Esileht Ilu ja tervis Tutt kuumab, kipitab… valutab – ilma asjata.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Tutt kuumab, kipitab… valutab – ilma asjata.

Postitas:

Täpselt nii on. Seal õrnemas kohas on pea 2 aastat juba kude nii õrn kogu aeg. Lihtsalt kipitab ja kuumav kõrvetustunne kogu aeg ka. Istuda on paha. Ja asi käib mustritega, mõnikord ov-ajal ja enne päevi mõned päevad ei ole miskit hullu. Muul ajal kipitab terve päev… olgu mainitud, et arstidel käidud mitmeid kordi, ei ole seent, bakt. vaginoosi, suguhaigusi ega mitte midagi. Ei miskit ureaplasmat ega gardenellat. Samas voolus on imelik küll, lumivalge sageli ja paksemat sorti… Vahekord on võimalik, aga mõnikord kipitab pärast seda intensiivsemalt, mitte aga päris iga kord. Vanus: 35. Mees: käinud meestearstil, kõik kontrollitud ja kõik ok. Üksteisele 100% truud juba 18 aastat. Keegi sarnases olukorras? Kuidas abi leida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin kaasa kuni väiteni, et kellegi truudus on 100% 18 aastat. Siis hakkas naljakas. Maailmas on loetud arv asju, mis 18 aasta jooksul 100% kindlad on. Enamasti abikaasa truudus nende hulka ei kuulu.
Ega sa liiga palju end raseeri?

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen olnud sama teemaga kimpus, viga mitte midagi, arst kirjutas prooviks välja Canifug Cremolum 100mg küünlad tuppe panekuks 6 tk. Mina ei saanud lisaks ka seksida, nii valus oli ja mul sai kõik korda. Mul polnud isegi voolust, ulme ma ütleks ja clotrimazol kreem käsimüügist midagi paremaks ei teinud.
Käisin kolme erineva naistearsti juures, keegi ei leidnud midagi, soovitati määrida erinevate kreemidega, millest ükski ei aidanud, raha raiskasin ainult ja tunne oli igakord arstile minnes et kujutan ette ja mõtlen lihtsalt probleemi välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olenamata sellest, et seent ei diagnoosita võib seenevastast ravi proovida küll – nüüd peaks ka käsimüügis need kapslid olema.
Tupe PH on vaja korda saada, süüa seespidiselt juba palju piimhappekapsleid. Teiseks soovitan osta multigyn geel (aplikaatoriga), mis niisutab, viib PH paika, rahustab ja tegelikult oma PH tasakaalustamisega peaks isegi seenele mõjuma kui on. Ma teeks mingi vähemalt kuuajase kuuri – paar korda kapslid tuppe, muul ajal multigyn.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pakun ka, et see võib tuleneda sellest, et PH on paigast ära ja eelpool mainitud soovitused võiksid selles osas aidata.

Samuti on tõesti võimalus, et põhjus tuleb raseerimisest… Kas raseerid? Näiteks mina raseerin ja kui karvastik on mingis kasvujärgus, kus ta on juba veidi pikem, kui vaid karvaotsake väljas (mul on üsna kiire karvakasv), siis hakkab see karvastik häbememokkade ümber torkima ja tekitab samuti aeg-ajalt kihelust-sügelust. See muidugi kaob kohe, kui karvatsik jälle maha niita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Tutt kuumab, kipitab… valutab – ilma asjata.