Esileht Beebi ja mitmikud Turvakaareta kergkäru kohta arvamused

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Turvakaareta kergkäru kohta arvamused

Postitas:

Tere!

Olen siin kergkäru otsingutel ja hetkel olen välja selekteerinud Cybex Onyx käru http://www.youtube.com/watch?v=fsDFlp3eDOU&feature=related.
Ainsaks miinuseks aga on see, et sellel pole turvakaart. Mõtlen siin, et kas see on tegur millepärast jätaks ostmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ostaks ilma turvakaareta kergkäru. Kui mul vanem laps oli kärueas, siis eranditult alati istus ta kärus sirge seljaga ja hoidis sellest turvakaarest kinni, selga seljatoe peale ei toetanud. Ja rihmad panin kinni ainult alumised puusa ümbert.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:35; 17.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Cybex Callisto, mis on turvakaarega.
Ilma turvakaareta ei kujutaks ette, pole kunagi kinnitanud last rihmadega, istub vabalt ja turvakaar on ikkagi väga oluline, ennem mõtlesin ka chicco käru osta, kus polnud ka turvakäärt, aga hea, et ostsime ikkagi Callisto käru, parimat ei oskagi tahta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on suur käru rihmade ja turvakaarega, alati on rihmad kinni. Kergkärul on ainult rihmad ning samuti alati panen kinni, kaarest puudust küll ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb lapsest. Mõni laps tõesti istub kärus rahulikult, selg sirge, ja hoiab kenasti turvakaarest kinni. Mõni teine laps tuleb aga igal juhul turvarihmadega korralikult kinnitada, muidu ta lihtsalt keerutab ja niheleb ja üritab ronida ja kallutab end igale poole, nii et tekib oht kärust välja pudeneda – sellise lapse puhul pole turvakaar oluline, nagunii peavad ju rihmad korralikult kinni olema. Ka õlarihmad, sest muidu ronib ta rihmadestki välja. Kumba tüüpi sinu laps on? Selle järgi otsustagi.

Kägu, kelle esimene laps oli rahulik, teine aga on ilmselt taaskehastunud Houdini 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingis vanuses on okei ilma kaareta. Aga mingis vanuses jälle on hea toetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti olen ostnu ja ostaks ainult turvakaarega käru. Isegi kui laps sinna ei toeta, kaitseb see teda mingil määral maailma \”avaruse\” eest, ja loob kuidagi turvalisema omaette olemise ruumi. Ja endal on ka kindlam, et kui ta otsustabki esimest korda elus välja kiigata, on see seal ees teda kaitsmas.

Ilma turvakaareta käru on välimuselt kuidagi poolik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu, kelle esimene laps oli rahulik, teine aga on ilmselt taaskehastunud Houdini :)[/tsitaat]
😀 Ei olnud rahulik laps kusjuures. Aga absoluutselt polnud nõus seljatoe küljes rihmadega kinni olema ja õnneks ainult alumise rihmaga kinni olle välja ei roninud. Aga seda veel jah ei tea, mis tüüpi teine on, see selgub siis, kui õhemad riided selga saavad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 13:35; 17.02 22:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin esimesele lapsele algul ilma turvakaareta kergkäru.Tulemus oli see, et aastapärast ostsin uue, millel oli turvakaar. Ta ei olnud üldse nõus rihmadega kinni olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, et jagasite oma arvamusi !
Eks arvasin kohe, et see \”jublakas\” kärudel ikka asja eest on. Valisin seega välja Cybex Topaz käru, ei jää palju alla Callistole kuid hind on parem.
Kui keegi kes seda juhtub lugema ja ka just kergkäru otsingutel on siis teadmiseks, et saksa ebayst saab Cybex kärusid päris hea hinnaga.
Näiteks Topaz http://www.ebay.de/itm/CYBEX-TOPAZ-2011-MOONLIGHT-NAVY-22-5kg-Zuladung-NEU-/290672183341?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item43ad69882d

Callisto http://www.ebay.de/itm/CYBEX-PROMI-BUGGY-CALLISTO-2011-Lagoon-Turquoise-NEU-/230747568759?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item35b9a07a77

Ja siin veel üks kergkäru mis oli üks mu variante ja mis minumeelest päris hea on http://www.ebay.de/itm/CYBEX-PROMI-BUGGY-CALLISTO-2011-Lagoon-Turquoise-NEU-/230747568759?pt=DE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies&hash=item35b9a07a77

Topazi kasuks aga otsustasin reguleeritava jalatoe ja päiksevarju pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Marina1211 kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Topazi kasuks aga otsustasin reguleeritava jalatoe ja päiksevarju pärast.[/tsitaat]

Callistol need ka olemas muidu.
Minu puhul nt.topazil väga ebamugav käepide, mis on ülioluline, lisan veel, et ostsin uue sama hinnaga, mis seal linkil topazi hind:) vedas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ostaksin ka Callisto kui rahaliselt poleks piiranguid. Niigi tegelt vedas, et mehe ära moosisin, et kergkärule ca. 200 eurot kulutada, esialgu oli eelarveks 100 eurot kuna korralik põhikäru on juba olemas ja mis siin salata, rahaliselt pole hetkel kuigi kiita see olukord kuid hakkasin mõtlema, et kui ostan a la 100 euro eest kasutatud Gesslein Swifti ja sellel kärul pole pooli neid omadusi mida sooviks siis on see ost ju üleüldiselt mõtetu, asja ajaks ära küll aga ….Leides 117 euroga Cybex Onyx käru olin algul elevil kuid siis see turvakaare teema. Mainin ka, et elan lõunamaal ja minu jaoks käru juures üks olulisemaid asju ongi võimalikult hea kaarvari, muidu vist pean käru enamus ajast enda taga vedama ja see oleks suht tüütu sest enamus kärudel minumeelest see vari kaitseb ainult seljuhul kui päike lagipähe paistab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga meie Callisto kärul, mis pidi olema vist 2010a. oma kaavari selline, et seest saab veel lisaks välja võtta juurde http://www.google.ee/imgres?q=cybex+callisto&um=1&hl=ru&sa=N&biw=1280&bih=675&tbm=isch&tbnid=u3rZlY-vH6vz6M:&imgrefurl=http://www.city-baby.ru/3/info.php%3FID%3D3427&docid=tReMsDlOcSJwyM&imgurl=http://www.city-baby.ru/upload/iblock/839/cybex_calisto_2010__roof_resize.jpg&w=300&h=300&ei=ipw_T6aZA4v0sgarurSIDw&zoom=1 siin pidil on näha ja terve suvi käisime sellega, ja lapsel ainult jalad olid päikese käes põlvest alates, aga ostsin ka lisaks väikse päikesevarju ja sellega saab last päris kaitsta.

Kusjuures mul olid täpselt samad mõtted aasta tagasi, et 100euri on max, mis olen nõus maksma käru eest, alguses mõtlesin chicco käru osta, aga õnneks läksime teise poodi ja hakkasime callisto vaatama, ja siis otsustasingi, et ostan ära, käru oli viimane ja just minu lemmiku värviga, müüja tegi väga hea hinda(180.-) ja ostsin ära, usun, et kui kunagi müüma hakkan, siis saan vähemalt 150.- tagasi, sest käru tõesti super hea.
Kui käru polnud olemas, siis ei oskagi hinnata, aga need ühekordsed rattad on tõesti väga mugavad ja käib täislamavasse, me kindlasti kasutame ka sel suvel veel seda, korv all on väga mahukas! ja käepide on ülimugav, olen kuulnud, et päris paljudele ei meeldi, kui 2 eraldi on.
Riie on väga hea, meil tumepunane ja ei pleegi ja soojaks ka ei lähe, 50+ kaitsega on.
Meil on ka Teutonia Mistral P vanker-käru, ja olin kindel, et kunagi ei osta jalutuskäru, aga ei kahetse, et ostsin, sest 7kg võrreldes 14-18kg on ikkagi suur vahe, väga lihtne, ühes käes laps teises käru:)
Ühesõnaga mina väga soovitan, äkki leiate kuskil soodsama hinnaga, sest see käru on tõesti seda väärt:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pole kordagi rihmasid kinnitanud, ei näinud vajadust ka, kui laps ilusti istub ja välja ei roni, siis milleks??? just sel puhul kaar on väga oluline, meid pigem segavad need rihmad.

lisan veel, et eriti palava ilmaga minu jaoks lapsele mugavam ja parem istuda, kui ta pole rihmadega kinnitatud, vaid saab liikuda natuke ja nö tuulutab ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaare alt võib laps vingerdades välja libiseda. Päriselt. Kui just ei ole jalgade eraldajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks on see miinus juhul, kui rihmu pole.

Rihmadega käru puhul ei pea seda oluliseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kaar on ju üleval ja rihmad all, ma ei saa ikka sellest seosest aru. Sorry, ilmselt olen ise sooda. :D[/tsitaat]

mismoodi 5-punkti rihmad on all??? nad lähevad ikka ülevalt alla.
konkreetselt Callisto kärul see kaar on üsna kõrge, ma panin ka jalgade vahele kohe rihma vahele, siis laps ei libise mitte kuskile. võrreldes nt. Teutonia käruga, kus kaar on jalgadel, ma pean iga kord üks pool ära võtma, siis saan lapse kätte, callistol on tunduvalt mugavam selles mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palun:
http://www.baby-community.com/blog/wp-content/uploads/2010/11/matt_damon_cybex_callisto_new_york.jpg

http://img.babyblog.ru/b/6/d/b6dcd17a3667a51bf4db7a73a8ea8254.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]organza kirjutas:[/small]

Aa, sa pead silmas hoopis seda kaart, mis ees käib. Selge. Ma ei teadnud, et seda ka turvakaareks nimetatakse. Ma olen harjunud, et turvakaar on ikka see, mis pea kohal on. :)[/tsitaat]
See, mis pea kohal on, on kaarvari või päiksesirm vms. Midagi turvalist temas just pole 😉

Kuigi meie kergkärul on samuti turvakaar olemas, kinnitan alati ka rihmad. Sõbranna kergkärule sõitis otsa jalgrattur (!!!) ja käru lendas külili. Hea oli, et laps oli rihmadega kinni.

Selleks, et laps laseks rihmad tänaval jalutades kinnitada, pean need alati ka poes kinni panema. St meil ei ole sellist varianti, et ei pane rihmasid kinni. Kui kuskil on rihmad olemas, siis lähevad nad ka peale. Seni on see taktika end ära tasunud. Ca paarinädalase protestimise järgselt pole ei turvatoolis, kärus, vankris, 3-rattalisel, söögitoolis mingeid vastuväiteid olnud. Soovitan soojalt harjutada lapsele turvalisusega seotud harjumused nagu turvavööde, kiivri jms asjade kasutamine sisse. Siis on enda elu ikka oluliselt lihtsam ja süda rahulikum. Nüüd on esimene laps juba piisavalt suur, et sõita tõukekaga ja enne ta sõitma ei lähegi, kui kiiver peas. Vanaisal ei luba autoga liikuda, kui turvavöö pole kinni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 12:02; 19.02 15:03; 19.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei arva, et olen paha ema, kui ei kinnita kõiki võimalikke vöösid lapsele.
Laps alati sünnist saadik sõidab autos vastava turvavarustusega ja kinnitatud, ei protestinud kunagi ja on sellega leppinud, samuti kinnitan kiivri, kui laps hakkab jalgrattaga sõitma.
Söögitoolis ja kärus pole kordagi vöösid kinnitanud, sest ei näinud vajadust. Minu jaoks tundub see pigem lapse piinamine, aga see on ainult minu arvamus. Laps tahab ja võiks vabalt liikuda ja ennast vabalt tunda, mina isiklikult ei sooviks, et mingid vööd oleksid pidevalt ümber.
Laps on harjunud ja teab, kuidas peab käituma, usun, et kui mu laps oleks liiga aktiivne, siis kasutaks vöösid rohkem, aga mu laps seda ei vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kirjutanud, et keegi selle pärast paha ema on. Ma kirjutasin, et soovitan soojalt see turvarihmade kinnitamine sisse juurutada ja tõin ka enda tutvusringkonnast näite, miks. Oma last ja tema käitumist usaldan, aga teisi inimesi mitte. Ma ei rünnanud kuidagi isiklikult, aga see, et turvavarustuse kasutamine on lapse piinamine kõlab küll rünnakuna 😀 Kui sa ise nii kindel oma käitumises oled, siis ei tasuks teiste inimeste SOOVITUSI rünnata 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 12:02; 19.02 15:03; 19.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mõelnud üldse midagi halvasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain järelikult valesti aru, vabandan! Lepime ära 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 12:02; 19.02 15:03; 19.02 16:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Beebi ja mitmikud Turvakaareta kergkäru kohta arvamused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.