Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tupeseen ja ecocillin

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: tupeseen ja ecocillin

Postitas:
Kägu

Kas keegi on seda ravimit kasutanud(üleüldiselt)?
Mul on raseduse jooksul juba teist korda tupeseen..Esimesel korral kirjutas arst välja mingi retseptiravimi…ehk oli canifug vms. Nüüd ta mõtles et sama ei kirjuta, et ehk ei toimi kui sama on ja lasi käsimüügist Ecocillini osta.
Täna õhtul panen viimase kapsli…AGa sügelus on alles ja kiheleb ja valus on ka paberiga pühkida jne…Voolust on ka. Kas selleks ajaks juba ei peaks nähud taanduma hakkama? Tundub et ei mõju vist?
Homme lähen ka ämmaemanda juurde et saan rääkida, aga mõtlesin et uurin siit, et kas kellelgi veel ei ole see mõju avaldunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: tupeseen ja ecocillin

Las kirjutab sulle ja su partnerile ühte kreemi
ja muidugi ka küünlad sulle ma ei mäleta nende nimesi aga aitasid väga hästi ja muidu,kui võttad veed küünlad ei tohi vahekorras olla!Seda kreemi ka paned õhtul enne magama minekut vatti peale ja seda vatti paned tuppe ja hommikult võttad vatti välja ja mees peab ennast määrima sellega kokku peenise jne.Ma ei mäleta ka täpselt aga uuri ämmakalt ta oskab kindlasti sulle soovitada:)Kõik saam korda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul aitasid juba kolmanda küünlaga pm:) Aga raseduse ajal ei pruugigi nendest nii lihtsalt lahti saada. Ma võitlesin esimese raseduse ajal ka mingi asjaga ja lõpuks ämmakas loobus. Ei olnud väga mõtet mingit sadat kuuri läbi teha, kui ühestki tolku ei ole. Lapsele need eluohtlikud ei ole. Ka sünnitus oli normaalne:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul oli sama asi. Tegin kuuri ara ja ei aidanud uldse. Pidin ikka teised tupekuunlad kasutama.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tupeseen ja ecocillin

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.