Esileht Kodunurk Turvauks korterile

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Turvauks korterile

Postitas:

Kust olete saanud parima pakkumise ja tellinud korterile turvaukse (metallukse)?

Googeldan ja leian üksikid firmad, kes korralikke uksi toodavad:
Saku Metall
Pumeko
Viimre Metall

Oskate veel soovitada, kuhu võiksin hinnapäringu saata?

Osad firmad ei tee kahepoolset värvimist, aga mul peaks koridoripoolne külg jääma teist tooni.

Mida jälgin – teraslehe paksus (vähemalt 1,5mm) ja mürasummutus (vähemalt 36db).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 14:01; 07.03 16:47; 08.03 10:43; 09.03 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sul kipub kutsumata külalisi käima, et väliskülje leht peab just 1,5mm olema? Ega see Kalašnikovi kuuli kinni ei pea, kui meetri või kahe pealt lasta. Ma ausalt öeldes ei ole näinudki kahel küljel eri värve ja ei kujuta ka hästi ette, kuidas pulbervärvimisel seda teha saaks. Võib-olla lihtsalt vähe elu näinud.
Firmadest pakuks väga hea kvaliteedi ja hinna suhtega Tammer-T -d. Tähtajad võivad küll pikad olla, aga teevad suurepärase kvaliteediga ja praktiliselt kõiksuguste mudelitega saavad hakkama. Tootmine on Iso 9001 suunatud, mis peaks iseloomustamiseks kõik ütlema. Samas, kui sulle juba Saku Metall ei sobi siis ilmselt otsid hinnalt hästi odavat aga siis ei saa kahjuks ka 1,5mm plekipaksust väikse raha eest.
Samuti on Jeld Wen üks võimalikest hea kvaliteedi ja hinna suhtega. Seds ei tea, kas just metalluksi teevad aga igal juhul kvaliteetseid küll.
Kindlasti on neid põrandaaluseid odavate plekkuste tegijaid terve meri, aga neid firmasid peab sellest reklaambüljetäänist vaatama, mis aega ajalt postkasti topitaks. Oli vist KAubaleht või midagi sellist.
Ehitusmaterjalide poodides on ka kindlasti mingi talutav valik uks, mis sobivad hästi välisukseks. Teise värvitooni saad lasta näiteks kiledega tekitada. Aknakiletajad teevad seda hea meelega ma arvan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 10:05; 07.03 22:55; 08.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetatud firmad pakuvad küll erivärvi külgedega uksi. Ja muidugi mulle sobivad ka eelpool mainitud firmad, lihtsalt päringuid tahtsin rohkematesse firmadesse teha, mitte ainult need mida google esimestena pakub. Aga juba tegingi otsuse ja saan väga kvaliteetse ukse, ukselehe paksus 2 mm lausa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 14:01; 07.03 16:47; 08.03 10:43; 09.03 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nimetatud firmad pakuvad küll erivärvi külgedega uksi. Ja muidugi mulle sobivad ka eelpool mainitud firmad, lihtsalt päringuid tahtsin rohkematesse firmadesse teha, mitte ainult need mida google esimestena pakub. Aga juba tegingi otsuse ja saan väga kvaliteetse ukse, ukselehe paksus 2 mm lausa!

Kes on see õnnelik võitja, kes sulle NII PAKSuST plekist uksee teeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 10:05; 07.03 22:55; 08.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimre Metall võitis :). Mürasummutus 40 dB lausa (Saku Metallil oli 36 dB).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 14:01; 07.03 16:47; 08.03 10:43; 09.03 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimre Metall võitis :). Mürasummutus 40 dB lausa (Saku Metallil oli 36 dB).

Viimre Metall võitis :). Mürasummutus 40 dB lausa (Saku Metallil oli 36 dB).

KAs see Viimre oli kõige soodsam ka või sa ajasidki ainult detsibelle taga?
Omast kogemusest võin öelda, et kortermajas korteri välisuksena ei mängi see mürasummutus suurt rolli. Koridoris tekib sammu- ja jutumürast kaja, mis võimendub pea 80 Db -ni ja kostub sellest uksest elamisruumi , nagu keegi oleks sinu esikus. Ilma topeltukseta rahu ja vaikust ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.03 10:05; 07.03 22:55; 08.03 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimre ja Saku jäid samasse hinnaklassi aga võitjal oli kõvasti lühem tarneaeg.
Mu müramure on pigem vadtupidine. Praeguse vana äravajunud puituksega kostab kogu meie elu koridori.
Eks näis. Võin 2 ndl pärast muljetada kuidas toimib.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.03 14:01; 07.03 16:47; 08.03 10:43; 09.03 07:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimre ja Saku jäid samasse hinnaklassi aga võitjal oli kõvasti lühem tarneaeg.

Mu müramure on pigem vadtupidine. Praeguse vana äravajunud puituksega kostab kogu meie elu koridori.

Eks näis. Võin 2 ndl pärast muljetada kuidas toimib.

No kuidas uksega rahule jäid?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:59; 12.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kuulnud, et tänapäeval veel uksest sisse murtakse. Need ajad jäid 90ndatesse. Praegu istuvad vargapoisid kõik nutikates ja keegi ei vitsi end liigutada. Polegi midagi varastada. Pole turgu teiste vanale rämpsule.
Just täna vaatasin K-Rauast korterile välisust. Veidi üle 300 maksis ja täitsa metalluks. Lausa kaks lukku küljes. Veel mõtlesin, et milleks küll nii turvaline peab olema. Ma võin öelda, et ostsime korteri, kus väljaspool on tavaline õhuke siseuks pandud ja sissepoole oli jäänud see kole 70ndatest päris välisuks, mille mu abikaasa kohe minema viis. Nii et meil võiks jalaga ukse vist eest ära lüüa.
Kui majas elasime, siis meie kuuril polnud üldse lukku ees. Uks seisis kinni traadiga. Ja see kuur oli väärtasju täis. Motikad, 4 jalgratast jne. Mõnikord lapsed jätsin ukse veel pärani lahti ka, nii et tee peal kõndijad nägid kõike.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on kuulnud, et tänapäeval veel uksest sisse murtakse. Need ajad jäid 90ndatesse. Praegu istuvad vargapoisid kõik nutikates ja keegi ei vitsi end liigutada. Polegi midagi varastada. Pole turgu teiste vanale rämpsule.
Just täna vaatasin K-Rauast korterile välisust. Veidi üle 300 maksis ja täitsa metalluks. Lausa kaks lukku küljes. Veel mõtlesin, et milleks küll nii turvaline peab olema. Ma võin öelda, et ostsime korteri, kus väljaspool on tavaline õhuke siseuks pandud ja sissepoole oli jäänud see kole 70ndatest päris välisuks, mille mu abikaasa kohe minema viis. Nii et meil võiks jalaga ukse vist eest ära lüüa.
Kui majas elasime, siis meie kuuril polnud üldse lukku ees. Uks seisis kinni traadiga. Ja see kuur oli väärtasju täis. Motikad, 4 jalgratast jne. Mõnikord lapsed jätsin ukse veel pärani lahti ka, nii et tee peal kõndijad nägid kõike.

Kas sa oled natuke lihtsameelne? Just eile Facebookis oli näiteks teade, et öösel käidi ust muukimas, inimeste reageerimise peale mindi küll minema, aga ilmselt vaid paar maja edasi. Inimestel, kes ukse ööseks lahti unustavad, tehakse korterid öösel niimoodi puhtaks, et omanikud magavad kõrvaltoas õndsa und.. Hommikul ärkad, kõik minema viidud, ise kuulnud midagi pole. Tuttavatel murti korteri välisukse lukud puruks päeval, kui nad tööl olid, viidi minema kõik, isegi poolikud šampoonipudelid ja deodorandid vannitoast…

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.08 10:59; 12.08 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimre OÜ-st ei soovita mina küll kellelgi korteriust tellida. Läksin ka alt nende teraslehe paksuse ja algselt lubatud lühikese tarneajaga. Kvaliteedi ja hinna suhe ei ole absoluutselt paigas ning ettevõtte professionaalsus alla igasuguse arvestuse

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin ka alt nende teraslehe paksuse ja algselt lubatud lühikese tarneajaga.

Mis siis juhtus?
Sina arvasid, et 1mm plekk on tuletiku pea paksune, aga nemad, krdi kaabakad, arvasid, et see on neil endiselt 0,10cm ???

On ennegi juhtunud, kui perekoolikas mingi füüsikalise suurusega täiesti rappa läheb, ma ei imesta absoluutselt.
Inimestel pole pikkuste, temperatuuride jne tegelikest väärtustest aimugi.
(alles see oli, kui ühel perekoolikal oli kütmata keldris aastaringselt 15 kraadi sooja. Perpetuum mobile)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Turvauks korterile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.