Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tursed – millal muretseda?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tursed – millal muretseda?

Postitas:

Tere

Nädalaid on 35+ ja nüüd on tekkinud jalgadele, ilmselt ka sõrmedele tursed. Joon palju vett, midagi hullu nagu ka pole, aga piisavalt, et teised kõrvalt märkaks, et jalad turses. Ämmaka juude lähen 1,5 nädala pärast.
Peavalusid ega muid sümtomeid pole. Millal on siis see piir, kui ma tursete pärast muretsema peaksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul neljast kolme rasedusega tekkisid tursed ja ühel juhul kujunes preeklampsia aga kui vererõhk normis, silme ees ei virvenda/sädele, siis pole põhjust muretseda. Kuumad ilmad lihtsalt!

Kui palju on palju vett? Lisaks võib ka mandleid julgelt iga päev süüa, magneesiumi eesmärgil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nägu läheb ka tursesse, siis peaks kohe kontrolli minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võimalik, et pole midagi hullu, ilmad on olnud jube lämbed. Mul õel olid jalad nii turses, et sai vaid botaseid kanda.
Minul aga tekkis preeklampsia, ohumärk on kui koos on nägu, sõrmed, jalad tuntavalt turses, vererõhk on kõrge, silme ees täpid, rinnaakorvi all on torked või valu (justkui magu valutab), peas kohiseb (see on kõrgest vererõhust).
Kas sa enne ämmaemandat perearstile vererõhku mõõtma minna ei saaks? Ise käisin kaks koda nädalas kui preeklampsia oht oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tõusis vererõhk + turses pahkluud, sõrmed… vererõhk suht piiri peal või siis lubatust kõrgem, helistasin ITK-sse ja öeldi, et läheks kontrollima. Jäeti kohe haiglasse sisse ja kutsuti sünnitus esile…nädalaid oli juba 38 või 39.
Apteegis saab samuti vererõhku mõõta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tursed – millal muretseda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.