Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 244 )

Teema: Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus

Postitas:
Kägu

Ma olen u 3aastat üksi olnud ja suvel tegin endale paari tutvumisportaali konto. Kirjutanud olen ikka paljudega, kokku saanud u 10 mehega. Ma ei ole välimuselt midagi erilist, ülekaalu on ka, aga inimestega saan kiirelt jutule sh ka meestega, aga… Reaalsus on see, et üks hullem kui teine. Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms.

Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms. Aga võrdset mees lihtsalt ei satu minu teele.

Sõbranna ütles, et mu tekst oleks ülbe ja peletab kõik eemale, aga mingite laste peale enam ei viitsi aega raisata.

+57
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et üks hullem kui teine.

Ei ole ülbe üldse, näitab pigem seda, et väärtustad ennast ja oma aega. Kirjuta ka juurde, et petiseid ei salli. Sa oled juba selles vanuses, et sulle ei piisagi komplimendist: sul on nii ilusad silmad. 20 aastasel lähvad jah sellise nõrga jutu peale põlved pehmeks, kuid sind sellise jutuga ju enam ei püüa. Sa tahad ju midagi enamat. Mis sa oma ülekaalu põed, suures pildis väike asi. Go!

+44
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalsus on see, et üks hullem kui teine. Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms.

Minu meelest see tekst on nii lahe, et kui ma oleks mees siis ma sooviks küll sinuga kokku saada. Olen abielus ja naine, seega jääb ära. ????

 

+32
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

krim. korras karistamata

Sellega on nii ja naa, sõltub mida tegi, millal tegi, võimalik,et asjatõendite puudumisel,  ei suutnud ennast ära kaitsta. Arvestades seda, kui palju eelistatakse kokkuleppemenetlust, siis tasuks asja süveneda. Võib ka olla lugu, kus pooled asjad jäid tegelikult kohtus välja tulemata. Seksuaalkuriteod ja inimeselt elu võtmine ei vaja süvenemist, siis tasub jalgadele ainult valu anda ja joosta.  Huligaanid tuleb kõrvale tõsta.

Ääretult meeldib ühe tohtri nägemus: Iga inimene on võimeline tegema elus midagi väga hirmsat, kõigil jookseb kuskil piir. Arvan, et 60 % ei mõista selle välja ütlemise tegelikku tähendust. Siiski tasub olla valvas, juba selles mõttes, et sa ei näe teise inimese pähe. Naeratuse taga võib olla kurbus, rõõm, kuid ka jõhkrus. Sa ei tea seda. Tasub olla ettevaatlik kiusamisega, aga ka näiteks sõnadega loll või sigima. Teate miks? sest sa ei tea iialgi, kas teisel jõudis see piir nüüd kätte või mitte. Tavaliselt saad jah mõistusega aru, et tegelikult on viga kiusajas või ütlejas endas, aga kuidas piir ja mõistus sel hetkel reageerivad – ei tasu riskida.

+7
-45
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

krim. korras karistamata

Sellega on nii ja naa, sõltub mida tegi, millal tegi, võimalik,et asjatõendite puudumisel, ei suutnud ennast ära kaitsta. Arvestades seda, kui palju eelistatakse kokkuleppemenetlust, siis tasuks asja süveneda. Võib ka olla lugu, kus pooled asjad jäid tegelikult kohtus välja tulemata. Seksuaalkuriteod ja inimeselt elu võtmine ei vaja süvenemist, siis tasub jalgadele ainult valu anda ja joosta. Huligaanid tuleb kõrvale tõsta.

Ääretult meeldib ühe tohtri nägemus: Iga inimene on võimeline tegema elus midagi väga hirmsat, kõigil jookseb kuskil piir. Arvan, et 60 % ei mõista selle välja ütlemise tegelikku tähendust. Siiski tasub olla valvas, juba selles mõttes, et sa ei näe teise inimese pähe. Naeratuse taga võib olla kurbus, rõõm, kuid ka jõhkrus. Sa ei tea seda. Tasub olla ettevaatlik kiusamisega, aga ka näiteks sõnadega loll või sigima. Teate miks? sest sa ei tea iialgi, kas teisel jõudis see piir nüüd kätte või mitte. Tavaliselt saad jah mõistusega aru, et tegelikult on viga kiusajas või ütlejas endas, aga kuidas piir ja mõistus sel hetkel reageerivad – ei tasu riskida.

Ahsoo, et parem on ikka kriminaalidele võimalus anda (loomulikult on tegelikult puhas poiss, ta ise ütles ju!)  ja ülejäänud elu munakoortel kõndida ja iga oma sõna valvata, sest äkki tal muidu tuleb piir ette. Pärast kui sinikate ja luumurdudega emos oled, tuleb öelda, et viga oli minus, ma ei teadnud ta piiri!

Tõepoolest, milline suurepärane õpetus uut suhet otsivale lapsevanemale, kõige tähtsam on ikka, et sul mees oleks!

Kõtt siit, sa troll!

+46
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahsoo, et parem on ikka kriminaalidele võimalus anda (loomulikult on tegelikult puhas poiss, ta ise ütles ju!)  ja ülejäänud elu munakoortel kõndida ja iga oma sõna valvata, sest äkki tal muidu tuleb piir ette. Pärast kui sinikate ja luumurdudega emos oled, tuleb öelda, et viga oli minus, ma ei teadnud ta piiri! Tõepoolest, milline suurepärane õpetus uut suhet otsivale lapsevanemale, kõige tähtsam on ikka, et sul mees oleks! Kõtt siit, sa troll!

kõtt- kõtt jah. Täiesti tavalisel inimesel võib sinu tekitatud vaimne vägivald ära visata. Kui vaimne vägivald krim karistatav oleks, siis istuks 98,9% kinni. Ka sina pead ennast jälgima ja ennast kontrolllima!  nii paraku on, eriline uudis!

+4
-40
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ennast olukordadesse, kus enne tutvud inimese, mitte tema lühikokkuvõttega mingisuguses äpis vineeri tagant. Õpi meest tundma ja armu nagu tiinekana. Kui on kartus, et noorena leitud suhe läks luhta ja nüüd ei oska enam päriselus tutvuda, siis nii ongi, et päris ehtsat lugu sealt ei tulegi.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus – 55-65 aastased mehed on enda meelest jube pandavad seksilõvid. Paar viisakat kirja (ei hakka kohe kirjutama, et minu eelistus on pisut nooremad)  ja juba potsatab palja noksi pilt, suure kõhu all piilumas. Mõni  tubli abielumees, mõni küllaltki prominent. Nooremad mehed nii ei tee. Ei saagi aru mis nende taatide peas toimub.

+46
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus – 55-65 aastased mehed on enda meelest jube pandavad seksilõvid. Paar viisakat kirja (ei hakka kohe kirjutama, et minu eelistus on pisut nooremad) ja juba potsatab palja noksi pilt, suure kõhu all piilumas. Mõni tubli abielumees, mõni küllaltki prominent. Nooremad mehed nii ei tee. Ei saagi aru mis nende taatide peas toimub.

????????????

Hommik algab kohe naljaga 😀

Postitusega väga nõus. Välja arvatud see, et tegelikult ka noored mehed saadavad oma vembast pilte. Ei sõltu see sugugi vanusest. Meestel on ilmselt raske uskuda, et naisi ei eruta selliste piltide vaatamine

+40
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole see tekst nii ülbe midagi, aga selle kõrghariduse nõude võid küll vabalt välja jätta, sest see pole tänapäeval miski näitaja. Mehe haritus tuleb temaga suheldes kohe välja. ma tean väga paljusid edukaid ja toredaid mehi, kel pole kõrgharidust ja samas ka palju mehi, kes olenemata oma kõrgharidusest on ikkagi saamatud, halva iseloomuga või vägivaldsed.

 

+47
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus – 55-65 aastased mehed on enda meelest jube pandavad seksilõvid. Paar viisakat kirja (ei hakka kohe kirjutama, et minu eelistus on pisut nooremad) ja juba potsatab palja noksi pilt, suure kõhu all piilumas. Mõni tubli abielumees, mõni küllaltki prominent. Nooremad mehed nii ei tee. Ei saagi aru mis nende taatide peas toimub.

Dicaprio oli noorena üllatavalt kütkestav, aga vaata teda nüüd. Naiste kohta kehtib sama.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ta käitubki ju pealetükkivalt. Vabalt oleks võinud lihtsalt guugeldada või kirjandusest vaadata milline on eakohane kõne selles vanuses. Aga selle asemel on vaja hakata võõrastega arutama ja rõhutada, kuidas vanemad ja lasteaed pole midagi märganud, aga vott tema nüüd tegutseb.

Ja antud juhul pole ju tegemist mingi tundliku mamma solvumisega, vaid lapse areng ongi täiesti eakohane. Hoopis nõudlikul vanaemal on lapsele ebarealistlikud ootused, et peab rääkima nagu kulda ja kui ei räägi, siis tuleb ju ometi kuhugi pöörduda! Sest ega minu lapselaps ei tohi ju mingil juhul olla tavaline, tema peab olema E-RI-LI-NE. Soovitavalt geenius.

+3
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühesõnaga, see läks mul koostöös arvuti ja brauseiga nüüd valesse teemasse. Ära kustutada ega muuta ka ei saa. Oeh, vabandust.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks tutvumisportaalides olegi palju konni ja printse vähevõitu…

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrgharidus ja kriminaalkaristus on minu arust natuke imelik ühe pulga peale panna. Aga kuskile kirjeldusse selliseid asju panna on jumala mõttetu, sest osa tölle ikka kirjutab, kirjuta sinna mis tahad, osa valetab jne, jne. Eks suhtlema hakates tuleb nagunii kohe välja, tavaliselt juba esimesest kirjast, mis tüübiga tegemist on. Mina kirjutasin, et suhtes inimestega ei soovi suhelda, ikka olid pooled suhtes, kes otsisid armukest.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus – 55-65 aastased mehed on enda meelest jube pandavad seksilõvid. Paar viisakat kirja (ei hakka kohe kirjutama, et minu eelistus on pisut nooremad) ja juba potsatab palja noksi pilt, suure kõhu all piilumas. Mõni tubli abielumees, mõni küllaltki prominent. Nooremad mehed nii ei tee. Ei saagi aru mis nende taatide peas toimub.

huvitav, mina ei ole saanud mitte ainsat palja noksi pilti, kuigi suhtlesin portaalis vähemalt 30 mehega (nüüdseks juba aastakese suhtes). Äkki ikka sõltub see kuidagi sellest, millised pildid enda profiilil on ja milline tutvustus, kuidas suhtled jne. Kui keegi natukenegi hakkas minu jaoks labaseks muutuma, sai koheselt bloki, ei mingit pikemat juttu ja aja raiskamist

+9
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen u 3aastat üksi olnud ja suvel tegin endale paari tutvumisportaali konto. Kirjutanud olen ikka paljudega, kokku saanud u 10 mehega. Ma ei ole välimuselt midagi erilist, ülekaalu on ka, aga inimestega saan kiirelt jutule sh ka meestega, aga… Reaalsus on see, et üks hullem kui teine. Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms.

Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms. Aga võrdset mees lihtsalt ei satu minu teele.

Sõbranna ütles, et mu tekst oleks ülbe ja peletab kõik eemale, aga mingite laste peale enam ei viitsi aega raisata.

Aga normaalsed mehed ongi ju üldjuhul “võetud”. Ma eeldan, et jutt käib sellistest 30+ vanuses meestest.

Aga üldiselt tuleb ikka keskenduda sellele, mida sa soovid, mitte mida sa ei soovi. Ja aktiivsemad on kindlasti need mehed, kellel ei näkka. Kellel aga näkkab, need on ju taas võetud…

eesti on väike ja vallalisi 30+ inimesi on kindlasti vähem kui hõivatud inimesi. Ja kõik nad ei otsi hetkel uut suhet, rääkimata siis veel tinderist. Ja kõigile ei meeldi tingimata sina. Ja kellele sina meeldid, neist umbes pooled pühid ise sinna teisele poole. Ja siis allesjäänutest pooltega pole kirjavahetuses juba klappi ja nii see ring järjest väiksemaks jääbki ju

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Välja arvatud see, et tegelikult ka noored mehed saadavad oma vembast pilte. Ei sõltu see sugugi vanusest. Meestel on ilmselt raske uskuda, et naisi ei eruta selliste piltide vaatamine

Selle pildi saatmise mõte on see, et naine ei peaks põrsast kotis ostma. Perekoolis on olnud lugemist, kus mees ja naine suhtlevad netis mitu kuud ja kui siis lõpuks esimest korda voodisse jõutakse, selgub, et “asja” pikkus on 11 cm ja sinna see suhe ka lõpeb. Alles oli mingi teema siin kus “asja”pikkust lahati. Pilt näitab, et “kaup on aus”, kui jah, ega ta viisaks ei ole ja  jätab mehest veidi kohtlase mulje.

+7
-32
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

veidi kohtlase mulje

VEIDI kohtlase mulje!? Sellised on friigid, kellega ei teki enam mingit tahtmist reaalelus kohtuda. Mehed arvavad jah, et nende vänt on hiiglama ilus, aga reaalsus on teine.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna ütles, et mu tekst oleks ülbe ja peletab kõik eemale, aga mingite laste peale enam ei viitsi aega raisata.

Tõenäoliselt peletabki palju mehi eemale aga see ongi ju asja eesmärk, et jobud ise eemale hoiaks.

Ja kui see tekst ei toimi, siis saad ju alati selle uuesti maha võtta. Katsetada ju olla võib.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms.

Sa võid selle kirja panna, ehk hoiab osad jobuma otsa mehi eemale. Aga kindlasti leidub hulk mehi, kes su kirjeldust läbigi ei loe ja ikka kirjutavad.

Mul on tutvustuses kirjas muuseas näiteks see, et otsin suhtlemisoskusega meest ning ei vasta paarisõnalistele kirjadele või emotikonidele. Selle vaatamata umbes poolet mulle kirjutajad saadavad esimeseks kirjaks suvalise emotikoni, tere vmt. Ei mingit sisu. Su teemat lugedes vaatasin oma kontot le tulnud teateid ka, just on mulle kirjutatud: “soov kohtuda kuna soovid?”. No mis teen sellisega, ilmselgelt ei ole ta vaevunud mu teksti lugema, nii et ignoreerin.

Sulle sama soovitus, pane oma soovid kirja. Ja kui kirjutavad inimesed, kelle puhul kohe näha, et nad ei vasta sellele, siis ei pea sa nendega üldse suhtlema. Ei ole mõtet oma aega raisata.

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pildi saatmise mõte on see, et naine ei peaks põrsast kotis ostma. Perekoolis on olnud lugemist, kus mees ja naine suhtlevad netis mitu kuud ja kui siis lõpuks esimest korda voodisse jõutakse, selgub, et “asja” pikkus on 11 cm ja sinna see suhe ka lõpeb.

Aga enamus selliste piltide peal pole ju midagi vaatamisväärset välja pakutud. Miks siis neid saadetakse? 😀 Kui naisel on tunded tekkinud ja hämaras ameletakse, siis võib see kibarik isegi töö ära teha, aga otse pildil presenteerituna on 99.99% juhul see ainult mehe miinuseks. Oleks siis midagi ilusat vaadata nagu erootilised meesmodellide pildid, kus ilusad kõhulihased ka paistavad sirge ja suure peenise kõrval ja pilt on tehtud kuidagi kunstiliselt hommikuvalguse linade vahel vms.

Täielik müstika, miks mehed ise oma võimalused nii maha mängivad, kui väidetavalt nii väga tahavad naisi saada ja seksi saada. Võibolla psühholoogiliselt ei tahagi ning kardavad naisi ja seksi, seega saboteerivad iseennast juba eos.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihje.. proovi bumble appi, oluliselt kvaliteetsem sisu kui tinderis..

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nõudmistel pole häda midagi, pane muidugi need üles. kui ma veel ise tinderis toimetasin, siis mõtlesin selekteeriva/ennetava tekstina panna, et eluülikooli vennad, sõltlased ja noksipiltide saatjad ei pea vaeva nägema, aga seda ei olnudki vaja, võeti rajalt maha suht ruttu 🙂

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa void ju selle teksti panna, aga pead arvestama, et yhtegi toelist nartsissisti voi lihtsalt valelikku inimest see ei peata. Sellele esimesele kategooriale voib see isegi silma hakata ja valjakutsena tunduda.

Halbu inimesi ei peata kunagi ykski deklaratsioon, vaid ainult tegelik arusaamine, et selle inimesega pole motet mangida, see ei vii kuhugi – ehk siis joud. Nagu Venemaagi puhul.

Selleks, et valistada suhe halva voi ebasobiva inimesega, tuleb selle inimesega vestelda, parem, kui naost nakku, teda rahulikult, markamatult “intervjueerida”. Kui on kindel, et tegu on sinu kirjeldatud voi mingis muus mottes sobimatu inimesega, tuleb ta viisakalt eemaldada, pole aega ja kohtusin kellegi teisega, jne.

Paljud naised ei saa sellega hakkama, ja satuvadki halva mehe loksu. Muidugi, selleks peab olema natuke elukogemust ja IQ ei tohiks ka paris kinganumbriga vordne olla, aga keskmise naise jaoks siiski mitte midagi yle jou kaivat.

 

 

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vihje.. proovi bumble appi, oluliselt kvaliteetsem sisu kui tinderis..

Kas see mitte välismaalastele pole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust need lontrused näevad ka piltidel kahtlased välja. Äkki sa peaks vähe ilusamaid mehi valima.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis on olnud lugemist, kus mees ja naine suhtlevad netis mitu kuud ja kui siis lõpuks esimest korda voodisse jõutakse, selgub, et “asja” pikkus on 11 cm ja sinna see suhe ka lõpeb.

No, ja mis siis? Elu läheb ju edasi!

Ma tahaks ikka enne mehe endaga tutvuda. Ja alles siis tema tilliga. Usu mind, ükski naine ei vali meest esimese asjana noksi järgi.

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle pildi saatmise mõte on see, et naine ei peaks põrsast kotis ostma. Perekoolis on olnud lugemist, kus mees ja naine suhtlevad netis mitu kuud ja kui siis lõpuks esimest korda voodisse jõutakse, selgub, et “asja” pikkus on 11 cm ja sinna see suhe ka lõpeb. Alles oli mingi teema siin kus “asja”pikkust lahati. Pilt näitab, et “kaup on aus”, kui jah, ega ta viisaks ei ole ja jätab mehest veidi kohtlase mulje.

Ma olen 99% kindel, et naise nõusolekuta peenisepildi saatjad on voodis kehvad partnerid, olgu see peenis milline tahes. Miks? Sest nad suruvad naisele peale, mida nemad tahavad, ega hooli sellest, kas see naisele üldse meeldibki.

+24
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane ennast olukordadesse, kus enne tutvud inimese, mitte tema lühikokkuvõttega mingisuguses äpis vineeri tagant. Õpi meest tundma ja armu nagu tiinekana. Kui on kartus, et noorena leitud suhe läks luhta ja nüüd ei oska enam päriselus tutvuda, siis nii ongi, et päris ehtsat lugu sealt ei tulegi.

Kahjuks nii ei saa, sest on mingi teatud liik laisku mehi kes just otsivad endaga hästi hakkamasaavaid üksikemasid. Alguses on kõik ilus ja mees hea, suur armastus, aga tegelik eesmärk on naise kulul parasiteerima hakata. Seda nii rahaliselt kui ka selliselt et kolib naise juurde sisse, aga ei hakka panustama ei söögi tegemisse, koristamisse ega muudesse toimetustesse ja toob põhjenduseks – aga sul on ju laps, nagunii pead ju kõike seda tegema ja oled alati teinud, miks nüüd mina peaks midagi ka tegema hakkama?

Sellepärast tasub suhte alguses olla väga tähelepanelik ka igasuguste pisidetailide suhtes mehe käitumises ja reageerida igale kahtlusele kohe.

Pole see tekst nii ülbe midagi, aga selle kõrghariduse nõude võid küll vabalt välja jätta, sest see pole tänapäeval miski näitaja. Mehe haritus tuleb temaga suheldes kohe välja. ma tean väga paljusid edukaid ja toredaid mehi, kel pole kõrgharidust j

Nõus!

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 244 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus