Esileht Beebi ja mitmikud turvatool

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: turvatool

Postitas:

Tervist , sooviksin arvamusi turvatoolide kohta . Ise olen välja vaadanud Recaro Young sport 9-36 kg ning Kiddy Guardian Pro Oasis 9-36 kg . Midas teie nendest arvate ja kellel nendega on kogemusi oleksin väga tänulik kui vastaksite 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina valiksin esimese kõik vajalik on sel toolil olemas. teine tool mulle iskilikult üldse ei meeldi ja info pläkutab ka koguaeg avarii kohta ega innust mind üldse seda toodet ostma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest viimasest kommentaarist ei saanud ma midagi aru 🙂
Mina olen igal juhul löögipadja usku. Kohe on kindel tunne kui laps on seal taga. Ning kui võrrelda turvateste, siis on Kiddyl palju paremad tulemused.
Mul endal on lastel mõlemal Guardianfixid. Puhtalt mugavusest võtsin isofixiga. Kiddyst palju kirjutatud siin vanemates teemades. Tänu nendele Kiddy otsa koperdasingi ja siiani olen väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina isiklikult valiksin tooli vastavalt sellele kui vana on laps ja kui palju on sõitmist. Kui küsid beebi alt, siis kindlasti alla aastane ning selles vanuses vaataks kas sss tooli või tooli väga suure magamisnurgaga. Väga paljud 9-36 toolid on suht väikese magamis kaldega.
Mine otsi poed, kus need toolid müügil ja pane oma laps sinna ning vaata kuidas talle see istub. Esimese lapsega sai ikka proovitud väga paljusid enne kui otsustada.

Väiksem kolis mul ka just hällist välja ning ostsin ühe 9-36kg tooli lisaks. See väga ei sobi aastasele vaid see läheb pea 3aastasele ning väiksem kolib sinna teise tooli, mis on suurema magamiskaldega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud turvatool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.