Esileht Ilu ja tervis Tupe tihendamine laseriga

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Tupe tihendamine laseriga

Postitas:

Kas keegi on selle protseduuriga kokku puutunud? On see tõhus?

Pärast seda, kui sündis mu kolmas laps, kelle sünnikaal oli väga suur (4,5 kilo), pole mu tupp enam endine. Olen küll teinud harjutusi ja kasutanud tupekuule, kuid nende mõju pole nii suur, et tupp piisavalt tagasi tõmbuks. Tagajärjeks on see, et ma ei saa enam vaginaalset orgasmi, sest lihtsalt ei tunne piisavalt. Mehe varustus on paras ja varem oli meil kõik hästi.

Lugesin, et Vipmedicumis pakutakse tupe tihendamise protseduuri laseriga, kuid kahtlen selle tõhususes. Paljud sellised protseduurid parandavad vaid enesetunnet, mitte ei anna objektiivselt muutunud tulemust (a la tselluliidimassaaž, kortsuvastased kreemid jne).

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui minul ei suutnud laser isegi silmade ümbert nahka veidigi pringimaks muuta, kuidas ta seda tuppe peaks siis pingutama. Juba see silmade töötlus oli ülivalus, järelikult tupe puhul ei saa üldse mingit tugevamat asja kasutada. Tuppe peaks lõikama, et mingit efekti saada.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:04; 08.03 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks seksuloogi külastada. Ja ma arvan et su tupega on kõik korras.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne kui laseriga tupe kallale minna, tuleks sooritada mõõtmised eelnevalt kalibreeritud riistaga. Kui kalibreeritud riistaga mõõtmine näitab, et lõtk on suur, siis saab edasi arutada, mida ette võtta. Vahel tuleb mõõtmist korrata, teha seda erinevatel aegadel, hommikul, lõuna ajal ja õhtul. Samuti eri päevadel. Siis saab anda alles hinnangu. Teostan ka ise selliseid mõõtmisi, mul on olemas kalibreerimistunnistus.

Huvi korral jäta e mail.

Dr. Vassiljev

+25
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 20:47; 05.03 19:02; 08.03 22:12;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Laser ei tihenda, pigem armistab, ehk kaotad veelgi tundlikkust. Mehele võib-olla tundub rohkem toonuses olevat, aga su enda tundlikkus väheneb – ka sellisest variandist oledki huvitatud?

Või teeksid selle protseduuri eelkõige enda naudingu parandamiseks? Kui nii, siis aitab nt viibrik (kui raha palju) või Aliexpressist tellitud elektriimpulssidega vaginaalne stimulaator (ca 20 euro ringis), sest lihased tuleb tagasi toonusesse saada, siis paraneb ka tundlikkus.

Tihtipeale soovitatakse teha iseseisvalt tupelihaste kokku tõmbamist, aga see on põhimõtteliselt pullikaka soovitus, kuna kui lihastes puudub sisemine impulsivõime, siis tekitab see kokkutõmbamine sul ainult tugeva iivelduse ja ei muud. Elektriimpulssi on vaja, 15-20 minutilised seansid paari nädala jooksul; siis paus ning vajadusel taas paarinädalane kuur.

Teeb imesid.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laseriga teha on nii loll môte kui olla saab.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähtis on ikka see, et üheksa korda mõõda üks kord lõika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 20:47; 05.03 19:02; 08.03 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka sünnitanud 3 last. Ca 20 aastat tagasi soovitas minu günekoloog, hea ja populaarne arst, teha lõikuse tupe kitsendamiseks. Kõhklesin küll veidi, aga mõtlesin, et küllap meie seksuaalelu muutub veel paremaks, teeme ära. Lõikuse viis arst läbi ise, riigihaiglas ja mulle täiesti tasuta. Pärast paranemist jäi üle nentida, et arst tegi ilusa töö, aga ta ei olnud osanud arvestada, et mu abikaasal on keskmisest suurem varustus. Enne operatsiooni igati hea sekselu läks allamäge, kuna mul oli kitsama tupega teatud kohtadest valus. Olime sunnitud iga kord täiendavalt kasutama rohkelt libestit, et vahekord oleks enam-vähem. Seega soovitan oma otsused väga läbi mõelda, alati ei ole arstliku sekkumise efekt positiivne.

 

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast paranemist jäi üle nentida, et arst tegi ilusa töö, aga ta ei olnud osanud arvestada, et mu abikaasal on keskmisest suurem varustus. Enne operatsiooni igati hea sekselu läks allamäge, kuna mul oli kitsama tupega teatud kohtadest valus.

Ja miks sa siis üldse tegid, kui seksielu nii hea oli? Kas arstile ei võinud öelda, et mehel on keskmisest suurem varustus ja vajadus puudub?

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.03 19:04; 08.03 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaat kui minna uisapäisa kohe operatsioonile siis nii juhtubki. Enne tuleb mitmeid kordi mõõta ja siis otsus langetada. Kiirustamine oli viga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.03 20:47; 05.03 19:02; 08.03 22:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA, kas võtsid protseduuri ette vipmedicumis? Mõjus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et see on üldse mingi libateema üldse.Mõni lihtsalt fantaseerib.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et see on üldse mingi libateema üldse.Mõni lihtsalt fantaseerib.

Võib-olla, aga ilukliinikute hinnakirjas on selline teenus olemas küll, keegi seda siis ilmselt ka teha laseb.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan et see on üldse mingi libateema üldse.Mõni lihtsalt fantaseerib.

Võib-olla, aga ilukliinikute hinnakirjas on selline teenus olemas küll, keegi seda siis ilmselt ka teha laseb.

Sellised “probleemid”  reeglina tekivad peale esimest last.Mitte peale kolmandat last.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellised “probleemid” reeglina tekivad peale esimest last.Mitte peale kolmandat last.

Kuidas sina saad ette öelda, millal inimene enda jaoks probleemi tunnetab. Võib-olla tuli probleem vanusega, võib-olla olid kaks esimest keisrit, võib-olla on uus ja väiksema varustusega mees või mida iganes. Imelik sellepärast libateemaks kuulutada, et sinu arust saavad probleemid ainult pärast esimest last olla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem võib olla ka psühholoogiline.(närvidest) Mina kohe kirurgi juurde küll ei tormaks.Enne läheks psühhiaatri või seksuloogi juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklik kogemus. Neli last, kellest üks oli 4 700. Aastaid hiljem läksin muu probleemiga opinõustamisele ja küsisin, et ehk saab ka tupeplastikat teha. Arst mõõtis, kaalus ja vaagis ning ütles, et ei saa. Lihased ja kõik muu on liiga korras selleks, et hakata midagi tihedamaks õmblema. Et kui veel väiksemaks teeks, siis oleks juba valus mõlemale osapoolele.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Arst mõõtis, kaalus ja vaagis ning ütles, et ei saa.

Kas arst teostas mõõtmist kalibreeritud riistaga? Sellest oleneb palju. Kui ta mõõtis kalibreerimata riistaga, siis ei pruukinud tulemus õige olla.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Arst mõõtis, kaalus ja vaagis ning ütles, et ei saa.

Kas arst teostas mõõtmist kalibreeritud riistaga? Sellest oleneb palju. Kui ta mõõtis kalibreerimata riistaga, siis ei pruukinud tulemus õige olla.

Jah, kalibreeritud riistaga ja oma sõrmedega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli esimene laps 4400, tegi mu vaagnapõhjalihastele palju liiga ja 6kuud hiljem kroogiti mind seest poolt siis kokku, sest seda olevat vaja juba  ka seetõttu, et emaka allavajet vältida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Tupe tihendamine laseriga