Esileht Beebi ja mitmikud Turvatoolide kaaluvahemikud

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Turvatoolide kaaluvahemikud

Postitas:
Kägu

Tere. Kas ma saan õigesti aru, et on olemas kolme erineva kaalukategooriaga turvatoolid?

9-18 kg
15-36 kg
9-36 kg

Millise plaanite osta/ostsite?

Sooviks ka muid nõuandeid, ja soovitusi, mida silmas pidada. Minu jaoks täitsa tume maa.

Kas enamik toole käib poollamavasse?

Please wait...
Postitas:
ktx-

RE: Turvatoolide kaaluvahemikud

Veel on 0-18 kg, 0-25 kg ja oli vist isegi ka 0-36 kg (võin eksida). Ostsin Concord Ultimaxi (0-18), SSS kallet muuta ei saa (ei tohigi), NSS käib kolme asendisse. Silmas pidasin et mahuks tooli ka paksemate riietega, oleks lihtne kasutada, lugesin teiste arvamusi selle tooli kohta ja et hind sobiks. Olen igati rahul selle ostuga.

Please wait...
Postitas:
Mlyh

Meie plaanime osta Cybex Pallas 9-36kg, sellel toolil laps kinnitatud vaid turvavööga, toolil kõhu ja kaela kaitseks ees selline padja moodi asi, tooli võimalik klõpsuga vaid magamisasendisse panna. Neid toole müüb Tallinnas nt Beebicenter: http://beebicenter.ee/turvatoolid-ja-turvahallid-1/turvatoolid.html?p=3 võid minna poodi, seal müüja räägib lähemalt ja saad last ka sisse proovida vajadusel.
Sarnase funktsiooniga on veel Kiddy tool.
Otsustasime selle tooli kasuks, kuna poisile ei meeldi juba hälliski rihmadega tooli külde kinnitamine. Tooli kaaluvahemik sõltubki sellest, mitmesse asendisse tooli panna saab: seljatoe reguleerimine, istmeosa eraldamisvõimalus jm.
Mul poiss veel natsa pisike tooli jaoks, aga kui hakkab ise istuma, siis ostame tooli ka ära, ta juba praegu kaalub üle 8kg ja turvahälli riietega eriti mahtuda ei taha enam.

Please wait...
Postitas:
IrenaK

Mlyh jutu lõpetuseks ka niipalju, et turvapadjaga toole teeb ka Concord.

Turvapadjaga tooli ostjatel soovitaks kindlasti last tooli proovida või, veel parem, uurida, kas mõnel tuttaval on selline tool ja kas saaks mõneks ajaks laenuks võtta. Ise tean konkreetselt paari peret, kus turvapadjaga tool müüdi vaid veidi aega peale ostmist maha, sest laps lihtsalt kategooriliselt keeldus selles istumast.

Teemaalgatajale – vaata alustuseks seda videot: http://www.youtube.com/watch?v=sssIsceKd6U&feature=player_embedded

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Beebi ja mitmikud Turvatoolide kaaluvahemikud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.