Esileht Ilu ja tervis Tupeavas mingi krobeline värk… teistel ka?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Tupeavas mingi krobeline värk… teistel ka?

Postitas:

Kas teil on ka sedasi, et kui näpp tuppe panna, siis kohe seal suht ees on tunda justkui mingid mügarad? Ma mõtlen üleval, tupeava kõhupoolses osas, mitte allpool. Nagu kohe seal ees on tunda mingi teraline värk ja rohkem krobelist massi?
Tegemist ei ole emakakaelaga, tean kus see on ja kuidas tundub. HPV viirust ka ei ole, et oleks kondüloomid…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 12:23; 15.08 12:49; 15.08 16:31; 15.08 23:33; 16.08 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teil on ka sedasi, et kui näpp tuppe panna, siis kohe seal suht ees on tunda justkui mingid mügarad? Ma mõtlen üleval, tupeava kõhupoolses osas, mitte allpool. Nagu kohe seal ees on tunda mingi teraline värk ja rohkem krobelist massi?

Tegemist ei ole emakakaelaga, tean kus see on ja kuidas tundub. HPV viirust ka ei ole, et oleks kondüloomid…

see on su g-punkt või siis kliitori teine ots. kliitor on banaanikujuline moodustis. kõigil naistel on see, selline kastanimuna suurune.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 12:45; 15.08 12:52; 15.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ikka tean hästi, kus mu kliitor on. 🙂 Ma tean isegi, kus ureetra on ja need moodustised on ureetra taga, kohe tupeavas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 12:23; 15.08 12:49; 15.08 16:31; 15.08 23:33; 16.08 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ikka tean hästi, kus mu kliitor on. ???? Ma tean isegi, kus ureetra on ja need moodustised on ureetra taga, kohe tupeavas.

Kliitor on banaanikujuline, üks ots on sul häbememokkade vahel ja teine ots tupes. Kui sa masturbeerides tupes nende krobelistele kohtadele survet avaldad, siis võid mega orgasme saada. Kõik need g-punkti vibraatorid on selle koha mudimiseks tehtud nö konksuga.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 12:45; 15.08 12:52; 15.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

G-punkt peaks pilte vaadates olema pisut kaugemal. Minu värk on praktiliselt otse sissekäigu juures. Kui põlvili peegli kohal uurida, siis on tupe sissekäigus mügarad näha ka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 12:23; 15.08 12:49; 15.08 16:31; 15.08 23:33; 16.08 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tupe limaskest ongi kurruline, mitte sile.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka. See on normaalne tupe algusosa limaskest, see on jah seal selline ebaühtlane ja ei ole paiguti sile. Ja see on puutudes tundetu, see ei ole mingi kliitor ega g-punkt.
Ära närvitse, kõik on OK. Ei ole vähk.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 18:29; 16.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

G-punkt peaks pilte vaadates olema pisut kaugemal. Minu värk on praktiliselt otse sissekäigu juures. Kui põlvili peegli kohal uurida, siis on tupe sissekäigus mügarad näha ka…

selle g-punktiga ongi see häda, et isegi teadlased pole selles täpses kohas üksmeelt leidnud ja osad väidavad, et g-punkti pole üldse olemas. ju see tulebki iga naise individuaalsusest. ütleme et tehnilselt on retseprotid, närvid olemas, aga kõigil nad ei tekita mõnutunnet. aga kui käega seda muhku seal intensiivselt hõõruda, siis osad naised hakkavad lausa squirtima. teistel on ebameeldiv tunne ja neile see üldse ei meeldi, kolmandatel naistel on tupp täiesti tundetu, pole kunagi vaginaalset orgasmi kogetud ja neljandad pole isegi kliitoriorgasmi kogenud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 12:45; 15.08 12:52; 15.08 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka. See on normaalne tupe algusosa limaskest, see on jah seal selline ebaühtlane ja ei ole paiguti sile. Ja see on puutudes tundetu, see ei ole mingi kliitor ega g-punkt.

Ära närvitse, kõik on OK. Ei ole vähk.

Aitäh vastuse eest! Kas sul on ka selline nagu teraline, näsaline? Et nagu oleks mingi vaarika pind või kassi keel vms? Vabandust, kui on TMI (too much information). 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 12:23; 15.08 12:49; 15.08 16:31; 15.08 23:33; 16.08 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka. See on normaalne tupe algusosa limaskest, see on jah seal selline ebaühtlane ja ei ole paiguti sile. Ja see on puutudes tundetu, see ei ole mingi kliitor ega g-punkt.

Ära närvitse, kõik on OK. Ei ole vähk.

Aitäh vastuse eest! Kas sul on ka selline nagu teraline, näsaline? Et nagu oleks mingi vaarika pind või kassi keel vms? Vabandust, kui on TMI (too much information). ????

Jah, on. Eriti on tunda, kui tupp on kuivavõitu, näiteks pärast päevi, kui viimase tampooni välja võtan ja tundub liiga kuiv.
Kui sa muretsed, las günekoloog järgmisel visiidil vaatab seda kohta, küsi kohe konkreetselt.
Aga jah, mul on ka selline näsaline ja muust libedast limaskestast teistmoodi kude. Olen täiesti terve ja arstil käinud regulaarselt.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 18:29; 16.08 07:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka. See on normaalne tupe algusosa limaskest, see on jah seal selline ebaühtlane ja ei ole paiguti sile. Ja see on puutudes tundetu, see ei ole mingi kliitor ega g-punkt.

Ära närvitse, kõik on OK. Ei ole vähk.

Aitäh vastuse eest! Kas sul on ka selline nagu teraline, näsaline? Et nagu oleks mingi vaarika pind või kassi keel vms? Vabandust, kui on TMI (too much information). ????

Jah, on. Eriti on tunda, kui tupp on kuivavõitu, näiteks pärast päevi, kui viimase tampooni välja võtan ja tundub liiga kuiv.

Kui sa muretsed, las günekoloog järgmisel visiidil vaatab seda kohta, küsi kohe konkreetselt.

Aga jah, mul on ka selline näsaline ja muust libedast limaskestast teistmoodi kude. Olen täiesti terve ja arstil käinud regulaarselt.

Aitäh Sulle! 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 15.08 12:23; 15.08 12:49; 15.08 16:31; 15.08 23:33; 16.08 18:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Tupeavas mingi krobeline värk… teistel ka?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.