Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Turvahäll…

Postitas:

Kas Teie kasutaksite turvahälli, mis on seisnud ligi 10 aastat pööningul. Turvahäll iseenesest on täiesti korralik. Ilma midagi maksmata saaks selle.
Mulle pakuti sellist turvahälli. Ütlesin ei kuna minu arvates on see liiga kaua seisnud. Lisaks lugesin, et turvahälle on soovituslik kasutada ainult 5 aastat.
Minu lause peale, et ei ei soovi seda öeldi kohe vastu aga kasutatakse juu kasutatud turvahälle ja eks kui te nii rikkad olete eks ostke siis kõik uued asjad. See on üpris solvav.
Me ei ole mingid rikkurid aga oma lapsele tahan ma parimat ning leian, et see turvahäll ei ole parim!
Mis teie arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:36; 16.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti üle 5a vana turvahälli ei kasutaks. Kui peakski midagi juhtuma, siis ei suudaks ennast ära kiruda.

1-2 lapse kasutuses olnud paar aastat vana korraliku firma (maxi-coxi nt) turvahälli saab juba 30-40 euroga kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Beginner 26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kindlasti üle 5a vana turvahälli ei kasutaks. Kui peakski midagi juhtuma, siis ei suudaks ennast ära kiruda.

1-2 lapse kasutuses olnud paar aastat vana korraliku firma (maxi-coxi nt) turvahälli saab juba 30-40 euroga kätte. [/tsitaat]

Me ise oleme juba arvestanud sellega, et ostame poest uue turvahälli, olenemata sellest, et me ei ole rikkurid. Seda siis dekreedi rahade eest mis on mõeldud lapsele. Meil juba valmis vaadatud ka sobiv. Haavab lihtsalt see, et kohe sõimatakse rikkuriks ja ei saada aru miks ma keeldusin kuigi rääkisin miks. Et üle 5 aasta seisnud turvahälli ei ole soovituslik kasutada, plastik läheb rabedaks jne. Selle peale öeldiki, et aga kasutatult kasutatakse neid. Kui ütlesin, et mina ei julge sellist võtta oma lapsele öeldi vastu, et me rikkurid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 13:36; 16.01 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vilista sellise arvamuse peale. Kumb on tähtsam, kas teiste arvamus või oma lapse turvalisus. Turvahälli osas ei teinud meie mingit allahindlust, see lihtsalt pidi olema üks turvalisimaid ning selleks surfasime ennem hoolega saksa turvatestides. Jah, häll läks maksma 130 (oleks saanud ka kallimaid aga rolli mängivad ikka päris mitmed kriteeriumid veel) raha aga mitte sendi eest ka ei kahetse. Loodetavasti ei lähe mitte kunagi tarvis tõestust, et see on turvaline turvahäll…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei, sa teemaalgataja ei ole tõusik ja ülbik, kui seda vana hälli vastu ei võtnud. mina olen üldse kahtleval seisukohal, kas ma julgen ka ühe lapse poolt kasutatud maksimaalselt 2 a vana hälli osta, pigem olen mõeldnud, et ostan poest uue hälli ja müün siis hiljem selle nagunii maha. kuigi ei ole mingi rikkur ja planeerin beebiga seonduvad kulutused juba varem ette ning jagan kuude vahel ära et ei peaks korraga väga suurt summat välja käima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mina ostsine esimesele lapsele uuena ikka vaid üksikud asjad. Mõned riideesemed, 1 mänguasja ja justnimelt turvahälli! Minu jaoks on oluline, et turvahäll oleks uus ja korralik. Ok, 1 lapse kasutatud turvahäll, millest ma tean, et see pole avariiline ja mis on 1a vaid kasutuses olnud, sobib mulle ka. Aga kuidas ma saan järelturult ostes kindel olla, et tegemist on siiski (üsna) uue asjaga ning häll pole avariisse sattunud? Ei saagi – seega uus, kui keegi tuttav just ei paku.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:46; 16.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ostaks. See on juba liiga vana ja vaevalt, et 10.aastat tagasi need nii turvalised olid kui praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks on tegelikult nõme nö vähekasutatud asi ära visata ja seetõttu plaanime ka meie turvahälli pärast müüki panna. Selleks hoiame alles ostut¨eki, mis juba ise tõendab ju, kui vana see asi on. Avariilisuse koha pealt jah, ainult ausus ja austus teiste vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii vana ei ostaks. Kui soovid voin sulle myya maxi cosi citi h2lli 20¤.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutaks. Standardites ja tootmises on väga palju muutunud. 10 a tagune turvahäll ei pruugi üldse nõuetele vastata ja tegelikult turvaline olla. Kui vajad turvahälli ainult seadusetäiteks, et on autos olemas, siis küll, aga kui tõesti lapse turvalisuse tagamiseks, siis mitte mingil juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Beginner 26 kirjutas:[/small]
Me ise oleme juba arvestanud sellega, et ostame poest uue turvahälli, olenemata sellest, et me ei ole rikkurid. Seda siis dekreedi rahade eest mis on mõeldud lapsele. Meil juba valmis vaadatud ka sobiv. Haavab lihtsalt see, et kohe sõimatakse rikkuriks ja ei saada aru miks ma keeldusin kuigi rääkisin miks. Et üle 5 aasta seisnud turvahälli ei ole soovituslik kasutada, plastik läheb rabedaks jne. Selle peale öeldiki, et aga kasutatult kasutatakse neid. Kui ütlesin, et mina ei julge sellist võtta oma lapsele öeldi vastu, et me rikkurid.[/tsitaat]
Siis ütlegi, et oma lapse elu on kallim kui turvatool- sellise asjaga lihtsalt ei saa riskida. Samahästi võiks ju aegunud ravimeid kasutada- ehk ikka toimivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kasutaks. Kasutaks ehk ainult siis, kui ei ole üldse raha hälli osta.(no on ju ka nii vaeseid peresid.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt mul tuli mõte, mida võiks sellega teha 🙂 Põhimõtteliselt vastu võtta võiks ja seda toas kasutada, kui plaanid last ka toas vahel turvahällis hoida (nii lamamistooli asemel siis). Aga autosse ikka uuem.

Ehk siis kasutaks ise, kui omal autot poleks ja vaja last ehk beebiea jooksul paar korda kuhugi sõidutada taksos või tuttavate autos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 14:46; 16.01 22:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.