Esileht Hobinurk Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Teema: Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad

Postitas:
Kägu

Ei ole ükski pakkumine siiani õige. Sten Zupping on ka sama masti mees, aga temagi pole see, keda silmas pean. Ei tule praegu ühtegi osatäitmist ka meelde, olen teda vaid mingites seriaalides üsna väikseid sutse tegemas näinud, vabalt võib olla, et oligi mingis Ergo Kulla seriaalis ja seepärast algul arvasingi, et Kuld ise teeb väikse rolli ????

Tarmo Tagamets

Just! Tuhat tänu! 🙂 Ma ei olekski seda nime ise välja mõelnud. Minu silmis on Tagamets ja Kuld nagu kaksikud 😀

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ükski pakkumine siiani õige. Sten Zupping on ka sama masti mees, aga temagi pole see, keda silmas pean. Ei tule praegu ühtegi osatäitmist ka meelde, olen teda vaid mingites seriaalides üsna väikseid sutse tegemas näinud, vabalt võib olla, et oligi mingis Ergo Kulla seriaalis ja seepärast algul arvasingi, et Kuld ise teeb väikse rolli ????

Tarmo Tagamets

Just! Tuhat tänu! ???? Ma ei olekski seda nime ise välja mõelnud. Minu silmis on Tagamets ja Kuld nagu kaksikud ????

Ja vaatan nüüd, et mängis tõepoolest “Naabriplikas” politseinikku. Ja “Naabriplika” režissöör oligi Ergo Kuld.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ükski pakkumine siiani õige. Sten Zupping on ka sama masti mees, aga temagi pole see, keda silmas pean. Ei tule praegu ühtegi osatäitmist ka meelde, olen teda vaid mingites seriaalides üsna väikseid sutse tegemas näinud, vabalt võib olla, et oligi mingis Ergo Kulla seriaalis ja seepärast algul arvasingi, et Kuld ise teeb väikse rolli ????

Ei ole ükski pakkumine siiani õige. Sten Zupping on ka sama masti mees, aga temagi pole see, keda silmas pean. Ei tule praegu ühtegi osatäitmist ka meelde, olen teda vaid mingites seriaalides üsna väikseid sutse tegemas näinud, vabalt võib olla, et oligi mingis Ergo Kulla seriaalis ja seepärast algul arvasingi, et Kuld ise teeb väikse rolli ????

Tarmo Tagamets

Just, tahtsin sama pakkuda. Naabriplikas oli politsei

Ma oleks ka Sten Zuppingus kindel olnud ???? ega ometi Tarvo Sõmerat silmas pea?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ega ometi Tarvo Sõmerat silmas pea

See tüüp, kes igas seriaalis politseinikut mängib ????

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mallukas ja Marimell (Marileen). Alati nuputan, kellest nüüd jutt oli. Veel paar aastat tagasi arvasin, et tegemist ongi ühe ja sellesama inimesega.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsena mingi hetkeni arvasin, et Anne Veski ja Alla Pugatšova on üks ja sama inimene. ????‍♀️

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapsena mingi hetkeni arvasin, et Anne Veski ja Alla Pugatšova on üks ja sama inimene. ????‍♀️

???

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et tean, keda sa mõtled! Mikk Jürjens?

Just! Aitäh!

sama siin, väga sarnased

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veiko Porkanen ja üks teine noor näitleja, kelle nime ma ei suuda hetkel mitte kuidagi meenutada. Alguses arvasin, et ongi sama inimene, aga nüüd olen hoopis esimese nime ära unustanud.

Ma arvan, et tean, keda sa mõtled! Mikk Jürjens? Ma arvasin ka kaua, et tegemist on sama inimesega ????

Minu jälle läheb Mikk Jürjens segamini Christopher Rajaveeriga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Christopher Rajaveer läheb sassi ka Anatoli Tafitshukiga.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väino Aren ja Rein Aren olid lapsena minu jaoks ka tükk aega üks ja sama inimene.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust Tarvo Sõmer ja Bonzo on tõesti sarnased, kord isegi Kättemaksukontoris mängisid mingeid sarnaseid mehi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust Tarvo Sõmer ja Bonzo on tõesti sarnased, kord isegi Kättemaksukontoris mängisid mingeid sarnaseid mehi.

Jah, vabalt võiksid vähemalt vennad olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust Tarvo Sõmer ja Bonzo on tõesti sarnased, kord isegi Kättemaksukontoris mängisid mingeid sarnaseid mehi.

Näost natukene on, aga teine on (või vähemalt oli) haiglaslikus ülekaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on Andres Raag ja Tambet Tuisk sama tüpaažiga inimesed. Päris sassi ma neid siiski ei aja, aga mõnikord mõtlen küll, et kumb siis nüüd parasjagu mängib.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on Andres Raag ja Tambet Tuisk sama tüpaažiga inimesed. Päris sassi ma neid siiski ei aja, aga mõnikord mõtlen küll, et kumb siis nüüd parasjagu mängib.

Minu jaoks on nad ikka täitsa erinevad, ei näe isegi mingit sarnasust, isegi vanuseklass on täiesti erinev.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

isegi vanuseklass on täiesti erinev.

Vaatasin nüüd, et nii erinev polegi, Tambet Tuisk ka juba 46 ja Andres Raag 52. Mulle millegipärast tundus, et Tambet Tuisk on väga palju noorem, aga näe, tegelikult mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alexander Armstrong

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Travolta ja see Tivoli korraldaja.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

John Travolta ja Kristjan Järvi.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ajasin segi kunagi Tõnu Aava ja Ain Lutseppa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märt Koik ja Tõnis Niinemets

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin, et Kethi Uibomägi ja Cerli Sarv on sama isik. Aga nad on nii lambikuulsused, et ega vahet polegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

John Travolta ja Kristjan Järvi.

Ajad neid omavahel sassi? Teema pole ju lihtsalt välimuselt sarnastest inimestest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin, et Kethi Uibomägi ja Cerli Sarv on sama isik. Aga nad on nii lambikuulsused, et ega vahet polegi.

Sellist nime nagu Cerli Sarv poolegi kuulnud.

Küll aga minu arust sarnased Kethi Uibomägi ja Mari-Leen Kaselaan. Viimane vist enam avalikkuse ees ei toimeta.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvasin, et Kethi Uibomägi ja Cerli Sarv on sama isik. Aga nad on nii lambikuulsused, et ega vahet polegi.

Sellist nime nagu Cerli Sarv poolegi kuulnud.

Küll aga minu arust sarnased Kethi Uibomägi ja Mari-Leen Kaselaan. Viimane vist enam avalikkuse ees ei toimeta.

Ma koguaeg arvasingi, et tegu on sama inimesega..

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märt Koik ja Tõnis Niinemets

Nagu võrdleks siga ja kägu …üks on punapea ja väga kole

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märt Koik ja Tõnis Niinemets

Nagu võrdleks siga ja kägu …üks on punapea ja väga kole

Kui ühest eriti sisse võetud pole, siis nad on tegelt sarnased küll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märt Koik ja Tõnis Niinemets

Nagu võrdleks siga ja kägu …üks on punapea ja väga kole

Kui ühest eriti sisse võetud pole, siis nad on tegelt sarnased küll.

Peaksin vist prillid välja vahetama ???? sisse pole võetud, aga no ei näe sarnasust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Märt Koik ja Tõnis Niinemets

Nagu võrdleks siga ja kägu …üks on punapea ja väga kole

Kui ühest eriti sisse võetud pole, siis nad on tegelt sarnased küll.

Peaksin vist prillid välja vahetama ???? sisse pole võetud, aga no ei näe sarnasust.

Mina saan küll aru, et neid sarnasteks peetakse. Mäletan, et kunagi aastaid tagasi oli mingi Kinobussi saade, kus otsiti noori näitlemisandega inimesi. Ja seal osales ka Märt Koik, mängis veel päris hästi Kiire rolli. Mõnda aega hiljem ilmus aga avalikkuse ette Tõnis Niinemets – ja mina olin alguses kindel, et see on sama poiss, keda ma mitu aastat tagasi seal Kinobussist mäletasin. Mõlemad tüpaazilt just sellised, kes sobiks Kiirt mängma. Nii et midagi sarnast neis on ka minu meelest.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )


Esileht Hobinurk Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad