Esileht Koolilaps Tunniplaan jm kooliküsimused

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Tunniplaan jm kooliküsimused

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

äkki sa pöördud selle küsimusega kas haridusministeeriumi või andmekaitseinspektsiooni poole?
nemad kontrollivad pidevalt koolide kodulehtede vastavust nõuetele.

kooli poolt tean, et ei tohi ja kogu lugu.
miks sellised reeglid on, pole oluline.
tunniplaan võib olla vaid e-koolis.

ehk nagu ¨vejk ütles. lõuad pidada ja edasi teenida[/tsitaat]

Avaliku teabe seadus tunniplaani avalikustamise kohta küll midagi ei ütle..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas mu lapse koolist on keegi seda teemat lugemas käinud? Siiani pole kodulehel mingit tunniplaani, ringide aegu ega isegi mitte ringe, kus sellel aastal võimalik käia. E-koolis pole mu lapsel küll kunagi tunniplaani olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.08 21:24; 13.09 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei tea, kas mu lapse koolist on keegi seda teemat lugemas käinud? Siiani pole kodulehel mingit tunniplaani, ringide aegu ega isegi mitte ringe, kus sellel aastal võimalik käia. E-koolis pole mu lapsel küll kunagi tunniplaani olnud.[/tsitaat]

No siis on hästi, kui kodulehel pole, minu laps ei teagi veel tunniplaani )2 nädalat juba!) Antakse ühe päeva kaupa ja üsna suvaliselt. Tundub, et kellele sobib, anna tunde. Mingeid tunde on üle normi, mõnda ainet pole veel olnudki. Ringidest pole aimugi. Mina ei tea, kas seal koolis algas aasta ootamatult või ei viitsi keegi asjaga tegeleda. Kummaline igal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

äkki sa pöördud selle küsimusega kas haridusministeeriumi või andmekaitseinspektsiooni poole?
nemad kontrollivad pidevalt koolide kodulehtede vastavust nõuetele.

kooli poolt tean, et ei tohi ja kogu lugu.
miks sellised reeglid on, pole oluline.
tunniplaan võib olla vaid e-koolis.

ehk nagu ¨vejk ütles. lõuad pidada ja edasi teenida[/tsitaat]
see on tõenäoliset koolipoolne mõte, mingist seadusest pole küll seda välja lugenud. pealegi käivad ka nt eelmise haridusministri lapsed koolis, kus on tunniplaan täiesti avalikult kodulehel väljas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mhhh… no teil on enamikul siis vedanud. Ei ole hulludega kokkupuudet olnud. Minul on. Õnnetuseks päris lähedalt. Mistõttu ma tõesti ei tahaks, et mõnel hullul (no toome asja lihtsustamiseks näiteks lähenemiskeelu saanud või hooldusõigusest ilma jäetud vanema või matemaatikaõpetajat ahistava vastassoo esindaja, kes \”ei\” sõna ei mõista) on võimalik pidevalt jälgida, kus tema obsessiooni objekt parasjagu viibib, millal koju minema hakkab või millal vaba päeva peab.
(Asi ei olegi niivõrd konkreetselt tunniplaanis, sellised inimesed nuhivad iga pisikest detaili ja võimalus kusagilt mingit infot ammutada süvendab nende luulusid. Ja enne kui keegi targutama hakkab: ei, Eestis ei ole võimalik hulle sundravile saata ja kuni keegi ei peksa ega käperda, ei ole politseist ka tolku).

Kui tunniplaan on e-koolis olemas, st asjaomastele kättesaadav, siis ei juhtu midagi, kui teda kodulehel igale suvalisele vaatamiseks ei ole. Suure kooli peale leidub ikka paar-kolm inimest, kelle elu tunniplaan kodulehel võib oluliselt koledamaks teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koolilaps Tunniplaan jm kooliküsimused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.