Esileht Pereelu ja suhted Tutvumine avalikus kohas

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Tutvumine avalikus kohas

Postitas:

Kui olin 20ndates taheti umbes pooltel kordadel tutvuda kui kuskil üksi linnapeal käisin (Tallinnas).

Arvasin, et nii käibki ja et kõikidele naistele lähenetakse ????

Olin tavaliselt teksade ja mingi topiga, tavaline noor tüdruk. Punased juuksed ja rohelised silmad.

Ja punased tutikarvad ????

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin noor, meestekogemusi mul polnud, ise ma talle kunagi kraesse ei lennanud, seega oletan, et päris mugav ma talle ei olnud. Kehakeelest võisin järeldada, et ta oleks kindlasti mingit intiimsust soovinud. Ega see iseenesest ju mingi patt poleks olnud, aganoh – mina olin lihtsalt toores jurakas ja jäin selliseks veel kauaks. ; )

Aga millal sa siis vanainimeste asjaga alustasid, kas peale 30-ndat eluaastat?
Ma ise tegin ikka ülikoolis asjaga algust, mis sa head asja ikka hilisemaks lükkad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vlismaal olles pidevalt, enamasti ei saa muidu lahtigikui peab valetama, et ma nüüd lähen, u ettekäändega elukaaslane ootab X kella all. Eestis… on nooremana vist ikka olnud 🙂 Nüüd ma ise olen juba selles, eas, et nooremad mind enam ei vaata ja vanemad enam ei näe 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõnigi kord mõelnud, et kui ise oleks mees, kui raske on tegelikult omale seda õiget leida. Eriti kui peaks veel vaikne ja kinnine tüüp olema, kuid teisest küljest sugutung viib aru peast. Tänapäeval veel igat žesti võidakse ahistamisena ka tõlgendada. Nii võidki mõne väga vale naisterahva otsa sattuda, kes teeb ehk ise esimese sammu, kuid lahti ka enam ei julge lasta, sest õigema leidmine tundub selline mission impossible. Ja siis luuaksegi pere, lapsed taga, taaskord üks liit, mis on määratud läbikukkumisele.
Ee, teemast välja sai vist pisut.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sa head asja ikka hilisemaks lükkad

Kes ütles, et see need nüüd hea asi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meesterahvas. Paar korda on tuldud ligi. Tagasihoidlik nagu ma olen, olen üritanud kiiresti piinlikust olukorrast välja saada. Pole sellel lainel olnud, hiljem mõelnud et oleks võinud suheldagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minuga on ka juhtunud. Pärnu bussijaama bussiooteputkas. Paar aastakümmet(ja isegi rohkem) tagasi oli seal kummaline ehitis, mida nimetati kajakaks. Seal oli veel mingi leheputka sees ja võimalik, et midagi veel. Ühesõnaga ootasin seal bussi nimodi omaette, äkitselt – noormees kõrval. Et tere. Mina et tervist jah. Ei rääkinud mõndede sekundite jooksul ka rohkem, mistõttu hakkasin arvama, et äkki keegi tuttav, keda ma ära ei tunne. Tahtsin siis lahe olla ja olukorda kuidagi enda jaoks ära sujuda, jutustasin midagi sellest, kuidas ma bussist maha jäin ja nüüd siin passima pean jnejne. See muidugi talle meeldis, sest no mida meeldivamat saab olla, kui sihtmärk ise sõnad suhu võtab. Ärkas ka siis omakorda ellu ja tegi lühidalt, tahab tuttavaks saada, mina temale pealtvaadates(nii ütleski) sobivat väga. Et lähme restorani. Kohe. Kohe ma ei saanud, leppisime aja kokku. See oli ühel järgnevatest päevadest hilisel pärastlõunatunnil.

Käisimegi viisakas kohas söömas. Vahetasime telefoninumbreid. Käisime teatris. Ja siis käisime veel ühe korra teatris. Siis vahepeal kuskil tantsimas ja vist veel kellegi tema töökaaslase sünnipäeval. Niimoodi vahelduva eduga suhtlesime…maitea…isegi aasta vist. Käisin isegi ta kodus, sünnipäeval ja naistepäeval. Tema perekond oli päris sõbralik, ema-isa ja ka õde oli ka oma suure perega seal.

Siis tulid mul ülikooliasjad vahele. Käis mind bussijaamas esmaspäevahommikuti ära saatmas. Tagantjärele mõeldes, oli see vast pühendumus ja järjekindlus. Mingit hullu armastusetuhinat ta minus ei tekitanud, aga vastumeelne ka polnud. Mina olin noor, meestekogemusi mul polnud, ise ma talle kunagi kraesse ei lennanud, seega oletan, et päris mugav ma talle ei olnud. Kehakeelest võisin järeldada, et ta oleks kindlasti mingit intiimsust soovinud. Ega see iseenesest ju mingi patt poleks olnud, aganoh – mina olin lihtsalt toores jurakas ja jäin selliseks veel kauaks. ; )

Tore lugemine, aga kuidas lugu lõppes? Tegite ise järsu lõpu või leidis noormees kellegi lahkema või mis sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 09:30; 01.06 15:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumine avalikus kohas

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.