Esileht Koolilaps Tütar tahab modelliks/näitlejaks saada

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Tütar tahab modelliks/näitlejaks saada

Postitas:
Kägu

12a tütar räägib juba ammu, et soovib saada catwalk modelliks ja näitlejaks.

Eeldusi tal minu meelest isegi on – on väga sale, heade proportsioonidega, pika kaelaga, näost kena, pikkade korralike juustega. Jalanumber on suur, et on eeldust, et kasvab ka suht pikaks. Iseloomult on väga elav, julge ja terane, samas korralik draamakuninganna.

Küsimus nüüd ongi, kas tasub sellist erialavalikut/unistust toetada või pigem üritada suunata muude huvide poole? Kui suur lootus on eestis modellina läbi lüüa või näiteks lavakasse sisse saada? (ise olen täiesti teise eriala inimene) Ja kui toetada, siis kuidas toetada?

Mdea… minu 16 aastasel käivad need modelli-värbajad järel linnas, ta 182 cm, sale ja ülipikkade jalgadega, aga ta pole siiani sellest midagi arvanud ja ma ka ei tea kas peaks? Milliseks elu siis muutuks? – no enne kui see edu ja rikkus tabaks, mis ei pruugigi juhtuda. Kuna ihaldatud gümnaasiumi sisse saadud ja esimene aasta käimas + sport, siis pole olnud aega sellele mõelda. Ehk siis haridusega võrreldes tundub see pigem õhulossina. See algab ju varakult – 15 aastaselt ikka juba kui eeldusi on. Aga kui laps ise tahab ja nõuab, eks siis peate mõtlema. KUI asi sealmaal, ses praegu ta veidi noor veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu 16 aastasel käivad need modelli-värbajad järel linnas, ta 182 cm, sale ja ülipikkade jalgadega

Yeah, right!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las lapsed unistavad -unista nendega koos ja toeta neid. Eks selles vanuses ju ka plaanid veel muutuvad.

Modellileib on muidu kibe leib – see kuidas see töö tegelikult käib, on kohutav (toitumishäired, vati neelamine täiskõhu tunde saamiseks jne). Tippu jõuavad vähesed ja ülejäänud peavad muu ameti leidma.

Näitleja on küll modellist täiesti erinev. Kui modell peab olema piisavalt isikupäratu, et temast saaks teha moekunstniku visiooni (pmst siis riidepuu), siis näitleja vajab just isiksust ja karakterit. Ja annet. Sul TA tahab laps lihtsalt lavale ja see on tema vanuses normaalne nii et julgusta, las toimetab. Lihtsalt kui näed et kool hakkab kõrvale jääma, tõmba pidurit.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Koolilaps Tütar tahab modelliks/näitlejaks saada