Esileht Lapse ootamine Tupeseene ravi esimesel trimestril

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tupeseene ravi esimesel trimestril

Postitas:

Rasedus alles alguses, 5+3. Juba nädal hädas tupeseenega ja see ikka sügeleb ja kipitab. Proovisin koduste vahenditega, aga tulemust pole. Käisin siis eile apteegis seds canesteni ostmas ja apteeker ütles, et edimesel trimestril ei tohi. Arstile aeg alles järgmine kuu. Kas sattusin lihtsalt kigenematu apteekri otsa või polegi midagi käsimüügist saada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MultiGyn ehk võib?(edit: kontrollisin, raseduse ajal lubatud). Mul aitas (polnud rase). Ta vist ei ole nö seenevastane ravi otseselt, kui et viib tupe pH tasakaalu, leevendab kuivust, sügelust ja tänu sellele saab seenest vabaks.

Uuri, kas võid piimhappebaktereid suudkaudselt ka lisaks võtta, väga suureks abiks seene ärahoidmisel ja ravil.

https://www.apotheka.ee/multi-gyn-actigel-50ml-pmm0090546ee
https://www.apotheka.ee/multi-gyn-floraplus-5ml-n5-pmm0098319ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vagisan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tubli apteeker, kes on asjaga kursis, ma ise käisin ka ja mulle just müüdi canesteni (ütlesin veel eraldi, et 6nädalat rase) , et pidi kõigile sobima ja siis kodus lugesin, et raseduse puhul keelatud.

Ämmakas soovitas https://www.sudameapteek.ee/toode/gynolact-vaginaaltablett-n8/ ja MULTI-GYN asju.
Samas mul ei aidanud miski ja lõpuks peale sünnitus polnud enam probleeme, terve raseduse mässasin, muutsin toitumist jne, aga miski ei aidanud. Ämmakas ka ütles, et osadel lihtsalt hormoonidest see 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:18; 18.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maadlesin ka ühe raseduse ajal selle seenega ja tõesti, aitas vaid sünnitus. Järgneva rasedusega oli seen juba 7-ndal nädalal platsis ja sedapuhku kannatasin lõpuni välja, ilma ravita, sest kõik vähegi võimalik oli juba ära katsetatud. Sünnitusjärgselt enam kaebusi polnud. Mäletan, et tegin ka ise teema siia ning uurisin, ega seene ravimata jätmine kuidagi kahjulik pole, oma kogemustest – ei ole, aga on väga-väga piinarikas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul soovitas äe just seda sama canesteni. Lihtsalt aplikaatorit ei tohi kasutada. Ravimileht kirjutab, et ettevaatusabinõuna võimalusel võiks vältida, aga samas ei ütle, et raseduse ajal ei tohi kasutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul soovitas äe just seda sama canesteni. Lihtsalt aplikaatorit ei tohi kasutada. Ravimileht kirjutab, et ettevaatusabinõuna võimalusel võiks vältida, aga samas ei ütle, et raseduse ajal ei tohi kasutada.

infolehes ju kirjas
Rasedus ja imetamine Kui te olete rase, imetate või arvate end olevat rase või kavatsete rasestuda, pidage enne selle ravimi kasutamist nõu oma arsti või apteekriga. Rasedus Ettevaatusabinõuna tuleb klotrimasooli kasutamist raseduse esimesel kolmel kuul vältida. Raseduse ajal ärge kasutage ravimi manustamiseks kaasasolevat aplikaatorit. Vältimaks emakakaela vigastamist, sisestage vaginaalpehmekapsel tuppe sõrmede abil.

Minu ämmakas seda kasutada ei lubanud ja selle infolehe jutu peale leian, et apteeker tegi õigetsi, et teemaalgatajale seda ei müünud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 10:18; 18.02 19:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Tupeseene ravi esimesel trimestril

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.