Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tunnuste äkkiline puudumine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tunnuste äkkiline puudumine

Postitas:

Tere,

Olen seitsmendat nädalat rase (vähemalt peaksin olema), aga….Juba teist päeva puuduvad mul tunnused, mis hetk tagasi mul oli. Olen olnud meeletult väsinud, rinnad on olnud nii paistes ja alak6ht samuti meeletult paistes, kõht on lakkamatult valutanud (mitte päevade moodi valu) ja nüüd juba test päeva mitte ühtegi neist tunnastes, nagu polekski midagi olnud. Kas kellegil on kogemusi, kas rasedus on katkenud? Imestan, et kuidas ühtäkki saavad kõik tunnused kaduda. Aitäh, kui kellegil midagi vastata on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:00; 13.10 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tunnused voivad veel tagasi tulla, mul on algusest peale selline jojo-efekt olnud nende tunnustega, praegu vähemalt koik korras (10+ nädalat hetkel).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:12; 10.10 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul katkes yks rasedus ja ka tunnused kadusid 6ige pea.. Veritsus (väike) tekkis alles 2 nädala pärast ja siis läksin kontrolli.
Praeguse rasedusega kadusid tunnused ööga st hommikul ärkasin ja tunnuseid ei olnud. Läksin kontrolli, k6ik ok ja tunnused tulid 2 päeva pärast tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan veel lohutueks, et iiveldus ja suur väsimus kadusid mul ka 7+ ja pole siiamaani tagasi tulnud. 9+ oli ultrahelis koik ok. Jäädav tunnuste kadumine ei pruugi ka kohe peetumisele viidata. Mingi aeg olin ise ka mures, kui umbes 5+ läksid rinnad uleöö väikseks tagasi. Paar nädalat hiljem hakkasid justkui uuesti paisuma, aga tugevat pakitsust ja nibude valulikkust ei ole siiamaani olnud. Väga tagasihoidlikult mul koik tunnused.

Osadel on kuni puhastamiseni tugev iiveldus ja koik tunnused, olgugi, et loode mitu nädalat tagasi juba peetunud. Väga individuaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:12; 10.10 22:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt igaüks anbab seisukoha enese pealt.
Minul kahjuks oli nii, et peale 7ndat nädalat kui olin 6+3 südamelöökegi näinud, kadusid üht äkki tunnused, tundsin, et rinnad nagu olid ka kuidagi tavalised ja mingid kõhuvalud olid ka pigem nagu gaasivalud või krambid,selle laadseid mul trenniga seoses oli ennegi olnud. Mida märkasin, et enam nagu ei jookse hommikuti valget voolust mööda sääri alla. Andsin 9/10 nädalal vere ja uriini proovidki veel, kõik näidud olid ok, aga 11+ nädalal, nädal enne kv. algas veritsus ja rasedus oli 7+ peetunud….

Samas praegune rasedus 5.õnnestumine(katkemisi 3 järjestikku ja varem lisaks 1) siis selle rasedusega esimesed kuud ei mingeid tunnuseid, ei iiveldust, ei voolust. Rinnad nagu olid veits suuremad. Ja tegelikult mingeid erilisi tunnuseid ei olnudki enne kui liigutusteni ja nii 15 nädalani kui hommikune väike tühjakõhu iiveldus hakkas tekkkima ja väsimus peale surus. Nüüd kuues kuu saan aru, et on voolus vooluse moodi ja muidugi liigutused ja kõhu totaalne suurenemine. Aga isudega ei mingeid veidrusi.

Me kõik oleme erinevad, seega teiste arvamuste ja juhtumite põhjal ära endale mõtetega liiga tee! Looda alati parimat, pole lihtne aga teisiti ei tohi mõelda. Tean seda…kogu rasedus on paanika sisemiselt..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve jälle,

Käisin täna Uh-d tegemas ja süda löi. Aitäh kôigile vastajatele. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 22:00; 13.10 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne puhul on see normaalne, et tunnused äkitselt kaovad. On mõne nädala kadunud ja seejärel tulevad tagasi. Minul kadusid kõik tunnused kui rasedus peetus. Ainus mis alles jäi, olid suured ja valulikud rinnad. Tore, et sul kõik korras oli, mida vähem muretsed, seda parem. Kuigi seda on kergem öelda kui teha 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 13:54; 14.10 14:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt igaüks anbab seisukoha enese pealt.
Minul kahjuks oli nii, et peale 7ndat nädalat kui olin 6+3 südamelöökegi näinud, kadusid üht äkki tunnused, tundsin, et rinnad nagu olid ka kuidagi tavalised ja mingid kõhuvalud olid ka pigem nagu gaasivalud või krambid,selle laadseid mul trenniga seoses oli ennegi olnud. Mida märkasin, et enam nagu ei jookse hommikuti valget voolust mööda sääri alla. Andsin 9/10 nädalal vere ja uriini proovidki veel, kõik näidud olid ok, aga 11+ nädalal, nädal enne kv. algas veritsus ja rasedus oli 7+ peetunud….

Samas praegune rasedus 5.õnnestumine(katkemisi 3 järjestikku ja varem lisaks 1) siis selle rasedusega esimesed kuud ei mingeid tunnuseid, ei iiveldust, ei voolust. Rinnad nagu olid veits suuremad. Ja tegelikult mingeid erilisi tunnuseid ei olnudki enne kui liigutusteni ja nii 15 nädalani kui hommikune väike tühjakõhu iiveldus hakkas tekkkima ja väsimus peale surus. Nüüd kuues kuu saan aru, et on voolus vooluse moodi ja muidugi liigutused ja kõhu totaalne suurenemine. Aga isudega ei mingeid veidrusi.

Me kõik oleme erinevad, seega teiste arvamuste ja juhtumite põhjal ära endale mõtetega liiga tee! Looda alati parimat, pole lihtne aga teisiti ei tohi mõelda. Tean seda…kogu rasedus on paanika sisemiselt..

Kas sul põhjust ka uuriti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.10 13:54; 14.10 14:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tunnuste äkkiline puudumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.