Esileht Väikelaps Turvavööga kinnitatav turvatool 15-36 kg

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Turvavööga kinnitatav turvatool 15-36 kg

Postitas:

On vaja olemasolev turvatool vahetada välja suurema turvatooli vastu ehk siis kaalule 15-36 kg, aga oh häda viisin ennast toolide valikuga kurssi aga siis selgus, et mu autol pole isofix kinnitusi. Ja nüüd on mu kodutöö luhta läinud, neti arvasus pakub enamasti ikkagi isofix kinnitusega turvatoole. Kas keegi oskab soovitada turvavööga kinnitatav turvatool 15-36 kg?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise olen kasutanud probleemideta isofix tooli autos, kus ei saa isofixi kasutada. Mul on praegu 17 kg kaaluv laps ja ta ongi tooli kinnitatud auto turvavööga, mitte ei ole ainult tool kinnitatud ja laps siis tooli rihmadega. Sama turvavöö hoiab nii last kui ka tooli paigal. Kui last autos ei ole, jookseb turvavöö üle tühja tooli, et tool paigal püsiks.

vajadusel pane toolile mingi kangas alla, et isfox-asjad ei rikuks istet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Maxi Cosi Rodi Airprotect.
Igati mugav ühest autost teise tõsta.
https://www.kids-room.com/en/maxi-cosi-child-car-seat-rodi-air-protect-nomad-grey-2019

Seda on ka isofixina aga mu autol samuti puuduvad need kinnitused ja ei leidnud ka kohta, kuhu need panna saaks ja sai lõpuks see tool valitud.
Muidu tahtsin CyBexit aga need olid poes kõik isofixid. Mul oli kohe paari päeva jooksul vaja ära osta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on juba ligi 4 aastat olnud kasutuses Cybex Pallas 2-fix turvatool:
https://www.nordbaby.com/ee/et/turvatoolid/turvatoolid/cybex-pallas-2-fix-9-36kg-turvatool-gray-rabbit_89666
Sellel on isofix olemas, aga kuna meie autos see võimalus puudub, saab seda ka turvavööga kinnitada (see on selle tooli puhul täiesti lubatud alternatiiv).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

15-36 tool on mõeldud kasutamiseks auto turvavööga (kindlasti vaata, et laps oleks ka üke 4 aasta vana, mitte ainult 15 kg täis), seega isofixi olemasolu ei ole oluline. Ilma isofixita kasutatavaid on piisavalt, tühi tool tuleb lihtsalt turvavööga kinni panna, et selga ei lendaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on cybex pallas, väga rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on Maxi Cosi Rodi Airprotect.

Igati mugav ühest autost teise tõsta.

https://www.kids-room.com/en/maxi-cosi-child-car-seat-rodi-air-protect-nomad-grey-2019

Seda on ka isofixina aga mu autol samuti puuduvad need kinnitused ja ei leidnud ka kohta, kuhu need panna saaks ja sai lõpuks see tool valitud.

Muidu tahtsin CyBexit aga need olid poes kõik isofixid. Mul oli kohe paari päeva jooksul vaja ära osta.

Meil on uus MC Rodi XPS, u 100€, väga mugav ja vahel saab linnas ainult pepukana kasutada (laps saab 4 juba)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 18:30; 23.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15-36 tool on mõeldud kasutamiseks auto turvavööga (kindlasti vaata, et laps oleks ka üke 4 aasta vana, mitte ainult 15 kg täis), seega isofixi olemasolu ei ole oluline. Ilma isofixita kasutatavaid on piisavalt, tühi tool tuleb lihtsalt turvavööga kinni panna, et selga ei lendaks.

Enamasti on neil tootja poolt välja toodud min lapse vanus (tavaliselt 42kuud, ehk 3,5a).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 18:30; 23.02 18:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Turvavööga kinnitatav turvatool 15-36 kg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.