Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tuttava laps reisile kaasa

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Tuttava laps reisile kaasa

Postitas:
Kägu

Kas keegi on reisinud lennukiga euroliidu piires, kaasas tuttav laps. Kui suur on tõenäosus, et küsitakse lapsevanema volitust?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tuttava laps reisile kaasa

Aga lase valmis kirjutada volitus, siis mure murtud.
Kunagi ei tea kus ja kuidas küsivad. Suvalisi lapsi ikka igalepoole vedada ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käisime 2008 aastal türgis ja kaasas oli sõbranna 3 aastane laps. Sõbranna jäi ise koju.

Käisime notaris ja tegime ametliku paberi valmis, igaksjuhuks. Paber maksis maksimaalselt 25 krooni.

Keegi huvi ei tundnud selle paberi vastu ja kõik läks hästi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõtlesingi volituse ka lasta teha, aga siis peaks see ilmselt inglisekeelne olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, meil oli see samuti inglise keeles

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma usun,et juba Eesti Lennujaamas küsitakse seda.Kes sind laseb kontrollist läbi ilma,et passi või id kaarti vaataks?
Minu meelest vaatavad iga kord lennuki peale minnes seda.Jah,kui on ümberistumised ja siis EL maades ilmselt rohkem ei kontrollita,sest sa sellest turvatsoonist välja ei lähe aga nagu lahkud lennujaama turvatsoonist nii kohe pead jälle sisenedes enda isikut tõestama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänan.
Et ei tekiks tühjast tüli, siis inglisekeelne ja notariaalne.
Nii teemegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegime just inglise keelse ja notari juures. Maksma läks 30 eur. Peab olema nii ema kui isa allkiri sellel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nüüd nii kalliks läinud??

Ma siin just mainisin, et kui 2008 aastal tegime, siis oli max 25 KROONI ja nüüd 30EUROT :S Ju see volitus siis nii popiks läinud, et hea võimalus raha teenida 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma usun,et juba Eesti Lennujaamas küsitakse seda.Kes sind laseb kontrollist läbi ilma,et passi või id kaarti vaataks?
Minu meelest vaatavad iga kord lennuki peale minnes seda.Jah,kui on ümberistumised ja siis EL maades ilmselt rohkem ei kontrollita,sest sa sellest turvatsoonist välja ei lähe aga nagu lahkud lennujaama turvatsoonist nii kohe pead jälle sisenedes enda isikut tõestama.[/tsitaat]

Lennujaamas kontrollitakse IGAL POOL dokumenti, nii check-in’is, turvakontrollis kui boardingul.. Mõnes suuremas lennujaamas lausa topeltturvakontrollis. See jutt on täiesti vale, et EL piires lennates isikut tõendavat dokumeni ei küsita. Ka \”connecting flight\” puhul tuleb dokument esitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lennujaamas kontrollitakse IGAL POOL dokumenti, nii check-in’is, turvakontrollis kui boardingul.. Mõnes suuremas lennujaamas lausa topeltturvakontrollis. See jutt on täiesti vale, et EL piires lennates isikut tõendavat dokumeni ei küsita. Ka \”connecting flight\” puhul tuleb dokument esitada.[/tsitaat]
Dokumenti küsitakse, et isikut tuvastada. Keegi ei küsi isiku omavaheliste suhete kohta. Kui emal ja lapsel on erinev perekonnanimi, kas siis ema ei võigi lapsega reisida? Minu laps on ka vanaemaga reisinud. Neil on küll jah üks perekonnanimi, aga sugulussuhteid ei uurinud keegi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei kysita midagi. ma saatsin oma tytre eestisse suvel sobranna emaga, laps oli 3a ja tegime talle volituse keegi ei kysinud! tagasi lendasin ise koos lapsega ja votsin sobranna poisi ka kaasa , ei eestist lahkumisel kui ka dublinis ei kysitud midagi! paber maksis eesti saatkonnas 15euri

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käisin väikse poolõega, kes pole minuga ühe nimega. Tegime ise eesti ja inglise keelse paberi ema allkirjaga…aga seda küll kuskil ei küsitud

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tuttava laps reisile kaasa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.