Esileht Ilu ja tervis Tupeplastika

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Tupeplastika

Postitas:

Kuna peale sünnitusi on suguelu kohati valulik, siis arst soovitas mul minna tupeplastikasse. Kellel tehtud – kas see vähendab tundlikkust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah.
Peale tundlikkuse vähenemise tekib ka tupekuivus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 18:00; 05.07 12:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti alati nii. Olen vahel siin PK-s erinevaid kogemusi lugenud.
Ma ise plastikal ei ole käinud, aga sünnitusjärgne õmblemine oli minu puhul suht plastika, õmmeldi ikka kõike ja igalt poolt. Mul olid kõik need kuivused ja tundlikkuse asjad ikka pikalt, aga iga mingi aja tagant tabasin end mõtlemast, et juba on parem. Täna, 7a. hiljem, võin öelda, et kõik on ammu juba möödas. Aga millal päris korda sai, seda ma ei märganud. No kindlasti ikka mitu aastat tagasi… Äkki läks 3 aastat? Ma tõesti ei tea enam. Ei maksa unustada, et imetasin ka pikalt ja see kindlasti mõjutas ka minu kuivuse teemat. VÕib-olla minu kogemus ei ole jah parim näide sulle, aga annab lootust ikka, et kui ka alguses on probleem, siis hiljem võib korda saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kindlasti alati nii. Olen vahel siin PK-s erinevaid kogemusi lugenud.

Ma ise plastikal ei ole käinud, aga sünnitusjärgne õmblemine oli minu puhul suht plastika, õmmeldi ikka kõike ja igalt poolt. Mul olid kõik need kuivused ja tundlikkuse asjad ikka pikalt, aga iga mingi aja tagant tabasin end mõtlemast, et juba on parem. Täna, 7a. hiljem, võin öelda, et kõik on ammu juba möödas. Aga millal päris korda sai, seda ma ei märganud. No kindlasti ikka mitu aastat tagasi… Äkki läks 3 aastat? Ma tõesti ei tea enam. Ei maksa unustada, et imetasin ka pikalt ja see kindlasti mõjutas ka minu kuivuse teemat. VÕib-olla minu kogemus ei ole jah parim näide sulle, aga annab lootust ikka, et kui ka alguses on probleem, siis hiljem võib korda saada.

Jah, kuid see võtab aega AASTAID. Mõistad? Väga pikk aeg on see, kui mässad oma probleemidega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.07 18:00; 05.07 12:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Tupeplastika