Esileht Hobinurk Türgi reis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Türgi reis

Postitas:
Kägu

Millisesse Türgi piirkonda oleks mõistlik oktoobris minna: Alanya, Kemer, Side? Eesmärgiks puhkus mere ja basseini ääres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik nad asuvad nn Türgi Riviera piirkonnas ja on suht sarnase kliimaga. Oleme olnud kultuurireiside käigus nii Antalyas, Kemeris, Belekis kui ka Sides. Viimane oligi ehk mõnusaim. Ilus promenaad, palju söögikohti, hotellidel oma rannad. Muidu rahulik koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ütki neist, vaid Belek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bodrum äkki hoopis?

Alanya on venelaste koht, praegu neid seal eriti palju (mujale ju ei lasta).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me olime Sides ja Belekis. Venelasti oli seal tõesti palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat – mul on veebruari lõpus tulemas reis Türki (paraku mitte küll puhkuse, aga tööreis).  Kas  Türgis saab söögikohtades, kaubanduskeskustes (ja võib olle ka turul) kaardimaksetega hakkama või oleks siiski vaja mingil määral ka liire kaasa vahetada? Oleme nädal aega Ankaras ja tõenäoliselt on 1-2 päeva väljasõit ka Istanbuli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alanya on venelaste koht, praegu neid seal eriti palju (mujale ju ei lasta).

Mina läheks hoopis Kreekasse. Sama kliima, aga ikkagi Euroopa Liit.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan teemat – mul on veebruari lõpus tulemas reis Türki (paraku mitte küll puhkuse, aga tööreis). Kas Türgis saab söögikohtades, kaubanduskeskustes (ja võib olle ka turul) kaardimaksetega hakkama või oleks siiski vaja mingil määral ka liire kaasa vahetada? Oleme nädal aega Ankaras ja tõenäoliselt on 1-2 päeva väljasõit ka Istanbuli.

Ma olen Istanbuli taksodes nii eurodes kui liirides maksnud (saab ka kaardiga) ja üldiselt igal pool on viipemakse olemas (millegipärast tunduvad nad seda eelistavat). Aga igaks juhuks pean hoiatama, et vahel harva võib juhtuda nii, et neil masin ei võta vastu välismaa kaarte. Ma ei tea, miks ja kuidas täpsemalt, aga mul endalgi on olnud selliseid juhuseid (Istanbulis), et makse lükatakse tagasi, nad küsivad, kas on välismaa kaart, ja sellepeale ütlevad, et sorry, ei tööta sellega. Sellisteks puhkudeks soovitan ikkagi liire kaasa võtta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alanya on venelaste koht, praegu neid seal eriti palju (mujale ju ei lasta).

Mina läheks hoopis Kreekasse. Sama kliima, aga ikkagi Euroopa Liit.

mine mine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas on Türgis hinnad,  kas puhkusepiirkondades on hinnad pigem odavamad või kallimad kui suurlinnades? Ja mis oleks mõttekam, kas võtta hotellis ainult hommikusöök ja ülejäänud korrad süüa väljas või võtte kõik-hinnas pakett?

Palun ka soovitusi, mida Türgist osta tasuks, kasvõi tuttavatele kingituseks. Aastaid tagasi sai Türgist suhteliselt odavalt kuldehteid ja nahktooteid, kas see on ka praegu nii?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Hobinurk Türgi reis