse sisu, et see on püsiv tunne. Kuidas saab millegi püsivaga mängida.
Kire ja seksuaalsusega aga saab lõputult manipuleerid.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnetega minu meelest ei saagi mängida, sest kui on armastus, päris armastust, siis armastad ka siis kui teine käitub mõtlematult või solvavalt. Selles ongi armastuse sisu, et see on püsiv tunne. Kuidas saab millegi püsivaga mängida.
Kire ja seksuaalsusega aga saab lõputult manipuleerid.

Paks müüt. Armastus ei pruugi pärast esimest rusikahoopi kaduda, aga tasapisi lakkab olemast.
Kirega pole võimalik mängida, see kas on või puudub, seda juba ei teeskle.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnetega minu meelest ei saagi mängida, sest kui on armastus, päris armastust, siis armastad ka siis kui teine käitub mõtlematult või solvavalt. Selles ongi armastuse sisu, et see on püsiv tunne. Kuidas saab millegi püsivaga mängida.

Ühepoolne armastus on ju ka armastus, ainult et see on vaevarikas ja vakus variant, ühepoolne armastus sakib täiega. Egas ilmaasjata ei lauldud juba pea sada aastat tagasi:

Miks?

 

Miks tähti nii palju on taevas,

miks lehti nii palju on puil?

Miks kõnnime, südamed vaevas,

kuid naeratus mänglemas suil?

 

Miks iial ei leia me elus

ühtainust, kes aru meist saab?

Miks üksinda rändame valus

kui tormipilv päikesemaal?

 

Miks elus on alati nõnda:

ma armastan sind, sina teist

ja see, keda armastad sina,

see armastab jällegi teist?

 

Heljo Jaik(1942)

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus peaga kirjutatud teema.

Valesti püstitatud ka veel. Pigem võiks küsida, milline naine võib mängida mehe tunnetega.

Mitte, et naised, kuidas ja miks te mängite. Kas see on lõbus?

Oleneb ju naisest, kas mängib või ei, iga naine on erinev.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise ei hooli ja endal tundeid pole, siis teevadki teise tunded nalja. Kas väidad, et mehed naiste tunnetega ei mängi? Käib see mõlemal poolel samamoodi.

Ei, minule ei ole kunagi teise tunded nalja teinud, isegi kui ma ise vastu ei tunne. Absoluutselt null austust on mul injmeste vastu, kes teise inimese ga sellisel hoolimatul viisil ümber käib. Kui ei hooli, vähenda suhtlust, aga enese lõbustamine teise tunnete najal on küll ikka ülimalt madal lõbustusviis.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirega pole võimalik mängida, see kas on või puudub, seda juba ei teeskle.

Naised teesklevad päris palju kirge, et mees kätte saada. Paljudel naistel ei olegi nii suur seksuaaltung, et mingit suurt kirge kellegi vastu tunneksid, aga teeselda oskavad seda väga hästi. Kuidas need miljonärid siis kõik õnge võetakse, hea välimusega naisel käib see päris kergesti.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja oleneb ka, mida sa tunnetega mängimiseks nimetad. Mõni nt mängib raskesti kättesaadavat, sest arvab, et nii hakkab mees teda rohkem tahtma. Mõni on vahepeal kuum ja vahepeal külm, sest ta ise ka ei tea, mida ta tahab ja ta pole oma potentsiaalses partneris ja enda tunnetes veel selgusele jõudnud.

Armastuses pole küsimisi, mänge. Ju pole armastus.

Kõik ei suuda/ ei taha armastada. Tundeid tunnevad kõik inimesed. Armastus on otsus.  Lihtne on enda teguviisi õigustada: ‘ju pole armastus’. On inimesi, kelle jaoks sellised mängud on ajaviide ja lõbustus.

Mõni on nii emotsionaalne ja juhindub oma hetke tunnetest- täna nii homme naa. Täna maailma ägedaim naine, homme mõtetu, kuna on 1 viga, mis rikub täiuslikkust. Ebastabiilne suhtumine jätab ka mulje nagu mängitakse tunnetega. Igasuguseid inimesi on. Ka selliseid, kes ei vastuta ei oma sõnade ega tegude eest. Loobivad vaid, mis tunne parajasti ütleb. Kuna igal inimesel/partneril ja olukorral on mitu külge, siis emotsionaalne inimene, kes mõistusega pole otsust teinud, pendeldabki nende kahe äärmuse vahel. Ta ei pea normaalseks, et heas on halba ja vastupidi, või sedagi, et hea kaalub ülesse mõne puuduse.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise ei hooli ja endal tundeid pole, siis teevadki teise tunded nalja. Kas väidad, et mehed naiste tunnetega ei mängi? Käib see mõlemal poolel samamoodi.

Ei, minule ei ole kunagi teise tunded nalja teinud, isegi kui ma ise vastu ei tunne. Absoluutselt null austust on mul injmeste vastu, kes teise inimese ga sellisel hoolimatul viisil ümber käib. Kui ei hooli, vähenda suhtlust, aga enese lõbustamine teise tunnete najal on küll ikka ülimalt madal lõbustusviis.

Mõni mees jälle teeskleb pikka aega naisele sõpra, et olla selle naise läheduses ja kuidagi tema elus, ise aga haub oma peas suhte plaane. Naine peabki oma sõbraks, kuid tundeid pole selle mehe vastu. Sellises olukorras ju mõlemad manipuleerivad teineteisega.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni mees jälle teeskleb pikka aega naisele sõpra, et olla selle naise läheduses ja kuidagi tema elus, ise aga haub oma peas suhte plaane. Naine peabki oma sõbraks, kuid tundeid pole selle mehe vastu. Sellises olukorras ju mõlemad manipuleerivad teineteisega.

Et äkki manipuleerib minuga? Siis ennetuseks manipuleerin ise temaga? Haige viis, kuidas lõputusse halbade suhete võrku sattuda. Teist inimest muuta ei saa, aga iseenese käitumist saab küll jälgida ja anda selgelt märku, mida tegelikult tunned. Kui jätad endapoolse manipulatsiooni ära, on maailm juba parem paik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kuna sa teist muuta ei saa, siis manipuleerimise ja mängimise äratundmine on veel parem praktika. Elad üle, järgmine kord oled targem, mis siin ikka uluda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei suuda/ ei taha armastada. Tundeid tunnevad kõik inimesed. Armastus on otsus.  Lihtne on enda teguviisi õigustada: ‘ju pole armastus’. On inimesi, kelle jaoks sellised mängud on ajaviide ja lõbustus.

Mõni on nii emotsionaalne ja juhindub oma hetke tunnetest- täna nii homme naa. Täna maailma ägedaim naine, homme mõtetu, kuna on 1 viga, mis rikub täiuslikkust. Ebastabiilne suhtumine jätab ka mulje nagu mängitakse tunnetega. Igasuguseid inimesi on. Ka selliseid, kes ei vastuta ei oma sõnade ega tegude eest.

Armastus pole otsus. See on tunne, mis on/puudub. Mingi õnnetus moonutab kallimat ja partner saab otsustada, kas jääb või lahkub, haletsusest kasvõi, aga armastust ei saa otsustada. Kui on suur armastus, siis ei tule lahkumine mõttessegi. Õnnetus võib inimese iseloomu, pingetaluvust muuta ja kahandada armastust tema vastu.

Kui kellelgi on üks viga, siis see sama viga häirib pidevalt. Ükspäev varjatakse, et ei häiri, teine päev tuntakse enesekindlust ja prahvatatakse tõde välja. Sõnade ja tegude eest ei vastuta valetajad, näit armukesteke üks jutt, naisele teine.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui naise ümber on pidevalt meesteparv, siis tekib valikuvõimalus. millist võtta, millist jätta, keda haletseda, keda lollitada…, üldiselt muutub koormavaks see viisakas keeldumine või otsekohene äraütlemine. selllest siis mees järeldab, et vaat, krdima eit, mängib minuga. ei mängi, lihtsalt kõiki ei võta ja ühe väljavalituga olen rahul.

samamoodi kehtib mehe kohta, karismaga meest jahivad naised hullumoodi. mis mehel teha, kui lasta vahel lõdvaks ja mõnd liginühkivat mimmi ära kasutada. mees rahuldab vajadust ja naine lakub hingehaavu. kes mõnuleb, kes ahastab, juu nõu.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meestel ei pidanud ju tundeid olema

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed kipuvad ikka alguses otse välja ütlema, kes nad on, aga tihti teine pool. ei taha kuulda seda ausust, vaid mõeldakse mingid oma stsenaariumid peas ise välja. Kes siis tunnetega mängib? Kas inimene, kes on juba korra öelnud midagi stiilis “vaatame seda asja”, “ma ei taha midagi tõsist”, või inimene, kes otsustab selliseid ütlusi ignoreerida ja ikka kaaslasest endale eluarmastus välja mõelda.

Tunnetega mängimine oleks see, kui ta räägiks hoopis seda juttu, et tahab kindlasti sinuga abielluda ja koos olla, aga pärast tuleb välja, et jätab su maha või lükkab abielu edasi. No 99% on taolise valeliku jutuga isendid mehed. Naised ei ole seda tüüpi, et hakkaks suuri sõnu tegema ja ühist tulevikku planeerima ise juba teades, et see on puhas vale püksi ronimiseks. 😀 Naisel pole vaja tunnetest luuletada, et mõnele mehele püksi ronida. 😀

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundeid tunnevad kõik inimesed.

Teatud inimesed tunnevad tugevalt ehk hirmu ja viha, ülejäänu lahtub ülikiirelt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus peaga kirjutatud teema.

Valesti püstitatud ka veel. Pigem võiks küsida, milline naine võib mängida mehe tunnetega.

Mitte, et naised, kuidas ja miks te mängite. Kas see on lõbus?

Oleneb ju naisest, kas mängib või ei, iga naine on erinev.

No see teemaalgataja on ilmselt seda tüüpi must-valge maailmaga tegelane, et kui üks naine teda petab, siis on kogu naissugu litsid…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirega pole võimalik mängida, see kas on või puudub, seda juba ei teeskle.

Milline rumalus. On terve hiigeltööstus, kus väidetavalt maailma vanima elukutse esindajad seda edukalt teesklevad.

Seda, et prostituut tõesti ihaldas mind ja nautis mind, saavad rääkida ja räägivad ikka väga rumalad ja naiivsed mehed. Olen seda palju kuulnud meeste suust, eriti kes naasevad välisreisidelt. On mehi, kes külastavad sama prostituuti aastaid, sest “ta nii ihldab ja naudib seksi minuga”. Kas saab midagi naiivsemat olla?

Kui siis küsid nendemeeste käest, et millest sa seda järeldad, siis vastus on, et märg, oigab ja teeb kõike. Siis küsid vastu – sellel reedel olid sa selle naise jaoks nädalas umbes 45. mees. Kas ta ihaldas kõiki või ainult sind? Kas sa oled kindel, et ta oli vesimärg ise, mitte ei tõmmanud sinna kiiresti käega üht väikest peokesetäit libestit? Ah et ainult sina ajasid ta kiima neist 700st, kellega ta sel aastal maganud on? Või iga mees ajas? Ah, unista edasi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnetega mängimine- lõbustus?