Esileht Pereelu ja suhted tutvumine Perekoolis

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Teema: tutvumine Perekoolis

Postitas:
Toutakk

Mina otsisin ju mingi 9 aastat omale elukaaslast, ka Perekoolist. Ei leidud siit praktiliselt kedagi, kui nüüd üks 1+aasta pikkune intiimsuhe välja arvata.

“Andke keegi (noor ja sale ja mittesuitsetaja) keppi, muidu tapan ennast ära!” on jah tee iga naise südamesse.

Aga suitsiidsed mõtted mul siis peas olid ka, sest asi näis juba täitsa lootusetu.

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga suitsiidsed mõtted mul siis peas olid ka, sest asi näis juba täitsa lootusetu.

Kas tõesti on mõnel nii, et kepp võrdub elu. Masendav.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lugesin ja mõtlesin, et Perekooli mehed ei külasta aga Naisteka tutvumisnurka külastavad?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsiks hoopis, kas siia kuhugile sõbranna otsingu postituse võib ka teha? Panin pere/suhted,aga pandi kinni, selgituseks reklaam? Ma ei reklaaminud midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei reklaaminud midagi.

Reklaamisid ju ennast. Kas sina oled see lebomees või, kes voodis aeledes ropendab? No nii tõesti kedagi ei leia, kes sellist siis tahab.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas ma ennast reklaamisin? Kirjutasin natuke endast, kes olen, mis teen ja kus käia meeldib. Olen naisterahvas, otsisin sõbrantsi ja mingist lebomehest ei tea midagi. Alles tegin siia ja ei teadnud, kuhu tutvumisest kirjutada võiks. Reklaami ei teinud.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas ma ennast reklaamisin? Kirjutasin natuke endast, kes olen, mis teen ja kus käia meeldib. Olen naisterahvas, otsisin sõbrantsi ja mingist lebomehest ei tea midagi. Alles tegin siia ja ei teadnud, kuhu tutvumisest kirjutada võiks. Reklaami ei teinud.

Põhjus on selles, et kui kõik hakkaksid suhtlusfoorumis kuulutusi panema, kaoks foorumi mõte ära. 🙂 Facebookis on grupid, kus tutvutakse.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Guugeldades annab küll välja, et sõbrantse on siit otsitud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Guugeldades annab küll välja, et sõbrantse on siit otsitud.

Kui sul on lapsi või plaanid lapseootele jääda, siis on minu meelest rasedatele oma grupid fb-s. Sealt võib sõbrannasid leida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga läbi perekooli, et kui keegi saab triibud märtsis näiteks, siis vist luuakse grupp.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui rasedaks ei plaani kohe jääda😀, siis kas siin foorumis pole teemat/kohta, kus võib lihtsalt uut tutvust leida sõbranna näol?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et teeks teema inimestele, kes soovivad  pere luua. Ja siis loeme üles enda lapsed. Kas te mitte enda lastega ei ole juba pere? Mul on näiteks 16-aastane poeg. Tema isa suri kui ta oli 2-aastane. Meie olemegi ju pere temaga kahekesi. Minu loogika kohaselt ongi kõik lastega inimesed ju pered. Millist peret siis veel “luua”? Otsin sõpra; otsin armsamat; otsin elukaaslast, sellest ma saan täiesti aru, aga et lapsega või lastega inimesed “hakkavad peret looma”, see on küll totaalselt arusaamatu mulle. Sul on ju juba pere loodud, Sa ootad inimest enda perre, absoluutselt, aga Sa ei saa ju seda peret ometi kuidagi nullist looma hakata?!

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga kui rasedaks ei plaani kohe jääda😀, siis kas siin foorumis pole teemat/kohta, kus võib lihtsalt uut tutvust leida sõbranna näol?

Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! sinna ei või panna, ma ka ei tea. Kui sa rasedaks kohe jääda ei plaani, pead olema üsna noor. Noortel on ju tutvusringkond lai, miks sul ei ole?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et teeks teema inimestele, kes soovivad pere luua. Ja siis loeme üles enda lapsed. Kas te mitte enda lastega ei ole juba pere? Mul on näiteks 16-aastane poeg. Tema isa suri kui ta oli 2-aastane. Meie olemegi ju pere temaga kahekesi. Minu loogika kohaselt ongi kõik lastega inimesed ju pered. Millist peret siis veel “luua”? Otsin sõpra; otsin armsamat; otsin elukaaslast, sellest ma saan täiesti aru, aga et lapsega või lastega inimesed “hakkavad peret looma”, see on küll totaalselt arusaamatu mulle. Sul on ju juba pere loodud, Sa ootad inimest enda perre, absoluutselt, aga Sa ei saa ju seda peret ometi kuidagi nullist looma hakata?!

Mis asja sa ajad?  Ma ei otsi mingit peret, vaid uut tutvust sõbranna näol. Mis lapsed ja pere? Mul ei ole lapsi ja mis need lapsed üldse siia puutuvad, kui ma sõbrannat otsin. Sa kirjutasid küll väga valesse kohta, eks kell oli ka hiline, mõistan.

0
0
Please wait...

Näitan 14 postitust - vahemik 31 kuni 44 (kokku 44 )

Esileht Pereelu ja suhted tutvumine Perekoolis