Esileht Pereelu ja suhted Tütar vihkab venna elukaaslast

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Tütar vihkab venna elukaaslast

Postitas:

Elame koos 16a tütrega, vanemad lapsed on täiskasvanud ja elavad oma elukaaslastega teises linnas. Tütre vihkamine on kurb ja väsitav, eriti jõulude ajal, teismeline demonstreerib seda eriti, lõhub uksi, sööma ja vestlema ei tule, kui vend kaaslasega meil külas on. Kui venna kaaslast pole, räägib aina, kui nõme, paks jms on, et vend on paremat väärt. Kunagi 3a tagasi said kõik hästi läbi, kuid venna ja kaaslase vshel tekkis tüli, mille järel olid mõni aeg lahus ja peale seda tütar täis vihkamist ja viha. Palun abi, kuidas lahendada, et oleks rahulik ja keegi haiget ei saaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma sellisele käitumisprobleemidega pubekale ütleks, et kui ta seltskonnas käituda ei oska, siis ta seltskonda oodatud ei ole. Punkt.

+49
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 14:56; 28.12 19:20; 28.12 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tolereerid sellist käitumist? Kas on siis lame ja paks või? Kuidas täpsemalt seostub sinu tütre tüli oma venna elukaaslasega sinu poja ja tema elukaaslase lahkuminekuga?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vend ise on oma väikese õega proovinud rääkida? Et kui õel tekib peika, kas õele meeldiks, kui vend hakkab teda teiste nina all mõnitama, ütleb, et nõme kutt sul, võiksid parema otsida, selline loll töll, vinne täis näoga ja suure peega.

+43
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pubekas lihtsalt oma suure egoga leidis kellegi, kelle peal oma võimu ja perekonna/maailma nabaks olemist demonstreerida, siis vaevalt sa seda nii lahedad, et keegi haiget ei saa. Tuleb ikka tütrega rääkida, et tema käitumine on vastuvõetamatu. Kui ta ennast taltsutada ei suuda ja lollusi endiselt suust välja ajab, siis jätaks ta lihtsalt kohtumisest pojaga kõrvale, ei tasu välja teha, kui oma toas istub ega venna elukaaslase külas olles välja ei tule. Seda lihtsam ju teile, ei pea tema mossis nägu vaatama. Suhtle ise poja ja tema elukaaslasega. Kuidas tütar ja poeg omavahel suhtlevad või kui palju, on ikkagi nende enda teha, seda peaks 16-aastane ikka mõistma, et tema poosetamine on teistele halenaljakas. Eks mõne aasta pärast saab aru, et tegi enda venna ja venna elukaaslase ees lolliks, aga mina sellega nii väga pead ei vaevaks.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb, miks vend oma kaaslasest vahepeal lahus oli. Kui naine pettis või käitus vennaga halvasti, siis ilmselt pubekas tahaks oma venda kaitsta tema meelest halva naise eest ja ei oska nende tunnetega hakkama saada.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütrega tuleb veel rääkida, rääkida ja veelkord rääkida. 16 aastane peaks suutma end ikkagi juba kontrollida. Elus on väga palju inimesi, kes ei meeldi või mingil põhjusel on vastumeelsed. Osad elukutsed sellise käitumisega viiksid kohe vallandamiseni. Tütrel on hulga suurem probleem hetkel käsil kui see venna elukaaslane. Mitte kellelgi pole õigus karjuda ja uksi paugutada. Kui on kurja tehtud, tuleb politsei kutsuda. Ja sellest peab laps arusaama. Tegemist on kõige otsesema vägivallaga, mida perekond siis tolereerib ja üritab ärataluda. Ega siin muud ei olegi, kui rääkida, rääkida ja rääkida. Et see on venna otsustada, kellega ta elab ja kui vend on oluline tuleb õppida neutraalselt käituma venna elus oluliste inimestega. Ja rääkida tuleb ka nii, et räägid ise neutraalselt ja rahulikult. 16 ei ole ju enam 13. Enesevalitsemise õppimine on üks alus, et üldse teistega normaalseid suhteid elus luua.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see elukaaslane siis peab käima? Kui ilmselgelt üks pereliige teda ei salli, ei topita ju end tema koju.

+5
-36
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 18:03; 28.12 19:12; 28.12 20:38; 28.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see elukaaslane siis peab käima? Kui ilmselgelt üks pereliige teda ei salli, ei topita ju end tema koju.

Noh, ilmselt kõik ei ole veendunud, et iga pubeka sõrmenipsu peale peab kükke tegema hakkama.

+30
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:51; 28.12 19:50; 29.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see elukaaslane siis peab käima? Kui ilmselgelt üks pereliige teda ei salli, ei topita ju end tema koju.

Noh, ilmselt kõik ei ole veendunud, et iga pubeka sõrmenipsu peale peab kükke tegema hakkama.

See on pubeka kodu. See pole venna naise kodu.

+7
-27
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 18:03; 28.12 19:12; 28.12 20:38; 28.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see elukaaslane siis peab käima? Kui ilmselgelt üks pereliige teda ei salli, ei topita ju end tema koju.

Noh, ilmselt kõik ei ole veendunud, et iga pubeka sõrmenipsu peale peab kükke tegema hakkama.

See on pubeka kodu. See pole venna naise kodu.

Eelkõige on see ikka selle ema kodu, kes soovib, et ta poeg saaks tal ka koos oma perega ilma probleemideta külas käia.

+44
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 14:56; 28.12 19:20; 28.12 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tütar võib mingil määral armukade olla? Aga kõige hullem on, et ühel hetkel vend ei tahagi enam tulla, kui tema naisega seal halvasti käitutakse. Seda tulekski tütrele öelda, et kui ta ei taha oma vennast ilma jääda, siis tuleb käitumist korrigeerida.

+20
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on pubeka kodu. See pole venna naise kodu.

Pubekas läks kv.ee lehele ja ostis omale kodu we?
Ja ära teda nii luuseriks ka nüüd pea, et sinna jääbki, paar aastat veel ja on sealt ajutisest kodust läinud.
Ja teeb omakorda perekooli teema, et ämm ei salli teda, KUIGI ta ainult korra päevas vblla ütleb, et ämm on paks. Mitte rohkem.

+20
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:51; 28.12 19:50; 29.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka variant, et sel 16-aastasel on õigus.
Aga äkki ongi nõme ja paks?

+6
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja miks see elukaaslane siis peab käima? Kui ilmselgelt üks pereliige teda ei salli, ei topita ju end tema koju.

Noh, ilmselt kõik ei ole veendunud, et iga pubeka sõrmenipsu peale peab kükke tegema hakkama.

See on pubeka kodu. See pole venna naise kodu.

Eelkõige on see ikka selle ema kodu, kes soovib, et ta poeg saaks tal ka koos oma perega ilma probleemideta külas käia.

Ei. Ei ole mingit eelkõige. Pubeka kodu ja kõik.

+5
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 18:03; 28.12 19:12; 28.12 20:38; 28.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka variant, et sel 16-aastasel on õigus.
Aga äkki ongi nõme ja paks?

Vend on selle naise valinud, järelikult talle sobib. Tema jaoks ei ole nõme ja paks. Pole kellegi asi kõrvalt kritiseerida, ega tema selle naisega koos elama pea.

Ei. Ei ole mingit eelkõige. Pubeka kodu ja kõik.

Jah, pubeka kodu. Ja pubeka ema kodu. Ja pubeka asi on emme sõna kuulata, sest tema on veel laps.
Kui talle ei sobi venna elukaaslane, siis hoiab lihtsalt oma tuppa, kui vend perega külas käib, mitte ei sea tingimusi, et ema ei või oma poega koos elukaaslasega enda koju külla kutsuda.

Teemaalgataja, mina sinu asemel soovitaks tüdrukul lihtsalt oma toas püsida, kui talle see elukaaslane ei meeldi. See on puberteet. Peab ennast maailma targeimaks. Paari aasta pärast on see möödas ja saab ise ka aru, et nõmedalt käitus, praegune aeg ela lihtsalt üle. Ma olen lausa kahes peres näinud, kus puberteediealine tüdruk ei talunud oma venna pruuti. See on mingi omandiinstinkt, mis neil on ses vanuses. See läheb üle. Neil kahel juhul mõlemal läks, kui tüdruk veidi vanemaks sai.

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 20:55; 28.12 21:33; 28.12 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja emme asi on pubekale normaalne kasvukeskkond tagada. Aga sa paneks pubeka tuppa luku taha, kui talle ebameeldiv inimene tuleb?
Kui sy mees toob sinu koju ebameeldiva inimese, käseks sul oma tuppa kobida ja vait olla, siis kuidas tunne on? Mõnus?

+5
-24
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 18:03; 28.12 19:12; 28.12 20:38; 28.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja emme asi on pubekale normaalne kasvukeskkond tagada. Aga sa paneks pubeka tuppa luku taha, kui talle ebameeldiv inimene tuleb?
Kui sy mees toob sinu koju ebameeldiva inimese, käseks sul oma tuppa kobida ja vait olla, siis kuidas tunne on? Mõnus?

Ei paneks luku taha. Ütleksin, et kuna tegemist on minu poja ja poja naisega siis nii on ja nad käivad külas. Pubekas võib niikaua ennast eemal hoida, kui ta ei talu. Või seltskonnas olla ja viisakas olla. Tema valik, kumba soovib. Tõenäoliselt 10 aasta pärast saab ta selle naisega normaalselt läbi ja mingeid probleeme ei ole. Need on pubeka hormoonid, mis möllavad ja sunnivad oma venna eest otsustama, milline naine talle sobib. Aga see ei ole pubeka asi. Ka vanematele ei pruugi alati laste elukaaslased meeldida, aga viisakaks tuleb siiski jääda.

Ja jah, kui mu mees kutsuks oma poja koos naisega külla, siis ma kannataksin selle ära ka siis, kui nad mulle ei meeldi. Tegemist on siiski mehe pereliikmetega. Ma tuleksin ilmselt viisakas olemisega toime. Või kui ikka väga häiriv on, siis otsiksin mujal tegevust. Igal juhul ei keelaks ma oma mehel poega koos perega külla kutsuda.

+22
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 20:55; 28.12 21:33; 28.12 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja emme asi on pubekale normaalne kasvukeskkond tagada. Aga sa paneks pubeka tuppa luku taha, kui talle ebameeldiv inimene tuleb?

Kui sy mees toob sinu koju ebameeldiva inimese, käseks sul oma tuppa kobida ja vait olla, siis kuidas tunne on? Mõnus?

Ja kui ema teeb õhtusöögiks brokolivormi ning pubekas selle peale taldriku seina puruks lööb ja karjub: ” Ma vihkan seda rõvedat paska!!!”, siis ema ei tohi enam kunagi teha brokolivormi, sest kodus peab käima elu pubeka kapriiside järgi. Mää-mää-mää!

+30
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 14:56; 28.12 19:20; 28.12 21:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ehk ei märganud, et teemaalgataja soovis leida rahulikku lahendust, et keegi haiget ei saaks? Paraku siin väga head lahendust polegi. Ei pruugi ka kindel olla, et 16-aastane sellest välja kasvab. Olin kakskümmend kuus ja mu tulevane meheõde täpselt sama vana, kui tuttavaks saime ja ta mossitas esimesest hetkest. Tema meelest ei olnud ma ka sobiv naine, keda ta oma venna jaoks piisavalt heaks oleks pidanud. Ta käitus ja käitub siiani nii, nagu ta oleks mu mehele mitte õde, vaid eelmine mahajäetud pruut. Meeletu armukadedus venna pärast. Kümme aastat hiljem ei ole ta sellest üle saanud. No ei saa ju sundida. Nii me ei suhtlegi, suurtel suguvõsa pidudel küll kumbki meist uksi ei pauguta, aga me lihtsalt ei räägi omavahel.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.12 22:23; 01.01 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ehk ei märganud, et teemaalgataja soovis leida rahulikku lahendust, et keegi haiget ei saaks? Paraku siin väga head lahendust polegi. Ei pruugi ka kindel olla, et 16-aastane sellest välja kasvab. Olin kakskümmend kuus ja mu tulevane meheõde täpselt sama vana, kui tuttavaks saime ja ta mossitas esimesest hetkest. Tema meelest ei olnud ma ka sobiv naine, keda ta oma venna jaoks piisavalt heaks oleks pidanud. Ta käitus ja käitub siiani nii, nagu ta oleks mu mehele mitte õde, vaid eelmine mahajäetud pruut. Meeletu armukadedus venna pärast. Kümme aastat hiljem ei ole ta sellest üle saanud. No ei saa ju sundida. Nii me ei suhtlegi, suurtel suguvõsa pidudel küll kumbki meist uksi ei pauguta, aga me lihtsalt ei räägi omavahel.

Njah, kurb kuulda. Aga 16-aastase puhul on vähemalt lootust, et välja kasvab. Võimalik, et vennanaine ei hakka talle kunagi meeldima, aga mingi aja pärast ehk vähemalt suudab vahet teha enda ja venna elul ja ei püüa enam venna elu korraldada. Ja suudab need kohtumised viisakalt üle elada, mitte ei käitu enam uksiprõmmiva pubekana.

Rahulik lahendus minu meelest ongi see, et tüdrukule rahulikult valik anda olla vennanaise juuresolekul viisakas või hoiduda lihtsalt eemale kui vennanaine külas on. Talle võib see lahendus mitte meeldida, aga paremat lahendust ma ei näe. Kui ta endga rääkida laseb (paljud pubekad ei lase), siis loomulikult ka selgitada seda, et iga inimene teeb oma valikud ise ja isegi kui talle venna valik ei meeldi, ei saa õde seda valikut muuta, seega oleks aeg täiskasvanuks saada ja viisakalt käituda.

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 20:55; 28.12 21:33; 28.12 22:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest- miks suvalisi elukaaslasi üldse jõulu ajal vanematele külla veetakse.
Teisest küljest viimane aeg 16a tütrele viisakaid kombeid õpetada. Teise inimese suhtes sellist vaenulikkust ei tohiks välja näidata, ei isiku juuresolles ega tagaselja ammugi mitte. Proovi tütrega rääkida, et ta oma käitumist korrigeeriks. Kui inimene ei meeldi, siis ei meeldi, aga sellist karjamari käitumist kindlasti ei taluks.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16-aastane ei ole enam mingi laps, kes ei oskaks viisakalt käituda. Ilmselt on siin ka kasvatusega mingi probleem, et neiuke niiviisi käitub. Samuti on ka lubamatu teise halvustamine kehakaalu pärast.
Ema peaks võtma ette tõsise jutuajamise sel teemal, et mida sobib rääkida ja mida mitte, ning et venna valikut tuleb austada.
Minul on ka 2 vanemat venda ja neid pruute ikka käis meilt läbi, ei tulnud sellepealegi, et oleks hakanud mingeid nägusi tegema – olenemata, kas nad meeldisid või ei meeldinud minule. Vennaste valik oli selline.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean 17-aastast, kes on iga venna pruudi peale äärmiselt armukade, sest pruut võtab venna temalt ära. Seljataga sõpradele rääkis pruudist samamoodi halba.
Oma arvamus võib olla igaühel, aga sellist käitumist kui teemas kirjeldatud, ei tohiks küll taluda. Ärgu salligu, kui soovib, aga käituma peab viisakalt. Siin peab ema selle nn. “halva politseiniku” rolli enda peale võtma. Pruut ja vend ise peaks olema “head politseinikud” ning proovima siiski suhet positiivsena hoida, olema olukorrast üle, käituma pubekaga sõbralikult ja heatahtlikult, ehk hakkab pubekal ise ka häbi.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kaks vanemat venda ja elu jooksul olen näinud väga palju erinevaid pruute ja ka mitmeid erinevaid abikaasasid. Osad ongi olnud ülinormaalsed ja osad on olnud ka vastikud ärakasutajad ja muidu nõmedad inimesed. Armukadedusega pole siin midagi pistmist.
Pigem võiks vend kainelt mõtelda – õde ei ole armastusest pime ja näeb asju teisiti. Tal võib olla tuline õigus.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühest küljest- miks suvalisi elukaaslasi üldse jõulu ajal vanematele külla veetakse.

Teisest küljest viimane aeg 16a tütrele viisakaid kombeid õpetada. Teise inimese suhtes sellist vaenulikkust ei tohiks välja näidata, ei isiku juuresolles ega tagaselja ammugi mitte. Proovi tütrega rääkida, et ta oma käitumist korrigeeriks. Kui inimene ei meeldi, siis ei meeldi, aga sellist karjamari käitumist kindlasti ei taluks.

Mis tähendab suvalist elukaaslast?!? Et enne pulmi ei tohi viia? Või mitu aastat enne koos peaks elama kui kõlbab vanematekoju kaasa võtta?

+18
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka variant, et sel 16-aastasel on õigus.

Aga äkki ongi nõme ja paks?

Aga äkki selle 16-aastase tulevane peika on loll ja vinniline? Kas see annab teistele õiguse temaga inetult käituda?

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 16:58; 29.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja emme asi on pubekale normaalne kasvukeskkond tagada. Aga sa paneks pubeka tuppa luku taha, kui talle ebameeldiv inimene tuleb?

Kui sy mees toob sinu koju ebameeldiva inimese, käseks sul oma tuppa kobida ja vait olla, siis kuidas tunne on? Mõnus?

Minu mehe sõbrad ei pruugi mulle meeldida tõepoolest ja mehele ei pruugi meeldida minu sõbrannad. Sa ei arva ometi, et me võiks siis vastastikku keelata neid koju tuua? See, kellele ei sobi, eemaldub viisakalt ise!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.12 16:58; 29.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või mitu aastat enne koos peaks elama kui kõlbab vanematekoju kaasa võtta?

No perekooli hullunud kägude arvates 6 aastat on vähe.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.12 18:51; 28.12 19:50; 29.12 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka variant, et sel 16-aastasel on õigus.

Aga äkki ongi nõme ja paks?

Aga äkki selle 16-aastase tulevane peika on loll ja vinniline? Kas see annab teistele õiguse temaga inetult käituda?

Aga äkki on see 16-aastane ISE loll ja vinniline??

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Tütar vihkab venna elukaaslast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.