Esileht Beebi ja mitmikud Turvahäll soojakott

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Turvahäll soojakott

Postitas:

Laps 2 nädalane ja on selgunud, et kombega ikka palav ja ebamugav autos. Osad soojakotid on nn. Universaalsed. Kas keegi on neid kasutanud? Mul cybex cloud q turvahäll. Kuna talv hakkab kohe varsti läbi sasma, siis tundub mõttetu osta cybex’i nii kallist kotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsele soe veluurist body selga,müts pähe ja tavaline soem tekike peale.
Kujutan ette, et enamasti majast autosse,autost uuesti siseruumi. Vaevalt, et rohkem kui 10-15min turvahälliga õues jalutate?
Selle raha eest ostaks universaalse soojakoti kergkärusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud universaalset. Oli okei, kuigi vb liiga paks, selles mõttes, et kevadel kui väljas juba püsivalt +5, siis ikka enam ei kasutanud.

Esimese lapsega oli meil fliiskombe ja külma talveilmaga läks soe tekk peale autosse mineku ajaks. EGa pikka jalutuskäiku nii ei teinud ju.

Olen näinud müügil ka turvahälli tekke, st turvarihmad on tekist läbi ja siis püsib tekk kenasti paigal, ei kao vähemalt ära. Sama hästi võid tavalisele paikatekile augud teha rihmade jaoks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oktoobris sündinud lapsel oli selline sulekott: https://www.babyshop.com/easygrow-mini-w-car-seat-bag-pink-rose/p/187886. Sama kotti kasutasin ka vankris. Aga nüüd juba kevad tulemas ja autos-õues soojem. Ei ostaks enam soojakotti, või kui siis õhukese easygrow variandi. Kevade poole olid lapsel meriino riided ja tekike peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Turvahäll soojakott

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.