Esileht Hobinurk Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )

Teema: Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad

Postitas:
Kägu

Marta Laan ja Kerttu Tänav. Kui Laan kunagi telerisse ilmus, mõtlesin, et Tänav on näitlejaks hakanud. Õnneks nad ei ole sama elukutse esindajad, sest siiamaani õnnestub mul neid teineteisest eristada ainult tänu kontekstile.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Marta Laan ja Kerttu Tänav. Kui Laan kunagi telerisse ilmus, mõtlesin, et Tänav on näitlejaks hakanud. Õnneks nad ei ole sama elukutse esindajad, sest siiamaani õnnestub mul neid teineteisest eristada ainult tänu kontekstile.

Minu meelest on Marta Laan ja Maria Listra väga sarnased. Sassi neid siiski ei aja tänu kontekstile.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei püsi absoluutselt meeles, kumb on Jüri Butšakov ja kumb Robert Rool. Mitte et nad välimuselt sarnased oleks, aga koos nad saadet juhivad ja mulle lihtsalt ei jää meelde.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma üldiselt ei aja inimesi segamini, aga kaks naisnäitlejat regulaarselt lähevad sassi – Juliette Binoche ja Julia Ormond. Kui neid guugeldan, siis teen väga hästi vahet, aga kuskil filmis emba-kumba nähes on tükk nuputamist. Sarnased eesnimed ei aita kaasa 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei tee vahet Ott Leplandil ja Uku Suvistel. Ausõna. Selles mõttes, et ma kunagi ei tea, kumb on kumb. Sama on Piret Järvise ja Lenna Kuurmaaga.

Mida on siin miinustada? Miinustajad teevad vahet, kommenteerija ei tee. Et kas siis tegelikult peaks vahet tegema või mida. Kas vahetegemine on kohustuslik?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on näitlejad Hellar Bergmann ja Helgur Rosenthal need, kelle nime kuuldes pean alati meenutama, kumb see neist nüüd oli. Mõlemal sellised imelikud nimed, mis meelde ei taha jääda.

Pole eales neil nimesid kuulnudki ????

See teema vist ongi selleks, et inimesed nende kohta uuriks?

No ma ei tea, mina olen küll mõlemaid teleekraanil näinud ja Rosenthali korduvalt ka laval. Sassi neid ei aja. Küll aga pean raudselt meeles pidama, kumb on Maiken Pius, kumb Liis Remmel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mallukas ja Marimell (Marileen). Alati nuputan, kellest nüüd jutt oli. Veel paar aastat tagasi arvasin, et tegemist ongi ühe ja sellesama inimesega.

Sama 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen üldiselt suur kirjandushuviline ja lugenud ka mitmeid Jaan Krossi ja Mats Traadi raamatuid, aga miskipärast on alati nii, et kui mainitakse mõnda nende raamatut, pean alati hetke mõtlema, kumb see neist selle nüüd kirjutas. Miskipärast need kaks nime kipuvad mu peas omavahel segamini minema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mallukas ja Marimell (Marileen). Alati nuputan, kellest nüüd jutt oli. Veel paar aastat tagasi arvasin, et tegemist ongi ühe ja sellesama inimesega.

Sama ???? ????

No, mismoodi? Üks on n-ö suur tüdruk ja teine mitte. Näost ka täiesti erinevad. .Ja ehkki minu silmis on mõlemad pehmelt öeldes ülbed ja bravuurikad, siis kumbki ikka täiesti erineval moel. Ja kirjastiilgi on erinev.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liisi Koikson ja Ester Kuntu. Hiljuti oli Ester Kuntu Eesti Naise esikaanel, ma vaatasin algul, et Liisi Koikson, no nii sarnased.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No, mismoodi? Üks on n-ö suur tüdruk ja teine mitte. Näost ka täiesti erinevad. .Ja ehkki minu silmis on mõlemad pehmelt öeldes ülbed ja bravuurikad, siis kumbki ikka täiesti erineval moel. Ja kirjastiilgi on erinev.

Kes eriti kursis nende tegemiste, kirjastiiliga jne ei ole, võivad väga vabalt segi minna. Lihtsalt nime põhjal ja samas valdkonnas tegutsevad

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liisi Koikson ja Ester Kuntu. Hiljuti oli Ester Kuntu Eesti Naise esikaanel, ma vaatasin algul, et Liisi Koikson, no nii sarnased.

Ester Kuntu on ikka priskem. Minu jaoks on hoopis sarnased Liisi Koikson ja Merle Liivak. Sassi neid muidugi ei aja, aga väga kaunid mõlemad.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll väga sarnased, kuid pikka aega läksid mul miskipärast sassi Margus Prangel ja Tiit Sukk.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liisi Koikson ja Ester Kuntu. Hiljuti oli Ester Kuntu Eesti Naise esikaanel, ma vaatasin algul, et Liisi Koikson, no nii sarnased.

Nagu mismoodi?

https://elu.ohtuleht.ee/1012870/liisi-koikson-teise-lapse-tulekust-selgitame-ellale-et-ta-on-varsti-suurem-ode-ja-eeskuju-vaiksemale

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/90945755/parim-naisnaitleja-ester-kuntu-mul-ei-ole-olnud-sirge-ja-ilus-tee-see-on-vastupidi-olnud-vaga-konarlik-rada

Täiesti null sarnasust peale tumedate juuste.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul lähevad segamini Andres Valkonen ja Andres Mustonen.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul lähevad segamini Andres Valkonen ja Andres Mustonen.

Kaksikute värk 😀

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti null sarnasust peale tumedate juuste

Viidatud linkidel on väga sarnaste näojoontega naised.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viidatud linkidel on väga sarnaste näojoontega naised.

On jah sarnased. Ja Kuntu oli “priskem” tänu sellele, et ta Tões ja Õiguses Mari mängis. Ikka juhtub, et roll nõuab figuurimuutust.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On jah sarnased. Ja Kuntu oli “priskem” tänu sellele, et ta Tões ja Õiguses Mari mängis. Ikka juhtub, et roll nõuab figuurimuutust.

Tegelikult nad pole üldse sarnased, aga seal Eesti Naise kaanel oli Ester Kuntu nii ära töödeldud ja võõra näoga, et sarnasus oli tõesti.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liisi Koikson ja Ester Kuntu. Hiljuti oli Ester Kuntu Eesti Naise esikaanel, ma vaatasin algul, et Liisi Koikson, no nii sarnased.

Nagu mismoodi?

https://elu.ohtuleht.ee/1012870/liisi-koikson-teise-lapse-tulekust-selgitame-ellale-et-ta-on-varsti-suurem-ode-ja-eeskuju-vaiksemale

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/90945755/parim-naisnaitleja-ester-kuntu-mul-ei-ole-olnud-sirge-ja-ilus-tee-see-on-vastupidi-olnud-vaga-konarlik-rada

Täiesti null sarnasust peale tumedate juuste.

On küll väga sarnased tegelikult 🙂

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vana Helme ja Lavrov – sarnase lõusta ja sarnase pooletoobise jutuga

+12
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

janek joost ja andres roosileht, ka hääled sarnased

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Allan Noormets ja Andres Noormets. Praegugi pidin järgi vaatama, kumb on kumb. Väliselt erinevad, aga nimed lähevad segamini.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvasin pikka aega, et näitlejannad Adeele Jaago ja Marika Mesipuu-Veebel on üks ja sama inimene.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Tanel Padar ja Tambet Tuisk väga ühte nägu läinud.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viidatud linkidel on väga sarnaste näojoontega naised.

On jah sarnased. Ja Kuntu oli “priskem” tänu sellele, et ta Tões ja Õiguses Mari mängis. Ikka juhtub, et roll nõuab figuurimuutust.

Kuntu oli juba kunagises sarjas Nurjatud tüdrukud päris pontsakas, lihtsalt ongi sellist tüüpi.

Vaevalt keegi filmirolli pärast oma tervist ohtu hakkab seadma ja reeglina valitakse ikka “valmis” näitleja, mitte ei öelda, et saad rolli kui sööd 10 kilo juurde.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on näitlejad Hellar Bergmann ja Helgur Rosenthal need, kelle nime kuuldes pean alati meenutama, kumb see neist nüüd oli. Mõlemal sellised imelikud nimed, mis meelde ei taha jääda.

Tuntud? 😀

Vähe sellest, et pole iial neid nimesid kuulnud, vaadates fotosid, pole ka kusagil näinud.

Toppisid oma tuttavate nimed siia või?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on Tanel Padar ja Tambet Tuisk väga ühte nägu läinud.

Ei ütleks.. Padar on ikka aina enam jaanalinnu nägu. Tuisk ju pole..! Teine näokuju ja peaehitus hoopis.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Padar on ikka aina enam jaanalinnu nägu.

See on küll tõsi jah, et jaanalind mis jaanalind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on näitlejad Hellar Bergmann ja Helgur Rosenthal need, kelle nime kuuldes pean alati meenutama, kumb see neist nüüd oli. Mõlemal sellised imelikud nimed, mis meelde ei taha jääda.

Tuntud? ????

Vähe sellest, et pole iial neid nimesid kuulnud, vaadates fotosid, pole ka kusagil näinud.

Toppisid oma tuttavate nimed siia või?

Ma mõtlesin enne guugeldamist, et tegu mingite rootslastega ???? Eesti näitlejaid enamasti ikka tean, aga no need ikka nii tundmatud kujud

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 94 )


Esileht Hobinurk Tuntud inimesed, kes teil omavahel nime- või nägupidi segamini lähevad