Esileht Beebi ja mitmikud Turvahäll + rattad (kergkäru)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Turvahäll + rattad (kergkäru)

Postitas:

Kuna autoga sõidame suht vähe, siis ostsin suurema vankri aga tahaks autosse osta turvahälli + sobivad rattad.
Olen vaadatud nii palju variante ja ei suuda otsustada, mis oleks kõige parem variant.
Valikus oleks: maxi-cosi + maxi-taxi tico või citi, maxi-cosi quinny zapp (xtra jääb kalliks), mutsy turvahäll + spider, vaatasin ka gracot aga need suht suured.
Kas keegi oskab kommenteerida või pakkuda veel juurde variante?
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan quinny zapp’i rattaid. Neid kergkärusid on nii palju järelturul, et saab soodsa hinnaga kätte. Käruna ma ei hakka seda kunagi kasutama vaid müün edasi kui rattaid enam vaja ei lähe.
Minu jaoks on need rattad asendamatud nii kergesti ja kiirelt saab neid kokku-lahti. Kasutuses on peaaegu iga päev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:32; 27.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka MC turvahälli ja Zapp rattad, olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil MC Cabriofix turvahäll ja Babywelt moon kiss kergkäru/ turvahälli rattad. meile väga sobib. enne kautasime i’coo vankri rattaid, aga need võtsid liiga palju ruumi. Kissiga küll väga rahul:) polnud kallis kaa ja adaptrid olid samuti sellel odavad. otsime siis beebimaailmast, kui ei eksi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Britax häll ja rattad. Qinni käib kindlasti väiksemaks kokku aga meil oli oluline, et hälli mahuks talveriietes suurem beebi ja MC hällid on väiksemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kõige odavam lahendus – MC Citi turvahäll ja Maxi Taxi Tico rattad. Välimuselt meeldivad Quinny rattad rohkem, aga esiteks kallid minu jaoks ning teiseks mehele ei meeldinud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ära osta turvahällile rattaid. Turvahällis pikk olek on lapse seljale ohtlik. [/tsitaat]
Miks sa arvad, et teemaalgataja ostab rattad selleks, et nendega jalutamas käia? Mina ostsin näiteks seetõttu, et käin 2-3 korda nädalas lapsega ujumas, massaa¸is või võimlemas, aeg-ajalt käime ka poes vms. Tõesti ei viitsi turvahälli tassida niimoodi ja kasutan seetõttu turvahällirattaid. Eriti kui tuleb parkida kaugele mitte maja ette, kust 10m minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.01 12:32; 27.01 14:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Turvahäll + rattad (kergkäru)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.