Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskeskkonnad meestele tasuliseks!

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Tutvumiskeskkonnad meestele tasuliseks!

Postitas:

Kusjuures asjal on pointi küll. Ise olin mehena tutvumisportaalis, kus mõlemad osapooled maksid. Olin enne ka tasuta portaalides olnud.
Ja imestasin seda, kui produktiivne asi oli. Naised vastasid suht enamuses ja tekkis isegi diskussioon. Mitmega läksin välja ja tutvumisteenus tõesti toimis.
Mina mehena sain vastuseid, tasuta portaalides ei vasta keegi.
Mehed vist olid ka kvaliteetsemad. Naljavennad-ja naised ei maksa 25 euri kuus…
Ja meeldiv üllatus oli ka see, et need naised, kes maksid teenuse eest, ütleme nii olid suht korraliku turutasemega-ei saaks öelda, et saast otsis oma ünne. Kahjuks on see portaal nüüd sulgenud. Ma ei tea, kas see ärimudel täna toimiks-valdav arvamus ju on, et ainult loll maksab sellise teenuse eest.
Kui tinderis oleks nt makstavad kliendid saavad omavahel suhelda, siis teeks sinna konto küll

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:33; 31.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised vastasid suht enamuses ja tekkis isegi diskussioon. Mitmega läksin välja ja tutvumisteenus tõesti toimis.
Mina mehena sain vastuseid, tasuta portaalides ei vasta keegi.

Nõus. See, et naised ei vasta, on veenev tõend, et mehi on piisavalt ja vastupidisel naistevirinal pole tegelikult mingit alust. Mehi on nii palju, et neile ei suvatseta vastata, isegi mitte korralikele meestele ja korralikele kirjadele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on poolt, et kõikidele tutvumiskeskkondadele kehteatataks seaduslik nõue, et see oleks meestele rangelt tasuline ? Halloo, mida on näiteks Tinderisse asja meestel, kes ei suuda end oma eelmisest elust vabaks osta, vaid peavad säästmiseks pühendama oma aega eelmisele perele ?! Istugu edasi oma eksi talla all, mis armastust selline veel tahab ? Olgu õnnelik, et ekski kunagi tahtis ! Otsigu omasuguste hulgast, kellel väga valida pole ! Õudne !

Tasuline Tinder ei hoia eemale selliseid mehi, sest kui nad päris kodutud pole, siis selleks leiavad raha ikka.

Pigem ei käi siis Tinderis mehed, kes mujalt ka naisi saavad, eriti nooremad, kes digiteenuste peale kulutada ei taha. Jäävadki ainult mehed, kes muidu naisi ei saa.

Veel enam aga hakkavad tasulist Tinderit kasutama mehed, kes suhtuvad naistesse kui prostituutidesse, sest neile tuleb peale maksta. Mehi jääb järele üsna vähe ja nende pärast peavad naised võistlema. Et mehed peavad maksma, siis meelitab see ligi kullakaevajaid ja prostituute, keda huvitab mehe rahakott. Tinder mandubki prostituuditeenuseks.

Mõelge “naistele tasuta” pidude peale 2000ndatel. Ei olnud seal ju ilusad ja jõukad mehed. Mingid suvalised ossid, kes päris elus naist ei saa ning pileti jaoks raha kokku kraapisid. Nad said vihaseks, kui keppi ei saanud, sest neid pidusid võetigi kui lihaletti. Et kui mina olen mees ja maksan, siis on naine tasuline eit, kes peab end kätte andma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:25; 31.12 20:27; 31.12 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saa aru! Kuidas Tinderi tasuliseks muutmine aitab mehe eelmisest elust vabaks osta? Või kuidas Tinderi tasuliseks muutmine hoiab tutvumissaidilt eemale need mehed, kel on näiteks eelmisest suhtest lapsi?

Tasuliseks muutmine aitab eemale hoida maksejõuetud teise ja kolmanda ringi mehed.

Ei aita eemale hoida. Lihtsalt lapsed saaksid selle võrra vähem elatist. Pigem aitaks eemale hoida nn õngitsejaid-armukesteotsijaid, kes teevad seda põnevuse, mitte vajaduse pärast kaaslast leida.

Armukeseotsijad maksavad hea meelega sellise teenuse eest, täpselt samamoodi, nagu prostituudi teenuse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:25; 31.12 20:27; 31.12 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on poolt, et kõikidele tutvumiskeskkondadele kehteatataks seaduslik nõue, et see oleks meestele rangelt tasuline ? Halloo, mida on näiteks Tinderisse asja meestel, kes ei suuda end oma eelmisest elust vabaks osta, vaid peavad säästmiseks pühendama oma aega eelmisele perele ?! Istugu edasi oma eksi talla all, mis armastust selline veel tahab ? Olgu õnnelik, et ekski kunagi tahtis ! Otsigu omasuguste hulgast, kellel väga valida pole ! Õudne !

Tasuline Tinder ei hoia eemale selliseid mehi, sest kui nad päris kodutud pole, siis selleks leiavad raha ikka.

Pigem ei käi siis Tinderis mehed, kes mujalt ka naisi saavad, eriti nooremad, kes digiteenuste peale kulutada ei taha. Jäävadki ainult mehed, kes muidu naisi ei saa.

Veel enam aga hakkavad tasulist Tinderit kasutama mehed, kes suhtuvad naistesse kui prostituutidesse, sest neile tuleb peale maksta. Mehi jääb järele üsna vähe ja nende pärast peavad naised võistlema. Et mehed peavad maksma, siis meelitab see ligi kullakaevajaid ja prostituute, keda huvitab mehe rahakott. Tinder mandubki prostituuditeenuseks.

Mõelge “naistele tasuta” pidude peale 2000ndatel. Ei olnud seal ju ilusad ja jõukad mehed. Mingid suvalised ossid, kes päris elus naist ei saa ning pileti jaoks raha kokku kraapisid. Nad said vihaseks, kui keppi ei saanud, sest neid pidusid võetigi kui lihaletti. Et kui mina olen mees ja maksan, siis on naine tasuline eit, kes peab end kätte andma.

No ei ole nõus, rottmees ei maksa centigi või naljamehed, kes niisama lõbutsevad. Parem võtavad juba poest selle raha eest alkot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.12 19:33; 31.12 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on poolt, et kõikidele tutvumiskeskkondadele kehteatataks seaduslik nõue, et see oleks meestele rangelt tasuline ? Halloo, mida on näiteks Tinderisse asja meestel, kes ei suuda end oma eelmisest elust vabaks osta, vaid peavad säästmiseks pühendama oma aega eelmisele perele ?! Istugu edasi oma eksi talla all, mis armastust selline veel tahab ? Olgu õnnelik, et ekski kunagi tahtis ! Otsigu omasuguste hulgast, kellel väga valida pole ! Õudne !

Tasuline Tinder ei hoia eemale selliseid mehi, sest kui nad päris kodutud pole, siis selleks leiavad raha ikka.

Pigem ei käi siis Tinderis mehed, kes mujalt ka naisi saavad, eriti nooremad, kes digiteenuste peale kulutada ei taha. Jäävadki ainult mehed, kes muidu naisi ei saa.

Veel enam aga hakkavad tasulist Tinderit kasutama mehed, kes suhtuvad naistesse kui prostituutidesse, sest neile tuleb peale maksta. Mehi jääb järele üsna vähe ja nende pärast peavad naised võistlema. Et mehed peavad maksma, siis meelitab see ligi kullakaevajaid ja prostituute, keda huvitab mehe rahakott. Tinder mandubki prostituuditeenuseks.

Mõelge “naistele tasuta” pidude peale 2000ndatel. Ei olnud seal ju ilusad ja jõukad mehed. Mingid suvalised ossid, kes päris elus naist ei saa ning pileti jaoks raha kokku kraapisid. Nad said vihaseks, kui keppi ei saanud, sest neid pidusid võetigi kui lihaletti. Et kui mina olen mees ja maksan, siis on naine tasuline eit, kes peab end kätte andma.

No ei ole nõus, rottmees ei maksa centigi või naljamehed, kes niisama lõbutsevad. Parem võtavad juba poest selle raha eest alkot.

Miks ei maksa, maksavad küll, aga siis hiljem tahavad seksi vastu. Samas on mehi, kellel tõesti raha pole, on noored ja saavad ka mujalt naisi. Minu jaoks pole oluline mehe raha, vaid rohkem iseloom ja välimus näiteks. Raha teenin ise ka piisavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.12 20:25; 31.12 20:27; 31.12 21:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Facebooki mingis tutvumisgrupis paneb mees pildi koos tutvumissooviga üles, tuleb pildi alla tavaliselt paar laiki ja kogu lugu. Kui sama teeb keskmisest parema välimusega naine, on juba esimese paari tunniga mitusada laiki ja hunnik kiimaseid üksikisasid ja muidu lootusetu välimusega tüübid tulistavad kommentaare.
Näide sellest, et naistel on kindlasti lihtsam meest leida, kui vastupidi. Millest omakorda teha järeldus, et igasugused tutvumiskohad peaks just naistele tasulised olema. Siis vb tekib ka naistel mingi reaalne tutvumssoov, mitte ei postitata pilte enesehinnangu tõstmiseks

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.12 21:47; 25.12 22:08; 01.01 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saa. Võrdõigusvoliniku silma jääb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskeskkonnad meestele tasuliseks!