Esileht Pereelu ja suhted Tunnistage ausalt

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Tunnistage ausalt

Postitas:

Kas olete vaadanud oma partneri ekside kontosid sotsiaalmeedias?

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ei ole. Miks peaks?

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 17:39; 02.09 19:02; 03.09 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nime teaks, siis muidugi vaataks, niisama uudishimust 🙂 Aga kuna mu mees sotsiaalmeedias ei figureeri ja tema eksi perekonnanime ma ka ei tea, siis nii jääbki mu uudishimu selles osas rahuldamata.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Ei tea nende nimesid ja ega väga enam ei huvita ka. Suhte alguses, kui nooremad olime, siis oleks huvitanud küll.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll, ise otsima ei läinud, aga mehe eks, kellega nad olid enne mind koos, tahtis ise mulle sõbraks hakata FB-s. Mingeid varasemaid suhtekesi küll pole, ei teagi neid naisi nimepidi, kuidas ma neid otsima peaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismelisena vaatasin, aga enam ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole, tean ainult nende eesnimesid ja no mida surkida, kui eksid pole enam pildis juba 15+ aastat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma käisin siis vaatamas kui mu mehe eksnaine kirjutas mu mehele, et alustaks uuesti ja ta nii igatseb mu mehe järele. Mehe eksnaine oli ise uuesti abielus ja mul olid mehega just kaksikud beebid sündinud, olid mõnekuused ja sel päeval, kui eksnaine kirjutas, avastasin Facebooki kontolt, et ta kirjutas oma uue mehe sünnipäeval.
Mulle mees näitas eksi kirja ja käisin siis vaatamas kontolt, et millega ta rahul ei ole oma uues abielus ja millega tegeleb. Midagi erilist ei leidnud ja rohkem ei ole käinud. Ma olen endiselt oma mehega abielus, kas ka mehe eksnaine oma uue mehega, seda ma ei tea.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi eksi, 25 aastat ühe ja sama mehega abielus, need kes enne olid olid põgusad armumised.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen. Võin seal otsida ja vaadata keda iganes ju, kes keelab ja millega põhjendab.
Kellele ei sobi, saab panna, et otsides teda ei leia. Ju siis ei ole sellele vastu.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline küsimus, nagu oleks salasöödik või joodik, kes peab midagi hirmsasti varjama ja kõigile valetama. Küsin vastu, kas on midagi valesti, kui vaadatakse inimesi?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma tunnen neid mõlemaid isiklikult. Küsimusele aga vastuseks – ühel pole sotsmeediat, aga me saame 3-4 kuu tagant kokku, sööme kuskil ja räägime uudiseid. Teisel on FB ja me oleme seal sõbrad. Räägime, kui kohtume – umbes kord-kaks aastas nad kutsuvad meid külla. Meie neid ümbes kord üle aasta.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 19:02; 02.09 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin vastu, kas on midagi valesti, kui vaadatakse inimesi?

Midagi peab ilmselt valesti olema, kui selline haiglane uudishimu ja nuhkimissoov on.
Ebakindlus, mingi muu nõrkus, nimeta vaid ise, mis on valesti.

+3
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 17:39; 02.09 19:02; 03.09 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin vastu, kas on midagi valesti, kui vaadatakse inimesi?

Midagi peab ilmselt valesti olema, kui selline haiglane uudishimu ja nuhkimissoov on.

Ebakindlus, mingi muu nõrkus, nimeta vaid ise, mis on valesti.

Mis nuhkimissoov. Kui ma teen endale FB konto ja seal postitan avalikult, siis ongi see avalik info. Kui ma tahan absoluutset privaatsust, siis mul loomulikult polegi selliseid kontosid või pole nad leitavad.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 19:02; 02.09 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sest ta tegi mu mehele terrorit, helistas lambist. Igatses vanu aegu jne.
Siis ma huvi pärast vaatasin kes see selline on, kes ei-st aru ei saa.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti on normaalsetel inimestel ju kontod privastsed, st. ainult sõbrad näevad rohkem kui nime ja paari fotot. Nii et mida seal käia ja vaadata?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga muidugi

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen otsinud aga pole leidnud. St oleks tahtnud lihtsalt näha milline naine oli välimuselt, aga pilti ei õnnestunud leida. Nüüd pole enam aastaid otsinud ka.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaadanud. Mingi aeg suhte alguses rääkis mees oma eksist, tuli välja, et olin teda nooremana tundnud, oleme samast kandist pärit. Siis vaatasin ta FB kontot, aga kuna nagu mul endalgi, ei ole tal see avalik, st avalikult midagi ei jaga, ainult sõpradega, siis ega see muud kui profiilipildi vaatamine polnudki.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 20:02; 03.09 11:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu mehel ka ekse pole. Fb on tal endal küll, aga sinna pole ta vist u 3 aastat juba sisse loginud. Oma sugulastega, kes elavad välismaal ja kel on fb, kirjutab ta vahel minu messengeris. Need tulid kõik mulle sõpradeks, sest mees ju oma kontole saadetud sõnumeid ei näe, ei loe.
Kui suhte alguses teada sain, et ta selline sotsiaalmeedia-põlgur on, olin ausalt õnnest uimane. Mul endal oli enne teda üks lühike “suhe”, kus meespool minu kõrvalt agaralt tutvumisportaalides naisi sebis, käis minu juures olles minu läpakast oma kontot tšekkimas (ja oli nii loll, et ajalugu kustutada ei osanud), igal moel netis eputas ja rääkis, et ega siis mees ei pea suhtes olles pimedaks jääma. Ise samal ajal tutvustas mind oma emale… Tema järel ma nuhkisin mitu korda, sest kes ikka tahab elada kahtlusega, et talle kott pähe tõmmatakse. Ekside kontosid ma vaadata ei saanud muidugi, ma ei teadnud neist midagi, vbl koguni ehk terve naissoost kontaktide list? Igatahes sain hiljem teada, et seitse kuud pärast meie lahkuminekut sai ta isaks. Ei, ei olnud enneaegne sünnitus.
Õnneks valitseb universumis tasakaal ja vastukaaluks sellele tropile sain endale ülejäänud eluks ausa ja meheliku mehe.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei. Mu mehel pole ei sotsiaalmeediakontot ega ühtki eksi ega seega ka ekside sotsiaalmeediakontosid.
Aga kui oleks ja vaataks, mis siis? Ma vaatan kord 5 või 10 aasta jooksul oma endiste klassikaaslaste kontosid ka, lihtsalt huvi pärast, et millega tegelevad. On see nuhkimine, kui ma kellegi avalikku kontot vaatan?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei tule meelde ja sellepärast ei vaata, ei ole sõbralistis ka. Midagi näha poleks nagunii, nagu öeldi normaalsetel on privaatne.

Normaalsetel pole üldse kontot nendes täiskasvanud titade edvistamis saitidel.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole. Tal üks tõsisem eks on aga seegi oli 15a tagasi ning sellel inimesel pole fesarit.
Mingite suvaliste deitide nimesid isegi ei tea ja ammugi ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen guugeldanud. Kuna mees on oma eelmiste suhete vormitud nii ehk naa, siis tahaks ka neist vormijatest midagi teada saada: mis inimesed nad olid ja on, millega tegelevad, mis nägu nad olid ja on.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 01:05; 03.09 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna mees on oma eelmiste suhete vormitud nii ehk naa, siis tahaks ka neist vormijatest midagi teada saada:

Reeglina naised ikka ei vormi oma mehi, isegi 15a kooselu jooksul mitte.
Nad pigem kiruvad neid.
LOE esimest ettejuhtuvat perekooli teemat, kui ei usu.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.09 17:39; 02.09 19:02; 03.09 06:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reeglina naised ikka ei vormi oma mehi, isegi 15a kooselu jooksul mitte.
Nad pigem kiruvad neid.

Vormivad küll. Jah, mitte nii, et mees muutub selliseks nagu naine tahab ja teeb nii nagu naine soovib.
Aga iga kogemus nö vormib=kujundab inimest.
Ja kohe kindlasti mõjutavad ja kujundavad eelnevad suhted ja partnerid inimest. See, milline on mees suhtes, kuidas seal käitub on otseselt mõjutatud sellest, millised on tema varasemad kogemused ja partnerid.
Kui on eelnev kaaslane olnud mingi armukade nuhk või stseenide korraldaja, siis võib mees ka olla ennatlikult kaitses ja eeldab kogu aeg draamat.
Kui on eks olnud valelik ja pettev, siis mees võib olla ka kahtlustavam uue partneriga. Jne.
Voodielust ei hakka rääkimagi, eks…

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 08:43; 06.09 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga iga kogemus nö vormib=kujundab inimest.
Ja kohe kindlasti mõjutavad ja kujundavad eelnevad suhted ja partnerid inimest. See, milline on mees suhtes, kuidas seal käitub on otseselt mõjutatud sellest, millised on tema varasemad kogemused ja partnerid.

Just. Mõne mehe eelnev abielukogemus hirmutab teda nii, et ei taha abielluda. Või kardab “suhte nimel töötamist”, sest “ta ei usu sellesse”. Või kaldub arvama, et kui Maalile meeldisid roosid, siis Miinale meeldivad ka – naised ju mõlemad.

Sama on ka iseendaga: ikka võtame eelmiste suhete pagasi kaasa, isegi kui enda meelest alustame puhtalt lehelt. Ei alusta, eelnevad elupeatükid on ikka alles.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 01:05; 03.09 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad ei tule meelde ja sellepärast ei vaata, ei ole sõbralistis ka. Midagi näha poleks nagunii, nagu öeldi normaalsetel on privaatne.

Normaalsetel pole üldse kontot nendes täiskasvanud titade edvistamis saitidel.

Võib ju elada vastuvoolu, mitte kontot teha, sest keegi äkki arvab siis, et oled edvistav titt. Aga mõistusega täiskasvanu saab aru, kui jabur see on. Pole mõtet enda ära lõigata infost, mis sotsiaalmeedia kaudu liigub, nt laste klassi või rühma grupid, kus jagatakse vajalikku infot, hobidega seotud grupid, ostu-müügi grupid, ürituste info jne.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 20:02; 03.09 11:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnistage ausalt