Esileht Pereelu ja suhted Tunneteta seks ja muu sinna juurde kuuluv

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Tunneteta seks ja muu sinna juurde kuuluv

Postitas:

Meeldivus, sümpaatia – need on ka tunded. Ilmselgelt on siin lihtsalt definitsioon selgeks rääkimata.

Võib-olla tõesti, minu jaoks need mingid tunded pole. Tunded tähendavad minu jaoks armumist ja armastust, et hoolin sellest inimesest väga. Ikka rohkemat kui lihtsalt tavaline meeldivus, et inimene pole vastumeelne. Minu arust on suurem osa inimesi meeldivad, see ei tähenda, et mul nende vastu tunded oleks.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:41; 16.12 05:52; 16.12 08:21; 16.12 15:16; 16.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldivus, sümpaatia – need on ka tunded. Ilmselgelt on siin lihtsalt definitsioon selgeks rääkimata.

Võib-olla tõesti, minu jaoks need mingid tunded pole. Tunded tähendavad minu jaoks armumist ja armastust, et hoolin sellest inimesest väga. Ikka rohkemat kui lihtsalt tavaline meeldivus, et inimene pole vastumeelne. Minu arust on suurem osa inimesi meeldivad, see ei tähenda, et mul nende vastu tunded oleks.

Hirm, põnevus, kirg, meeldimine, valu, viha on kõik tunded.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirm, põnevus, kirg, meeldimine, valu, viha on kõik tunded.

Ei ole, need on segiläbi tundmused, aistingud, emotsioonid. Aga kui teie mõistes lähevad sellised asjad kõik tunnete alla, siis tunneteta seksi polegi ju olemas, sest inimesel on ju igal hetkel mingid emotsioonid. Kui teie arust tunnen näiteks viha, ebameeldivust ja ronin sellise isikuga voodisse, siis see on ka tunnetega seks, hea küll siis. Minu arust demagoogia, aga eks igaühel on vabadus asjadest aru saada täpselt nii, nagu ta ise soovib.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.12 21:41; 16.12 05:52; 16.12 08:21; 16.12 15:16; 16.12 17:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meeldivus, sümpaatia – need on ka tunded. Ilmselgelt on siin lihtsalt definitsioon selgeks rääkimata.

Nendega ei olegi võimalik selliseid asju defineerida või selgeks rääkida.

See jutt meenutab mulle paljude naiste juttu: käisime selle abielumehega kinos ja kohvikus, mul ei olnud midagi erilist tema vastu. Lihtsalt sümpaatne inimene. Sellisega kokku elada – ei iialgi, meil pole mitte midagi ühist….

…ja siis mingi aja pärast jutt muutub: Järsku käis minus mingi klõps, et tema on ikkagi see ÕIGE jne blablabla.
Kui temaga laps teha, ehk ta siis muutub ka kooseluks sobivaks?

Ehk siis nad teevad samamoodi selle otsuse esimese viie sekundi jooksul ära, aga nad ei tunnista seda endale.
Kas on mingi kompleks või on mingi muu põhjus, see pole teada…
Või, ei jõua see lihtsalt neile kohale.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 15.12 23:12; 15.12 23:32; 16.12 06:20; 16.12 08:10; 16.12 08:36; 16.12 10:10; 16.12 10:36; 16.12 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunded tähendavad minu jaoks armumist ja armastust, et hoolin sellest inimesest väga.

Tundeid on väga erinevaid, ka hirm ja viha on tunded.
Armumine ja armastus on ühed võimalikud tunded, mitte kõik tunded iial.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 14:48; 16.12 21:54; 16.12 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hirm, põnevus, kirg, meeldimine, valu, viha on kõik tunded.

Ei ole, need on segiläbi tundmused, aistingud, emotsioonid. Aga kui teie mõistes lähevad sellised asjad kõik tunnete alla, siis tunneteta seksi polegi ju olemas, sest inimesel on ju igal hetkel mingid emotsioonid. Kui teie arust tunnen näiteks viha, ebameeldivust ja ronin sellise isikuga voodisse, siis see on ka tunnetega seks, hea küll siis. Minu arust demagoogia, aga eks igaühel on vabadus asjadest aru saada täpselt nii, nagu ta ise soovib.

Oh jumal küll. Need on ju kõik sünonüümid, välja arvatud “aisting”, mis tähendab vahetut meelelist taju.
Demagoogiat ajad sa ju praegu ise. Kui sa pead silmas nimelt ilma armastuseta seksi, siis miks sa ei võiks seda nii väljagi öelda? Kas armastus on nii hirmus asi sinu jaoks, et sellest otsekoheselt rääkimine on võimatu, peab pugema mingi müstilise “tunnete” termini taha?

Tehniliselt võiks ilma tunneteta seksiks lugeda prostitutsiooni.

Aga armastus ja eriti armumine ei erine muudest tunnetest eriti, peale selle, et need võivad olla kas pikemaajalisemad või lihtsalt oluliselt tugevamad ja siduvamad kui teised tunded. Samas on täiesti võimalik, et ka hirm või viha on sama pikaajalised, tugevad ja siduvad.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.12 14:48; 16.12 21:54; 16.12 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole elu sees kellegi vastu mingit meeletut kirge olnud. Seks on valus ja tüütu kohustus ning hiilin korvale niipalju kui voimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kujutan ette, et füüsiline keemia on olemas, meeldib inimesega seksida, aga sügavamaid emotsionaalseid tundeid tema vastu ei ole. Lihtsalt meeldimine ei ole ju sügav tunne, armastust kunagi ei tekigi. Kui inimese peale mõtled, siis mõtled ainult sellest, kui hea on temaga seksida, saad alati rahulduse, meeldib tema keha ja kuidas ta sind puudutab. Aga sa ei mõtle sellest, kui tore tema kui isiksusega on koos olla, ei paku huvi inimese hingeelu, mis tekitaks temaga ka emotsionaalse sideme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muuseas see võib elu jooksul muutuda. Mina noorena kaotasin süütuse alles 25 aastaselt, sest tunneteta seks oli täiesti vastuvõetamatu kontseptsioon. Inimese puudutus, keda ma ei armastanud, oli võigas ja vastik. Aga nüüd olen 41, millegipärast tahaks kogu aeg seksida, kuigi hormonaalsed rasesumisvastased vahendid peaksid seksihuvi vähendama. Oma mees minust vanem ja seksihuvi on tal oluliselt vähenenud. Nüüd ma küll tunnen, et tahaks seksi, täiesti ilma tunneteta (muidugi kehakeemia – lõhn näiteks, peab siiski sobima). Ja nüüd ei ole mulle võõraste inimeste puudutused ka enam nii vastumeelsed.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt loomaliku iha pärast võib seksida mõned korrad elus lihtsalt selleks, et proovida kuidas on. Need on tihti need korrad, millele hiljem mõeldes tõded, et oleks võinud olemata olla.
Minu jaoks nn niisamaseksi ei ole olemas. Kui armumisel põhinevat tõmmet ei ole, siis ei ole ka seksi. Jah, elan põhimõttel, et kui pole suhet, siis ei pea ka seksi olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunneteta seks ja muu sinna juurde kuuluv