Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: …

Postitas:

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 09:48; 23.08 18:10; 23.08 21:58; 24.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirvi Tinderit edasi, käi väljas edasi, ela ja suhtle ja ükspäev, kui kõige vähem ootad, ta tulebki.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, olen 39-aastane, töö, 2 last (koolilapsed), maakodu, hobid, omandan teist magistrikraadi. Tahaksin meessõpra. Toreda mehe leidmine on niigi keeruline, aga kui leida, siis hoidmine ja aja leidmine on veel keerulisem. Mul on olnud 2 tõsisemalt tärkavat suhet viimase paari aasta jooksul, aga sellises eas inimestel on juba nii palju harjumusi ja kohustusi välja kujunenud, et ühisteks tegemisteks on aega liiga vähe ja sinna need suhted ongi läinud.

Ma olen tutvunud ikkagi päriselus, tööga seonduvalt, hobidega ning ka lihtsalt tänaval (üks mees oligi parklast leitud ????, aitas mul ratast auto pagasiruumi panna, jäime rääkima, vahetasime kontakte). Kohtingusaidid pole minu teema.

Aga jah, aktiivse inimesena ei ole mul raske uusi tutvusi leida, pigem on raske neid hoida.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 10:49; 23.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mitu aastat vallaline ja elutempo on kiire ning tõesti veel paar aastat väga palju vaba aega tööst, lastest ja õppimisest üle ei jää. See kõlab ehk ebaloogiliselt, kuna vaba aega eriti ei olegi, aga tahaks leida enda kõrvale meesterahvast.

See kõlab tõesti ebaloogiliselt ja hämmastavalt tahad sa mida – ebaloogilist lahendust? Miks peaks mõni mees sinuga suhtest huvitatud olema!? Lisaks on sul lapsed ja pagas nagu aru saada päris korralik – tahaksid samasugust meest ehk? Laste ja vaba aja puudusega? Mis sellise suhte mõte oleks? Pigem ole rahul sellega, mis sul juba on.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, olen 39-aastane, töö, 2 last (koolilapsed), maakodu, hobid, omandan teist magistrikraadi. Tahaksin meessõpra. Toreda mehe leidmine on niigi keeruline, aga kui leida, siis hoidmine ja aja leidmine on veel keerulisem. Mul on olnud 2 tõsisemalt tärkavat suhet viimase paari aasta jooksul, aga sellises eas inimestel on juba nii palju harjumusi ja kohustusi välja kujunenud, et ühisteks tegemisteks on aega liiga vähe ja sinna need suhted ongi läinud.

Ma olen tutvunud ikkagi päriselus, tööga seonduvalt, hobidega ning ka lihtsalt tänaval (üks mees oligi parklast leitud ????, aitas mul ratast auto pagasiruumi panna, jäime rääkima, vahetasime kontakte). Kohtingusaidid pole minu teema.

Aga jah, aktiivse inimesena ei ole mul raske uusi tutvusi leida, pigem on raske neid hoida.

Võime ehk tutvuda.. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena investeerida sellisesse suhtesse, kus naisel pole aega, on ajaraisk

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellises vanuses, “kiire eluga” ja paljude kohustustega naisega tutvumine on mehele ajaraisk

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võime ehk tutvuda.. ????

Pole ju aega 😉

sellises vanuses, “kiire eluga” ja paljude kohustustega naisega tutvumine on mehele ajaraisk

Selles vanuses mehed suht samamoodi ju kindlalt väljakujunenud elude, huvide ja kohustustega. Keegi ei taha millestki loobuda.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 10:49; 23.08 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

Sina loobud suhtesse astudes oma tööst, hobidest ja eelmisest suhtest sündinud lastest? Või peab seda ainult sinu naine tegema?
Ma olen siin enne ka opakaid mehi näinud, aga see on küll midagi uut, et naine peab suhte loomiseks töölt ära tulema ja lapsed lastekodusse andma.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mitu aastat vallaline ja elutempo on kiire ning tõesti veel paar aastat väga palju vaba aega tööst, lastest ja õppimisest üle ei jää. See kõlab ehk ebaloogiliselt, kuna vaba aega eriti ei olegi, aga tahaks leida enda kõrvale meesterahvast.

Kust teie olete leidnud endale kaaslased? Olen sirvinud Tinderit, vahel väljas ikka käin, tööalaselt suhtlen paljude inimestega, aga ei ole kedagi “ette jäänud” ????

Sa tahad enda kõrvale mees, kes oleks õnnelik, et naise pole vaba aega? ok :)Mehi leidub ja saab tutvuda spordivõistlustel, kalal, jahil, fotojahil, matkadel, looduskaitseüritused, poliitikas, päevateemalistel koosolekutel, autonäitustel, vanatehnika huviliste kokkutulekul jne. Pead vaatama huviga mehe, sest sinu aega vähe, siis on mehel mingi võimalus oma huvidega tegelda aja, kui sul aega pole.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui leiad väga hea mehe, kes aitab sul lapsi kantseldada, neid kooli, lasteaeda vedada ja nendega mängib ja tegeleb, siis sul kokkuvõttes tekib vaba aega rohkem. Mida saab ka mehega koos veeta. Õhtud ja ööd on ka olemas, kus mehe juuresolek ära kulub. Kooli lõpetad millalgi ikka ära ja siis pühendud rohkem suhtele.
Kust leida – eks ka tutvumissaitidelt, valikut läbi tiheda filtri lastes. Sinna eksib ka pärleid.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õhtuti ja osadel nädalavahetusel on ikka aega. Või teie meelest saab suhtes olla vaid töötuna? 🙂 Lapsed saavad oma käigud ise tehtud, ei ole neid vaja kuskile vedada ja isa on neil ka olemas.

Minu teemaalgatus sai tehtud mõttega, et kui mul pole hetkel eluperioodil aega süvitsi hobidega tegeleda (paljud ju tutvuvad hobide kaudu) ja suurteks pidutsemisteks aega ei ole, siis kas on veel versioone.

Aga aitäh, kes jagavad mõtteainet!

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 09:48; 23.08 18:10; 23.08 21:58; 24.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab ehk ebaloogiliselt, kuna vaba aega eriti ei olegi, aga tahaks leida enda kõrvale meesterahvast.

Kõlab ebaloogiliselt muidugi.

Kirjuta parem ausalt, et vajad sekspartnerit, kellega saad korraks kokku, kiire seks ja nägemist, igaüks oma toimetuste juurde edasi.
Kindlasti leidub mehi, kellele ka selline asi ülihästi sobib.

Kuidas, kus – internet, üritused, peod, jne, kõik kohad on neid täis.
Kui koguaeg kiire, siis vast internet on kõige vähem aeganõudvam.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 18:19; 23.08 21:53; 24.08 07:31; 24.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mitu aastat vallaline ja elutempo on kiire ning tõesti veel paar aastat väga palju vaba aega tööst, lastest ja õppimisest üle ei jää. See kõlab ehk ebaloogiliselt, kuna vaba aega eriti ei olegi, aga tahaks leida enda kõrvale meesterahvast.

Kust teie olete leidnud endale kaaslased? Olen sirvinud Tinderit, vahel väljas ikka käin, tööalaselt suhtlen paljude inimestega, aga ei ole kedagi “ette jäänud” ????

Kui sa ise 35 oled, siis võid vaadata ka 30aastaseid, et pea olema ainult vanemad. Minu meelest on Eesti mehed vanuses 35+ väga vana väljanägemisega, paksud jne. Enamasti ka abielus ja pereisad. Teistsuguse elustiiliga inimesed on ära kolinud, joodikud või homod.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:34; 28.08 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

Vanamutt tahab kargutada. Ega muud põhjendust tal pole.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

Vanamutt tahab kargutada. Ega muud põhjendust tal pole.

No mina tahaks ka “kargutamist”, kuid lisaks sellele on suhtes teineteisele ikka palju muud ka pakkuda. Ise panustan sellele, et vaatan tööl silmad lahti ringi. Seni veel tulutult.
Statistika näitab, et eks ikka netist peab otsima. Eks igasuguseid veidrikke leidub, kuid elu on näidanud, et mehed ja naised otsivad samu asju. Küll jätkub kõigi jaoks keegi, kes õigel ajal on oma eluga õiges kohas ning kõik hakkab kokku vedama.Jube avatud peab olema, et ei ole nii, et kohe loodad jube palju, kuid kohe blokkima ei tohi ka hakata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise panustan sellele, et vaatan tööl silmad lahti ringi.

Suhe kolleegiga?
See peab ikka eriti “tark” inimene olema, kes nii mõtleb…

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 18:19; 23.08 21:53; 24.08 07:31; 24.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

Vanamutt tahab kargutada. Ega muud põhjendust tal pole.

Vanamutt on mitu aastat kargutamiseta hakkama saanud 🙂 küllap seda leiaks suhteta ka, kui oleks huvi. Mul on soovid ikka veidi rohkemaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 09:48; 23.08 18:10; 23.08 21:58; 24.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on soovid ikka veidi rohkemaks.

Ah nii. Siis järelikult see probleem: “väga palju vaba aega tööst, lastest ja õppimisest üle ei jää”

Et keegi võiks lapsi hoida ja nendega õppida, seni, kuni sa väljas käid?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 18:19; 23.08 21:53; 24.08 07:31; 24.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küsiks siis üle, et palju teil suhtes seda kvaliteetset vaba aega partneriga on? Kui on töö, õppimine, lapsed jms. Siinseid teemasid lugedes jääb mulje, et ei ole suhtes olijate päevad pikemad kuidagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 09:48; 23.08 18:10; 23.08 21:58; 24.08 12:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise panustan sellele, et vaatan tööl silmad lahti ringi.

Suhe kolleegiga?

See peab ikka eriti “tark” inimene olema, kes nii mõtleb…

Ära räägi, tegelikult see ei ole üldse rumal mõte – moraalitu võib küll olla, jah, olenevalt olukorrast. Sest valdav enamus armukesesuhteid kipub ikka töökohal tekkima. Mõned neist siis arenevad edasi ka rohkemaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:51; 24.08 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nagu ka ei näe mõtet et miks peaks suhtesse panustama või seda tahtma. Kui naisel on lapsed, hobid töö ja veel palju muid asju siis milleks see suhe.

Vanamutt tahab kargutada. Ega muud põhjendust tal pole.

Tead, sa ei jõua õieti nina nuusatagi kui oled ise juba vanamutt või -ätt. Nii et ära hüppa siin midagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 14:51; 24.08 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanamutt tahab kargutada. Ega muud põhjendust tal pole.

Ja mis selles halba on, kui 35+- “vanamutt” korralikku kargutamist tahab?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 16:18; 24.08 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis selles halba on, kui 35+- “vanamutt” korralikku kargutamist tahab?

Muud polegi, kui see, et ta ju räägib kõigile et tahab “tutvuda”.
Ja siis ujuvad ligi suhteotsijad ning vabad mehed ja pettuvad.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.08 18:19; 23.08 21:53; 24.08 07:31; 24.08 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muud polegi, kui see, et ta ju räägib kõigile et tahab “tutvuda”.

Ja mis halba on selles, kui ta otsib püsikargutajat? Ja võib-olla nad kargutamise vahel koguni vestlevad või saavad restoranis kokku või lähevad koguni koos suusatama. Ma ütleks püsikargutamine on ka üks suhte vorme, sest tõepoolest, hakata igaks kargutamise korraks uut inimest leidma, ei ole just ajaefektiivne, eriti, kui aeg on üks piiratumaid ressursse.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.08 16:18; 24.08 16:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehena investeerida sellisesse suhtesse, kus naisel pole aega, on ajaraisk

Mõni sarnane mees äkki tahab. Kõik ei tahagi suhet, kus kogu aeg koos ollakse.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.08 18:34; 28.08 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olnud mitu aastat vallaline ja elutempo on kiire ning tõesti veel paar aastat väga palju vaba aega tööst, lastest ja õppimisest üle ei jää. See kõlab ehk ebaloogiliselt, kuna vaba aega eriti ei olegi, aga tahaks leida enda kõrvale meesterahvast.

See kõlab tõesti ebaloogiliselt ja hämmastavalt tahad sa mida – ebaloogilist lahendust? Miks peaks mõni mees sinuga suhtest huvitatud olema!? Lisaks on sul lapsed ja pagas nagu aru saada päris korralik – tahaksid samasugust meest ehk? Laste ja vaba aja puudusega? Mis sellise suhte mõte oleks? Pigem ole rahul sellega, mis sul juba on.

Minule näiteks kärgperendus ei sobi. Aga ses vanuses meestel on enamikel lapsed. Minul neid pole ja eeldan mehelt sama. Ajaga on nii, et seda saab planeerida – rööprähklejad on ise enda elu keeruliseks elanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina leidsin töölt, meile toodi ajutiselt üle üks ihaldatud poissmees. Vaatasin, kuidas vabad ja vallalised sädistasid tema ümber, kuid mingi hetk istus ta minu lauda sööma ja hakkasime rääkima. Selgus, et on palju ühiseid huvisid. See, et ma olen lahutatud ja 2 lapse ema – ei olnud mingiks takistuseks. Nüüd oleme abielus ja väike põnn ka. Muide – olen temast veel natuke vanem ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )