Esileht Pereelu ja suhted Tunnistage ausalt

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Tunnistage ausalt

Postitas:

Ei teagi mehe ekse – kindlasti neid oli, aga kes see 15-20 aasta taguseid aegu ikka nii väga mäletab. Ausalt öeldes ei tunne huvi ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas olete vaadanud oma partneri ekside kontosid sotsiaalmeedias?

Ma ei tea oma partneri ekside nimesidki, pole küsinud. Teiseks minu partneril endal puudub sotsiaalmeedia. Kolmandaks, kui ma teaksin, siis võibolla huvi pärast isegi vaataks, ma ei pea huvi oma partneri ajaloo vastu millekski häbiväärseks. Aga nii huvitatud ma ka ei ole, et ma aktiivselt viitsiksin uurida, mis nimelised need partnerid on. Lisaks, minu tuttavate ja minu enda sotsiaalmeedia kontod pole kõigile ligipääsetavad, ainult sõpradele, seega tuleb mulle üllatusena kui kellegi konto on ilma piiranguteta.

Aa, minu partner tunneb minu eksi, just mõtlesin, et ma pole küll kordagi vaevunud omaenda eksigi googeldama. Kuna ta käitus minuga väga inetult, siis igasugused tunded ja huvi on kadunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan suht kõiki, keda tean sotsiaalmeedias. Endisi töökaaslasi, vanu sõbrannasid, niisama tuttavaid. Need, kellega suhtlen, on sõbralistis ja need, kes ei meeldi, need pole. Kui ära tüütab, blokeerin ära ja unustan nende olemasolu.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 12:35; 06.09 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka vaatan aegajalt. Miks ei võiks? Ei pea seda nuhkimiseks, sest see ju avalik info, mida ta seal jagab ja tegemist on ka keskmisest vaimukama naisterahvaga, kelle postitused ning mõtisklused elu üle panevad mõnusasti muigama 🙂 Mingit suvalist tibi vaataks ehk huvi pärast korra, aga kui inimene tundub nii mõneski mõttes enda sarnane, siis on ikka huvitav kaeda. Ei pea seda kuidagi haiglaslikuks ja kindlasti pole selles midagi isiklikku või vaenulikku, et vaatan. Ilus, tark ja vaimukas inimene teeb ikka tuju heaks, olgu siis mehe eks või mitte.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan küll, kuigi ma ainult ühte teangi, teistest ainult eesnimesid. Kuigi me juba 13 aastat mehega koos olnud, siis millegipärast ikka vahel satun vaatama, kahjuks ta (vähemalt avalikult) eriti palju ei postita. Väga ilus ja särav naine on, ma pole pooltki seda 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaatan isegi oma eksi eksi, sest tal on väga hea huumorisoon ja enese üle naermise oskus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi olen vaadanud! Hea on ju näha, et ta on rohkem vormist väljas kui mina ja postitab sügavamõttelisi tsitaate sõprade kaotamise ja üksilduse teemal 😛

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 03:57; 08.09 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis kui otsid, hakkab FB sind talle sõbraks pakkuma, niiet pole siin salajast midagi.

Ei ole sellega tegelenud, isegi oma vanu tuttavaid pole viitsinud fbs otsida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka olen. Miks mitte?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea mehe eksi nimegi, me 15+ aastat koos olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi olen vaadanud! Hea on ju näha, et ta on rohkem vormist väljas kui mina ja postitab sügavamõttelisi tsitaate sõprade kaotamise ja üksilduse teemal ????

Õel mutt oled.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 08:43; 06.09 21:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis kui otsid, hakkab FB sind talle sõbraks pakkuma, niiet pole siin salajast midagi.

Ei ole sellega tegelenud, isegi oma vanu tuttavaid pole viitsinud fbs otsida.

Ei ole nii. Sõbraks pakub fb sulle neid, kes on sinu sõprade sõbralistis või sinu piirkonnas või mingis ühises grupis.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 12:35; 06.09 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks olen ikka vaadanud, sest eksiga oli mu mees 20 aastat koos ja neil on lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi olen vaadanud! Hea on ju näha, et ta on rohkem vormist väljas kui mina ja postitab sügavamõttelisi tsitaate sõprade kaotamise ja üksilduse teemal ????

Õel mutt oled.

Ei ole, lihtsalt irooniline olen. Nalja tegin.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 03:57; 08.09 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen vaadanud, aga midagi erilist seal polnud, tavalised naised nagu ma isegi. Lahku mindi vist igavuse tõttu…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnistage ausalt