Esileht Koolilaps Tunniplaan

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tunniplaan

Postitas:
Kägu

Tere,

Sain teada lapse tunniplaani. Neljanda klassi poiss ja koolipäev venib mitmel päeval 10 h pikkuseks, kuna jäetakse tunniplaani 3 vaba tundi ja siis tule jälle koolimajja tagasi. Kas selline tunnipaan on normaalne? Meie näiteks elame linna lähedal maal, mitte kooli kõrval. Laps peab siis ise oma aega kuskil sisustama. Kas mõtlen üle?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on küll imelik. Meil on alati tunnid ikka järjest, erand oli 2. klassi ujumine, mis oli paar tundi peale viimast tundi, aga siis võimaldati vahepeal soovijatel koolis olla. Ja huvitav, millal laps siis huviringides käib, tavaliselt u 17 alates on ju lapsed nendega hõivatud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilmselt oli see koolil ainus võimalus leida endale õpetajad ja tunniplaan nende muid töökohti arvestades klappima saada. Normaalne ei ole, realistlik aga küll.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on päris raske uskuda, et see 10 h koolipäev tõele vastab.
Äkki paned kooli kodulehe? Saame kah vaadata, millises koolis asjad sedasi käivad.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu meelest ei ole normaalne. Saaks veel aru, kui tegu oleks gümnaasiumiga ja valikainega (kuna need on sageli mitme eri klassi peale, võib mõnele klassile tunniplaani kohustuslike ja valikaine vahele selline auk jääda). Põhikoolis peaks õpilase tunniplaan mu arust auguvaba olema, koolile endale on ka ebamugav, kui kari lapsi koolimajas teiste õpilaste tundide ajal aega parajaks teeb (tavaliselt neid kaugemalt käijaid on ikka mitu). Võiks ju eeldada, et tänapäeval vahivad kõik vaikselt oma ekraane, aga samas võib juhtuda, et võetakse ette ka lärmakamaid ühistegevusi. Ma tõstataks teema kindlasti kooli hoolekogus (paluks klassi esindaval vanemal tõstatada), hoolekogu koosolekud peaksid nüüd sügisel olema, aga muidugi ei pruugi need kohe nüüd olla, kuna osa klasse peab äkki sinna uue esindaja valima. Kui sinnamaani ei taha oodata, võid ju otse kooli juhtkonnalt küsida, miks selline tunniplaan.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei ole normaalne, aga et koolides on õpetajate krooniline puudus, siis tuttava koolidirektori sõnul on tunniplaani kokkusaamine jube peavalu, eriti just nende õpetajate tõttu, kes ei oma kooli õpetajad, kes tulevad ja annavad mõned tunnid vaid. Aga et lapsed peavad 2x koolis käima on küll jabur.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui tegu on tantsutundide või ujumisega, siis on selline vahe normaalne, kuna need pole kooli korraldada. aga õppetöö peaks olema järjest, välja arvatud juhul, kui kooli kodukorda ongi sisse kirjutatud nagu mitmes välisriigis, et vahepeal lähevad lapsd koju lõunale.

muide, sul on mõned päevad aega veel ka kooli vahetada, nimekirjad lähevad “lukku” ales 5.sept.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kindlasti ei ole see normaalne. Isegi siis, kui laps elaks kooli kõrval, ei oleks see normaalne, et ta vahepeal läheb koolist ära ja siis peab tagasi minema.

+2
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Tunniplaan