Esileht Pereelu ja suhted Tuttavaga matkale

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 230 )

Teema: Tuttavaga matkale

Postitas:
Kägu

Teema on nõmedaks ärapanemiseks läinud, aga mina oma “rikutuses” loen välja, et tegemist on biseksuaalse naisega. Mina küll väljendaksin end nii, kui poleks mitu aastat mehega seksinud, aga oleks olnud naistega sekssuhteid.

Ma ei ole biseksuaalne. Tõin paralleeli rumalale käole, kelle arvates on vaid mehega vaginaalses vahekorras olemine (ja ühe teise teema järgi ka ilma eelmänguta vahekord) õige seks.

Eneserahuldamisel ja seksil ei pidavat midagi ühist olema. Ma ei tea, mis see siis tema arvates on? Ilmselt naba-aluse sügamine, või midagi sellist?

Siiski, natukene see küsimus jääb, et kas inimene, kellel puudub seksi vastu huvi (mida konkreetne kägu mulle omistab (ja mitte ainult mulle, vaid veel väga paljudele naistele)) tegeleb eneserahuldamisega?

Ei sinust selgeltnägijat ei saa 😁 Sõltlasena oled muidugi enda arvates kõigega kursis, aga jahutan su indu – seekord eksid. Eelmängu teemat pole lugenudki – juba teema ise on minu jaoks labane. Sina oled paremini kursis.

Jätkuvalt – eneserahuldamine pole seksuaalne vahekord. Saan aru, et tahad väita, et sa ka seksud, aga no ausalt – toidu nuusutamine pole söömine.

Küll aga näid sina olevat selgeltnägija. Tead täpselt, ei olen vanem, kui ütlesin, tead, kui paks ma olen, milline libiido mul on, ja loomulikult ka seda, et teema on liba.

Seksi teemal peaksid end pisut tõesti harima. Saan aru, et seks sind ei huvita, aga mingid põhiteadmised võiks siiski olemas olla. Samuti võiksid järele vaadata keerulisemate sõnade tähenduse enne, kui need kasutusele võtad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on ettepanek. Las käivad matkal ära ja telgivad koos. Või ööbivad koos mõnes turismitalus/hotellis. Peale seda võiks teemaalgataja tulla ja rääkida, kuidas läks. Kas keegi tüütas teda seksijuttudega või mitte. Kas matk läks korda jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Peale seda võiks teemaalgataja tulla ja rääkida, kuidas läks.

Oled sa siiani näinud mõnd perekoolikat, kes anonüümsena tuleks käokarja ette ja hakkaks valjuhäälselt oma sõnu sööma?

Praegusel juhul neid sõnu: “Ma nimelt ei tunne tema vastu mitte ühtegi romantilist tunnet. Ja ma olen täiesti kindel, et seda ei teki ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahet pole, huvitav on ikka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei sinust selgeltnägijat ei saa 😁 Sõltlasena oled muidugi enda arvates kõigega kursis, aga jahutan su indu – seekord eksid. Eelmängu teemat pole lugenudki – juba teema ise on minu jaoks labane. Sina oled paremini kursis.

Jätkuvalt – eneserahuldamine pole seksuaalne vahekord. Saan aru, et tahad väita, et sa ka seksud, aga no ausalt – toidu nuusutamine pole söömine.

Tôega, on ikka igasugu tüüpe olemas! Poolvõõra mehe ees jalgade laiali ajamine on sinu arvates elementaarne. Igale mehele, kes küsib tuleks anda. See on endastmõistetav, kui sa ei taha, et sind seksihuvituks vanamutiks tituleeritaks. Sama käo jaoks on aga hirmlabane ja tabu rääkida teemal eelmäng. Oled vist meeste poolt palju alla surumist ja ärakasutamist tundnud, et maailmapilt nii nihkes ja iseennast maadligi suruv on?

Samamood ma ei mõista, miks on Eelmängu teema nii labane, et sa seda ei isegi ei ava, aga siin teemas lehekülgede kaupa teemaalgataja alandamine ei ole labane?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Püha jumal küll, naised igas eas, taguge endale pealuu sisse, et mehele koju minek jms (ammugi mehega telkima minek) on IGAL JUHUL sõnatu signaal valmisolekust seksida. Vahet ei ole, mida te räägite. Kui mehega magada ei taha, siis ära mine temaga “sängi” – nii lihtne.

Ma jään eriarvamusele. Kui naisterahvas (miks mitte ka meesterahvas) on selge sõnaga öelnud, et ma ei kavatse sinuga seksida, siis ei saa seda nagu nõusolekuks kuidagi lugeda mitte üheski olukorras. See on umbes sama teema, et aga ta kandis ju miniseelikut ja miks ma ei võinud siis teda ära vägistada. Ise ta ju provotseeris sedasi oma miniseelikuga!

Jää eriarvamusele, aga ole siis valmis üllatusteks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Seksi teemal peaksid end pisut tõesti harima. Saan aru, et seks sind ei huvita, aga mingid põhiteadmised võiks siiski olemas olla.

Tänan, minul on täiesti normaalne ja toimiv pere- ja seksuaalsuhe. Tsölibaadi oled ikka sina endale valinud.

Eelmängu teema nii labane, et sa seda ei isegi ei ava, aga siin teemas lehekülgede kaupa teemaalgataja alandamine ei ole labane?

Vat ei oska öelda, miks selline teema labane tundub. Ilmselt inimene, kes seda (eelmängu) normaalseks peab, ei vaja kägude üksikasjalikke kirjeldusi. Vastikusttekitav.
Teemaalgataja ise sammub mul kannul ja teeb muudkui juttu – mina küsisin vaid, miks vanemad naised nii seksivastased on. Nagu näha on ka ja see teeb neid endidki vihaseks. Aga kättesaamatut peab ikka ka mängima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

naised igas eas, taguge endale pealuu sisse

OT, (mis kestab enne uusi põnevaid uudiseid veel mitu päeva):

Kas see kogu ülejäänud “konditeadus” on samuti sinu kirjutatud?

– Pisike sammuvääratus, laps kukub ja kolakas purustab pealuu.
– Mehed, raiuge see ometi endale pealuu sisse
– Selleks peaks pealuu sees peale kätteõpitud loosungite ka natuke mõistust olema.
– kriisiolukorras ta läheb ja lööb sisse poeakna või naabri pealuu
– puritaansete lapsevanemate võsukestele tambiti väikelapseeast saadik üle päeva pealuu sisse,
– Sul on see “alkohol” = “pidu” nii pealuu sees
– jne 200 korda sama jura.

Vaata, kui mõnel inimesel on mälu pisut rohkem, kui 30 baiti, siis hakkab su jutt siin perekoolis pikapeale segama.
Proovi sünonüüme kasutada, pr. Pealuu.
Kolp, kolu, pea jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina küsisin vaid, miks vanemad naised nii seksivastased on

Ei ole vanemad naised seksivastased midagi. See on sul rumal eelarvamus ja selle juurde jäädes sa õige aruteluni ei jõua.

Päris palju on naisi, kes just keskele lähenedes alles enda jaoks seksi avastavad. Paraku hakkab siis meeste võimekus vaikselt alla käima, nii et häda igatpidi.
Ma ka “küsiks vaid”: miks mehed oma seksuaalsust ebatervislike eluviisidega ise hävitavad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ka “küsiks vaid”: miks mehed oma seksuaalsust ebatervislike eluviisidega ise hävitavad?

Vot ei tea. Pilt on kole tõesti, kui lahtiste silmadega vaadata.
Kui siin mõni “ilma tunneteta” voodisse minna ei saa, siis minul on selleks igasugune alko-narko-suits. See tähendab, et ka mu kaaslane peab karske olema (ja ongi).
Ossikultuuri pooldajad minu suhtlusringi ei kuulu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tähendab, et ka mu kaaslane peab karske olema (ja ongi).

Need, kes alkoholi tarbivad, on ossid???

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui siin mõni “ilma tunneteta” voodisse minna ei saa, siis minul on selleks igasugune alko-narko-suits. See tähendab, et ka mu kaaslane peab karske olema (ja ongi).

Mina jällegi ei talu täiskarsklasi st pole veel ühtegi toredat kohanud. Kõik on olnud mingites kompleksides, endised joodikud, kes ei või tilkagi võtta ilma et käest läheks või lihtsalt mõttetud kuivikud. Võimalik, et muudan oma arvamust, kui ühte toredat ja elurõõmsat täiskarskast kunagi kohtan.
Narkots on teine teema.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Südamest loodan, et teemaalgataja saab sellel matkal keppi.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Miks sa oma nime lisaks ülal veel alla pead kirjutama? Haiglane tähelepanuvajadus?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks sa oma nime lisaks ülal veel alla pead kirjutama? Haiglane tähelepanuvajadus?

Ilmselt sama teema nendega, kes instas kirjutavad, et “miinustage nüüd” või “hate ju haters”, vms

Üks selline on ka perekooli imbunud ja proovib nüüd siin.
Instas visati ta välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt sama teema nendega, kes instas kirjutavad, et “miinustage nüüd” või “hate ju haters”, vms

Instas visati ta välja.

Mismoodi instast välja saab kedagi visata

Please wait...
Postitas:
Kägu

See tähendab, et ka mu kaaslane peab karske olema (ja ongi).

Need, kes alkoholi tarbivad, on ossid???

Kes alkohaisudega voodisse ronivad ja midagi teha üritavad, jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

noh, teemaalgataja, said siis lõpuks seal telgis keppi või ei saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes alkohaisudega voodisse ronivad ja midagi teha üritavad, jah.

Vähene alkohol teeb mõnusalt vabaks. Kas peomeeleolus voodis möllata ei sünnigi? Masendav kuivik oled.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Novot. Jäta keskealiste naiste seksuaalsus heaga rahule. Mõnigi loobub sellest, kuna oma mees on alla käinud ja paremat polegi kusagilt võtta.

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

/ninakaspreili

Ära ole kuri, ega ma siis paha pärast..

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
ninakaspreili

Instas visati ta välja.

Mismoodi instast välja saab kedagi visata

Ära pane tähele, seksipuudus viib mõnel naisindiviidil viimase mõistuse. Perekoolis on seda tihti näha.

/ninakaspreili

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ära pane tähele, seksipuudus viib mõnel naisindiviidil viimase mõistuse. Perekoolis on seda tihti näha.

Noo, siis pead proovima ikka rohkem suhelda ja mitte nii ninakas olema.
Kui seksipuudus juba mõistuse kallal on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Sul on mingi obsessiivne häire? Sa arsti poole pöörduda ei taha?

Please wait...
Postitas:
Kägu

/ninakaspreili

Sul on mingi obsessiivne häire? Sa arsti poole pöörduda ei taha?

Ta teeb seda meelega, sest tahab kõik tähelepanu endale saada. Selliselt tähelepanu otsimine on tema vanuses küll harvaesinev, aga mitte võimatu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Las see ninaga preili nüüd jääda, palju rohkem huvitab, kas matk on juba läbi ja kuidas läks 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las see ninaga preili nüüd jääda, palju rohkem huvitab, kas matk on juba läbi ja kuidas läks 🙂

Juuli lõpus, nädalavahetusel pidi ju toimuma.
See, järelikult alles tuleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pool Eestit, või vähemalt pool Perekooli ootab tulemusi, et kuidas siis läks, ei jõua enam ära kannatada…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Matk peaks praegu täiega peal olema ja järgmine nädal on ehk lõppenud.
Nii kaua, kui siin koos tulemusi ootame (loodame, et teemaalgataja ikka annab tagasisidet) võiksime pisut tegeleda ennustamisega.
Mina arvan, et koos mindi telkima ja poiss üritas esimesel ööl telgis prouale ligineda, kuid teemaalgataja jäi enesele kindlaks ning midagi ei juhtunud. Poisil järgmine päev munad valutasid (sest keppi ei saanud) ning seetõttu oli ta pisut hajevil.
Teisel ööl üritas poiss uuesti ja siis see juhtus…aga kuna noorukil läks kiirelt lahti, siis õiget seksi tegelikult ei olnudki. Kolmandal päeval tuldi koju ja ei juhtunud midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka ootan tulemusi. Isegi kui on libateema, ikka ootan – hapukurgihooaeg ju. Teemaalgataja, kirjuta igal juhul edasi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 230 )

Esileht Pereelu ja suhted Tuttavaga matkale