Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tupeseene ravi

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tupeseene ravi

Postitas:
Kägu

Palun jagage oma kogemusi, kes saanud raseduse ajal looduslike vahenditega tupeseenest lahti. Mis aitas, mis leevendas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tupeseene ravi

Looduslikke vahendeid ei ole ma ise kasutanud seene raviks ja ei oska nõu anda, aga endale just määras arst mingid retseptiravimid, kus on kuulid ja kreem. Aitasid hästi!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle arst soovitas Ecovag balance tupekapsleid, rasedad tohivad kasutada. Neid müüakse ilma retseptita, mind aitasid. http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=90292

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina üritasin ka kôikvôimalike looduslike vahenditega sellest lahti saada, tulemuseks oli nii hull seene vohamine, et tekkisid suisa kerged haavad ja veritsus. Kaks nädalat piina, otsustasin et aitab- arst kirjutas välja küünlad ja kreemi ühes, milles eelpool postituseski juttu oli. Kusjuures, kui rase ei olnud, sain alati kergelt ise seenest lahti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul aitab ainult tavaline klotrimasool. Kreem siis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Multi-Gyn ActiGel – 1tuub (tulemus seen vohas rõõmsalt edasi) http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=90546

MultyGyn Floralus- 5 tuubikest ja 5 õhtut (minul tulemus leevendas pisut) http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=98319

Floragyn Ovuli – 6 küünalt ja 6 õhtut (minul tulemus täielik 0 )http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=72203

nüüd sain mingid küünlad (15tk) aga tundub, et ka seekord tulemus 0.
Näis mis edasi saab 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast küsingi, et olen proovinud juba mitmeid erinevaid käsimüügi preparaate. Esimesena proovisin Multigyn Floraplus geeli tuube ja selle peale läks seen 10 korda hullemaks. Nüüd proovisin GynoLacti tupesiseseid piimhappebakteri tablette ja mingit muutust ei toimunud. Õnneks ei läinud hullemaks vähemalt.

Mitte mingit seost toitumisega pole märganud. Pidevalt väga ebameeldivad sümptomid. Ainuke asi, mis leevendab on õunaäädika lahusega tupe loputamine, see parandab kiiresti ka pisikesed haavandid, mis tekivad selle seenega seoses.

Pesen aastaid juba ainult ökointiimpesuvahendiga ja kannan naturaalset aluspesu.

Hakkab ka tunduma, et peab ikka retseptiravimi peale minema kui muu tõesti ei aita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hoidusin rangelt pärmist, valgest suhkrust ja valgest jahust, ei aidanud. Aga retseptiravim sellele lisaks aitas küll ja lõplikult. Kasutasin seda alles 3. trimestril, et enne sünnitust seen ära läheks, enne ei tahtnud. Eriti esimesel trimestril siiski ei maksa, kui just tõesti tappev häda pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna öösel olin juba hullumas. Eile õhtul lõi seen üle pika aja välja, hilja õhtul hakkas eriti hull. Mõtlesin, et mida küll teha, kodus mingeid ravimeid selle vastu pole, jogurtit/keefiri ka mitte. Loputasin soodaveega, aga see ei andnud eriti tulemust.

Siis meenus kunagi kuuldud rahvatarkus, mida ma kunagi varem ei ole julgenud proovida. Küüslauk. Küüs ära koorida. Mina panin sellele niidi nõelaga taha, et pärast kätte saaks, ja teadagi kuhu. U 10 min julgesin hoida algul. Läks nagu paremaks, pärast hoidsin veel. Ära ennast ei kõrvetanud.

Hetkel on tunduvalt parem kui eile, aga eks näis kaua see kestab.

Lisan seda, et küüslaugust tükki lõigata ei soovita, lõikepind kõrvetab liiga palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kummelivanni soovitan ka teha, istu nii 20min sees..ja 2-3õhtut järjest. mul aitas, kasutasin peale vanni clotrimasoli kreemi ka.

Please wait...
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tupeseene ravi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.