Esileht Hobinurk Türgi, Kemer, “venelaste koht”?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Türgi, Kemer, “venelaste koht”?

Postitas:

Kui eestlastega Kemerist juttu tuleb, siis alati tuleb halvustava kõlaga ütlus: “Ah see on venelaste koht”. Mida jubedat need venelased siis nendest Türgi kuurortites korda saadavad, et sellise halva kõla on ära teeninud? Siin , Eestis, on ju venelased meil ümberringi. Kas seal Türgis käib mingi eriline tõug?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin Kemeris nn butiik-hotellis, mis kuulus paarile saksa härrale – ei kohanud ühtki venelast. See-eest ülilärmakaid austraallasi ja inglasi oli murdu. Hotelli restoranis oli alati nii suur melu, et tundsin end algklasside söögivahetunnil olevat, olgu see hommikukohvi või õhtusöögi aeg. Teistes avalikes ruumides käis kisa samuti pea ööpäev läbi. Aga noh, päris põnev oli kuulata 🙂
Olen Hurghadas olnud peaaegu puhtalt venekeelses hotellis, kus ka töötajad alustasid vestlust esmalt vene keeles – kõik olid toredad ja sõbralikud inimesed, suhtlusaltid ja mõnusad. Ainus (ülisuur) pere, kes oma lärmakuse ja ebameeldiva käitumisega tõesti häiris, oli eestikeelne. Neile vist tundus, et võõral maal sellist keelt keegi ei mõista, võib vabalt kõike ja kõiki valjul häälel arvustada, omavahel tülitseda, teisi külastajaid kritiseerida, töötajaid mõnitada… Ainult et paljud venekeelsed külalised olid samuti Eestist pärit ja said kõigest aru. Kõige ebameeldivam tunne, mis ma elus üldse hotellides kogenud olen.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:49; 13.03 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eestlastega Kemerist juttu tuleb, siis alati tuleb halvustava kõlaga ütlus: “Ah see on venelaste koht”. Mida jubedat need venelased siis nendest Türgi kuurortites korda saadavad, et sellise halva kõla on ära teeninud? Siin , Eestis, on ju venelased meil ümberringi. Kas seal Türgis käib mingi eriline tõug?

Venelased on ju igal pool, kuhu lähed. Venelastel pole minu arust mingit käitumisreegleid. Hommikul restoranis trügivad ette, panevad saiu taskusse, käekotti. Kuigi venekeelsed sildid oli nende pärast välja pandud (Hurghada hotellis), et ei saa kaasa võtta, aga ega venelane ju aru ei saa.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 06:35; 30.01 06:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Söögi pätsamist küll rahvuse kaela ei tasu ajada. Olin tagasiteel Küproselt, kui meie oma armsad penskarid kurtsid, kui raske nende hotellis oli leti äärest toitu kaasa võtta – ei saanudki otse karpi laduda! Nii nad pidid ikka taldrikud kuhjaga täis koguma ja siis laua taga vaikselt kotti nihverdama.
Mingil reisil kiitis üks vanem paar, kuidas nad teises hotellis käivad õhtust söömas ja napsi võtmas just äsja samalt reisilt tulnud sõprade AI käepaeltega! Puhta eestlased.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 00:49; 13.03 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kogemusest ütleksin küll, et Kemer ei ole just parim koht. Antalya meeldib mulle rohkem ja seal oleme paar korda käinu. Hotelli võtame tavaliselt siit https://www.novatours.ee/otsing/puhkusereisid/turgi/antalya ja noh oleme paar korda ka Kemeris käinud (siin on variante https://kiwitaxi.com/blog/how-to-get/antalya-kemer/ ja meie oleme peamiselt merevarianti kasutanud). Antalya on ikkagi (no veits vähem) turistikas, kuigi seal rohkem vaadata ja käia. Marmaris oleks küll kolmas variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ca 7 aasta tagune kogemus Alanyast, kus hotellis oli palju venelasi. Päris tihti oli probleemiks, et nt taldrikud või klaasid said otsa. Hotelli personaliga suheldes selgus, et päris palju tassiti sööki tuppa, nt keedumune 10 kaupa. Õhtul baaris soovitati oma klaasi mitte ära anda, muidu pead ootama, kuni uue joogi saad, sest klaasid lihtsalt otsas. Oma pudelitesse villimine käis ka laua taga. Kohalik alkohol oli mingi kellaajani tasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Kemeri piirkonnas olnud 3 korda. Kaks esimest korda olid positiivsed kogemused, vene turiste oli, aga mitte ülekaalukalt palju. Kolmas kord sattusime sõna otseses mõttes venelaste hotelli… nagu loomaaed oli lahti lastud. Restoranist tõsteti alustega toit kottidesse, taldrikud kuhjati täis, ära söödi sellest heal juhul 1/4 jne
Peale seda pole tahtmist enam Türgis puhata. Nüüd uurin hoolega hotelli tausta, et enam mitte sattuda venelaste poolt armastatud hotelli. ma pole kunagi venelastesse halvasti suhtunud või neid vältinud, aga peale seda reisi, saan aru, mida mõeldakse selle all, et venelaste seas populaarsetest hotellidest tuleb end eemale hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:26; 05.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida parem hotell, seda viisakamad külastajad. Kogu seda ülal kirjeldatud läbu kohtab siis kui
on labane ja vähe reisinud publik ülekaalus. Kemeri 5* hotellid on üldiselt ok

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist oli Kemeri 5* hotelliga ja tõepoolest, kui kaks lennukitäit venelasi ühte teatud linna lahkus, saabus ka rahu ja vaikus. Moskva venelased olid kultuursed võrreldes selle ääremaa linna rahvaga.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.01 12:26; 05.01 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin seal 5* hotellis, ultra all in. Oligi ses mõttes venelaste koht, et teenindajad oskasid vaid vene keelt, mida me jälle ei oska. Inglise keelega polnud meil seal mitte midagi teha. Ometi reisibüroost öelda, et suhtlus on inglise keeles seal. Oli hotellis infotund ja ma ei saanud mõhkugi aru. Paljud olid pahased, aga suisa keelduti inglise keeles suhtlemast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen palju venelastega koos hotellis olnud, aga toidu kaasavõtmist ei ole täheldanud, küll aga maani täisjoomist ja karjumist (olime AI hotellis, siis ei ole söögi kaasavõtmisel eriti mõtet). Ühel öösel röögiti vene keeles nii nagu oleks kedagi tappa tahetud. Samuti on vaheletrügimine veres – üks mutt rabas mul kulbi käest, et saaks ilma järjekorrata – ütlesin vene keeles – kas teil häbi ei ole, siin on ju järjekord – midagi pobises ja lasi ruttu jalga. Nüüd käime 5* hotellis ja venelasi on vähemaks ka jäänud, viimane kord olid mingid slovakid, kes jõid ja lärmasid.
Ahsoo – oli juhus, kus keset trenni laekus purjus vene nooruk, kes hakkas meid segama. Juhendaja püüdis inglise keeles teda korrale kutsuda, aga tüüp ei teinud väljagi – ja siis selgus, et 50% oli vene naisi seal – kui need ikka suu lahti tegid – siis see kutt tegi kiirelt sääred. Prouad oli väga viisakad ja kenad, kuna ma ise ka ütlesin vene keeles paar lauset, siis pärast huviga küsiti, kust ma pärit olen jne – ning tervitasime kuni hotellist lahkumiseni. Seega on teatud% mingeid lollakaid, kes teevad margi täis, ülejäänud on normaalseid, keda ei pane tähelegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll Türgist jutt aga olime Saksamaal ühes hotellis 3 päeva ja mul oli suu lahti kuidas sakslased hommikul näiteks jogurtit ja müslit karpi ajasid laua taga ja õllekruusiga mahla tõid näiteks. Iga hommiku olid mahlad kiiresti otsas näiteks. Kirjeldati kui 4 tähe hotelli, mees ütles et ilmselt siis olid mingeid odavaid pakette pakkunud et selline seltskond.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oleneb paljudes kohtades hotellist, missugune turismifirma kuhu hotelli oma kliente paigutab, on siis valdavalt sakslased, inglased, venelased jne. Olen ka venelaste ülekaaluga hotellis olnud, oli lärmakam ja segasem küll. Hästi saab nt aimu, missuguses keeles on kommentaarid tripadvisori lehel hotelli kohta jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see oleneb, jah, täiesti hotellist. osadesse hotellidesse pakutakse reise ühtedest ja osadesse teistest riikidest. eestist läheb samasse hotelli tavaliselt 3-4 inimest kui sedagi. enamasti oleme ainsad eestlased mingis hotellis ja eestist seal venelasi ka pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eestlastega Kemerist juttu tuleb, siis alati tuleb halvustava kõlaga ütlus: “Ah see on venelaste koht”. Mida jubedat need venelased siis nendest Türgi kuurortites korda saadavad, et sellise halva kõla on ära teeninud? Siin , Eestis, on ju venelased meil ümberringi. Kas seal Türgis käib mingi eriline tõug?

Mina ei kohanud Oahu saarel mitte ühtegi venelast! Jeeee!

Venelased on ju igal pool, kuhu lähed. Venelastel pole minu arust mingit käitumisreegleid. Hommikul restoranis trügivad ette, panevad saiu taskusse, käekotti. Kuigi venekeelsed sildid oli nende pärast välja pandud (Hurghada hotellis), et ei saa kaasa võtta, aga ega venelane ju aru ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.03 06:35; 30.01 06:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen päris mitu korda Kemeris olnud, kuid ei ütleks, et see venelaste rohkusega silma paistaks. Lihtsalt mulle tundub, et kuna nad ongi reeglina lãrmakam rahvus, siis piisab ka ühest-kahest setskonnast.
3 aastat tagasi olime Beleki lähedal ja see oli see aeg, kui venelased Türgit boikoteerisid selle allalastud lennuki pärast. Kõik kurtsid, et hotellid on pooltühjad. Nii ka meie oma. Aga oli mõnus vaikne. Eelviimase päeva hommikul astusime õue ja juba kaugelt oli tohutu lärm kosta – basseinis möllasid 2 vene perekonda ja pereisad röökisid palli mängides nagu poolemeelsed. Siis ikka ka vangutasime pead, kuidas vaid paar inimest suudavad kõik ilusa rikkuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kemeris armastavad tõesti slaavlased rohkem käia. Paraku jagub neid ka mujale. Täiesti õige,et 1-2 venelast suudavad õhkkonna ära rikkuda, rääkimata siis veel kui neid massiliselt on. Nad esiteks on lärmakad, trügivad, seadusi eiravad ja nende normaalne sihtlusstiil on mölin/õiendamine/paika panemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kemer ,PGS Hotels Rose Residence Beach ***** , väga OK oli .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk Türgi, Kemer, “venelaste koht”?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.