Esileht Lapse ootamine Turvahäll vanasse autosse

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Turvahäll vanasse autosse

Postitas:

Mul on peres 3 autot, millest 2 on 40a vanused (“mehe silmamunad”) – loomulikult pole neil isofixi.
Kuidas otsida turvahälle, mida ma saan ka ilma isofixita autosse kinnitada nii, et ma ei peaks iga kord turvavööga jamama?

Mingid alused, mis jäävadki autosse? Ma ei oska nende nimetust otsida. Leian ainult selliseid, mis on isofix v turvavööga kinnituvad, et iga kord pean hakkama vööga jamama.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist asja, mida sa otsid, ei ole olemas.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On olemas turvavööga kinnitatavaid aluseid. Nt Joie i-base alust võib paigaldada nii isofix kinnitusega või turvavööga. Ka vööga kinnitatud alus jääb autosse, täpselt nagu isofixi korral.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maxicosil on ka alus, mida saab kinnitada nii turvavööga kui isofixiga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa üldse aru, mis vööga sa jamad. Turvahälli vööga kinnitamine võtab aega 10 sekundit. See on nii lihtne. Meil minu autos isofix alus ja mehe autos seda pole. Sõidame mõlema autoga. Kuna ma alles olen seda isofixi kasutanud paar nädalat, siis selle peale turvahälli panemine võttis ka kauem aega, kui mehe autosse vööga kinnitamine. Säti ja vaata, et see õiges asendis kinnitub ja et kindlasti ka kinnituks. Ei käi see ühe sekundiga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cybex cloud q plus turvahällil on ka alus, mida saab rihmadega kinnitada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tänaste turvahälli alustega kursis ei ole, seega mudelit soovitada ei oska, aga minul oli selline alus (Cybex), mida sai kinnitada nii isofixi kui rihmaga. Häll käis peale ühe klõpsuga. Ülimugav, kui ükskord paika reguleeritud pole vaja hiljem iga kord jälgida, et häll ikka õige nurga all autosse saab. Kui laps hällis magab, siis pole vaja hälli autosse või välja tõstmiseks rihma üle lapse upitada jne.

Hälli alus kuulub minul nende mugavustoodete nimekirja, mida tingimata pole vaja, aga võimalusel tasub kindlasti hankida. Osade tootjate alused sobivad peale hälli ka järgmuse tooliga kasutamiseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt on olemas 2 tüüpi turvahälle: need, mida kinnitatakse autosse turvavööga ja need, mida kinnitatakse isofixiga. Turvavööga kinnitamine käib väga lihtsalt ja kiirelt, seda ei peaks küll kartma. Mul on kogemusi 4 lapsega.

Kui on mõningaid muid variante veel (nt see, et alus käib tuvavööga kinni), siis nende kohta soovitan infot küsida turvahälle müüvatest poodidest. Sealsed töötajad, kui nad just eile tööle pole asunud, on üldiselt päris hästi müüdava kaubaga kursis ja oskavad soovitada ning erinevaid võimalusi tutvustada.

Mina neid alusega turvahälle vaatama ei hakanudki, sest alus on üsna kallis ja mul on kogukad lapsed. Ma lihtsalt ei jaksa 9kuust last hällis tassida, see oleks ca 15 kg. Mugavam on siis juba laps sülle võtta. Kokkupandav käru on mul alati autos olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Lapse ootamine Turvahäll vanasse autosse