Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Turvahäll käruraamil

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Turvahäll käruraamil

Postitas:

Ma esimese lapse ootel ja kogemus puudub, seega palun teie kommentaare:

kui tihti ja millistes olukordades on vaja läinud turvahälli vankriraamile kinnitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli eelmise lapsega see võimalus aga kasutasin vaid paar korda. tegelikult panin poes hälli lihtsalt suurde ostukorvi ja mujal ei läinud üldse vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Tako Jumper GT 3in1 komplekt. Turvahälli raamil kasutan nt suures kaubanduskeskuses, kus nagu ei sobi väga toidupoe käru võtta ja siis sellega kogu keskus läbi käia. Samas vankrikorvi ka autosse iga kord tõsta ei viitsi ja siis last turvahällist vankrisse veel autos ka tõsta.

See konkreetne raam minu meelest raske pole ja lahti-kokkupanek pole poe parklas ka miski küsimus. Samas kuna tal on ees need suures pöörlevad rattad, siis poes on võimalik seda raam+häll komplekti sisuliselt ühe käige manööverdada.

Mina siiani ei kahetse, et selline variant sai valitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]minul oli eelmise lapsega see võimalus aga kasutasin vaid paar korda. tegelikult panin poes hälli lihtsalt suurde ostukorvi ja mujal ei läinud üldse vaja.[/tsitaat]

Sama. Kah kahe lapsega vaid kokku loetud korrad kasutatud. Toidupoes ratastel hälli ja toidukäru samaaegsel suht ebamugav lükata nagunii.

Teemaalgataja – nii palju kui on inimesi, on erinevaid vajadusi. Mõtle läbi, kas sul võiks tekkida selliseid olukordi, kus vajad sellist lahendust?

Mina isiklikult pooldan lähenemist, et kui vajadus tekib, osta siis. Igaks juhuks kõikvõimalikke asju varuda ei ole mingit mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai päris palju kasutatud poes käigul ja muudel sõitudel autoga st lühematel käikudel kuhugi, kui oli niigi juba autoga minek. Siis laps lihtsalt autost hälliga raamile.
Kui laps väike, siis sai enam kasutatud, mida suuremaks läks, seda vähem. Magada pikka und on lapsel ikka parem vankrikorvis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

just, kõik sõltub konkreetsetest vajadustest ja vajadused omakorda sõltuvad elukorraldusest – kus, millal, kuidas, kellega ja miks liigud jne. samas eks esimese lapsega on paratamatult raske kõiki olukordi ette kujutada ja välja mõelda ja siis ongi hea, kui teiste kogemusi-mõtteid võimalik lugeda ja analüüsida.

mul on hetkel 2. laps beebieas ja turvahälli alla käivad rattad (meil ostetud eraldi kergkäru selleks, st ma ei kasuta suure vankri raami) on üks enim kasutatud asi, mida kiidan taevani ja pean väga vajalikuks. samas esimese lapsega mul neid rattaid ei olnud ja ei tundnud ma ka neist puudust (või siis ei osanud tunda). tookord elasime maal, nüüd linnas, tookord oli mul 1 laps, nüüd 2, esime laps oli palju kergem kui praegune, tookord polnud mul kuskil peale toidupoe turvahällis imikuga väga käia (ja siis läks häll poekärusse), nüüd on selliseid käike igapäevaselt seoses suurema lapse transpordiga ja muude elukorralduslike käikudega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:38; 25.01 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Teutonia Mistral P vanker, millele ostsin turvahäli adapterid. Enne lapse sündi ostsin kergkäru (Cybex Callisto), millele sai samuti hälli peale panna. Linnas hoidsingi kergkäru autos ja shoppamas või restoranis, külas käies sai seda varianti kasutatud.
Kui maale pikemaks läksin, võtsin suure vankri kaasa ja siis oli seal jälle hea vakriraamile hälli panna. Seega mõlemat varianti kasutasin väga palju. Kuna minu laps sündis maikuus, siis suvel on hea hälliga vajadusel jalutada. Talvel vast parem ikka laps vankris hoida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 21:21; 25.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul on Teutonia Mistral P vanker, millele ostsin turvahäli adapterid. Enne lapse sündi ostsin kergkäru (Cybex Callisto), millele sai samuti hälli peale panna. Linnas hoidsingi kergkäru autos ja shoppamas või restoranis, külas käies sai seda varianti kasutatud.
Kui maale pikemaks läksin, võtsin suure vankri kaasa ja siis oli seal jälle hea vakriraamile hälli panna. Seega mõlemat varianti kasutasin väga palju. Kuna minu laps sündis maikuus, siis suvel on hea hälliga vajadusel jalutada. Talvel vast parem ikka laps vankris hoida.[/tsitaat]

Last ikka turvahällis hoida nii palju kui vajalik, nii vähe kui võimalik.

Hälliga jalutamine on lapse seljale kõike muud kui hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

muide, on ka hälle, mille seljatoe saab lasta lamavasse asendisse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 14:38; 25.01 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni kohe peab hakkama targutama kui vähe või palju on kasulik last turvahällis hoida. Ma käisin pea iga päev poes, sõitsin autoga ja paratamatult tuleb siis laps hoida turvahällis!!!!
Samuti arstil käimine, parki jalutama minnes ka autoga sõitmine. Külaskäigud, restorani, sünnipäevale-ei taha siis hälli käe otsas tassida. Minu enda mugavuse huvides olid ostetu adapterid ja kergkäru.
Ega lapse sünd ei tähenda seda, et nüüd istun lapsega kodus ja kuskil ei käi.
Ärge tehke oma elu keeruliseks.
Eks igaüks peab ise otsustama kui palju tal turvahälli, vankrit, kergkäru ja kõike sinna juurde kuuluvat vaja läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 21:21; 25.01 15:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Turvahäll käruraamil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.