Esileht Väikelaps Turvaiste 3 aastasele.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Turvaiste 3 aastasele.

Postitas:

Meie pere ei sõida palju autoga. Pikemaid otsi(60+km) tuleb ette 2-4 korda aastas. Linnavahel liigume enamasti jala ja harva autoga… Kas sellise liikumise juures võiks osta 3 aastasele juba turvaistme, mitte tooli? Laps kaalub 13,5kg. ? Hetkel meil tool 9-15kg, aga see jääb väikseks juba..enamus ajast seisab nurgas, kuna isiklikku autot me ei oma(meil on isaga kahepeale kasutada auto) ja harva kui meil üldse autot vaja läheb…Või oleks ääretult vastutustundetu osta tooli asemel iste?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakun, et on vara, ma kasutasin enda 4,5a (15kg) eelmine aasta mõned korrad ja no ei püsinud ta seal rihmade all normaalselt, ikka oli vaja ennast keerutada või magama jääda vmi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turvahoidik? Küsi Olerexi tanklast.
http://www.festbaltic.eu/et/toode/1/laste-turvahoidik-fest/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitaks osta turvavöösuunaja.
Kuna isiklikku autot pole ja sõite tuleb ka vähe ette, siis peaks see olema mugavaim vahenda: ei võta eriti ruumi ja vajadusel saab igale poole kaasa ka võtta.
Endalgi plaan see asi soetada, et saaks vajadusel kuhugi sõites kaasa võtta ja rahuliku südamega autosse istuda. Muidu olen kasutanud võimalust, et autodes on 2-punkti turvavööd.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta lapsele turvavöösuunajaga pepualus. neid festi sarnaseid jurasi ei soovita, sest õnnetuse korral suunavad kogu jõu lapse õrnale kõhule, mitte rindkerele ja puusandele nagu suunajaga pepualus. 2 punkti rihm on lapsele sama ohtlik, kui fest.
kui tahad aga lapsele mugavat ja turvalisemat sõitmist (60km ots päris pikk), siis osta ikka turvatool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esti ei julgeks küll ei julgeks kasutada. Kui see isegi õlgadelt vöö õigesti suunab, siis avarii korral lapse kõhule kaitset ei paku (ei suuna sülevööd õigesti).
Meil näiteks selline lahendus http://www.lastekaubad.ee/est/tooted/turvatoolid/grupp-iiiii15-36-kg/p/bubblebum-turvaiste-bbum See ongi sisuliselt pepualus koos vöö suunajaga. Kuna see käib mõnusalt väikeseks, siis väga hea teda igale poole kaasa võtta. Me näiteks läheme mõnikord naabrinaise autoga hommikul linna ja tagasi tuleme õhtul issiga. Kuna iste läheb väikeseks, siis ei ole teda tülikas päeval kaasas tassida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Turvaiste 3 aastasele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.