Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 233 )

Teema: Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus

Postitas:
Kägu

Kuidas see kujundus asjasse puutub? Igale pereliikmele on ju oma tuba ???? Või sa sigid igale poole, elamistingimustest hoolimata?

Küsisid, et kas kõigil pole arvutit ja mina vastasin, et saab ägeda kujunduse teha. Isa ühel pool, poeg teisel. Arutavad vahel maailmaasju jne. Probleem oli selles, et ei teata, mida, kus, kellega teismelised. Teismeline pole veel täiskasvanu, et tema võib oma toas mingite pervode küüsi langeda ja ei julge vanematele öelda, sest vanemad on alati eemal ja lapsed alati oma toas.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ära parem vasta, sa ainult solvad teiste kasvatusmeetodeid. Vanema võlu ongi see, et oma nipid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms. Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms.

Teemasse tagasi tulles, mõelgem korraks nii – kui nüüd lahutatud (kuskil lapsed) mees, kes ei teeni küll palju, aga majandab hästi ja võib endale korra aastas reisi lubada ja omab eluaset, kirjutab üles omast (meeste) vaatenurgast olulised kriteeriumid naistele – koristamise ja kokkamise harjumus, kehamassiindeks, rinnahoidja suurus, minetti meelepärasus jms – kas te peaks seda ülbeks, või kas te arvaks tal vähimatki lootust olema positiivset vastust saada? Mehi, kes sellistele “ostunimekirjadega” naistele vastavad, leidub kindlasti märksa rohkem, kui naisi, kes vastavad samalaadsete nimekirjadega meestele. Lihtsalt nimekirja kategoorilisus ja põhjalikus seab piirid, kui kaugele on mees valmis sellise naisega minema. Mida spetsiifilisemad on nõudmised, seda väiksem on tõenäosus, et ka vastavatele nõudmistele vastav mees teiega suhet tahab. Seks, jah, aga suhe ….

PS. “Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms.” – see on vaatenurk, mida naised hindavad meestes. Kui see mees nüüd kirjeldaks ennast väärtustega, mida mehed hindavad naistes, umbes nii et – “ma ei seksi küll väga hästi, aga see eest kiiresti ja senised partnerid on kord aastas ikka lõpuni jõudnud …” Teate, mehed enamasti saavad aru, et naiste ligitõmbamise seisukohast teeb see info neile pigem kahju kui kasu. Noh, et kui te siin oma ostunimekirju letti lööte, siis ehk vääriks mõtlemist, mida te omalt poolt pakute.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin, et kas oma profiilile on kohatu kirja panna, et otsin partnerit, kes on iseseisev, materiaalselt saab endaga hakkama, kõrgharidusega, ilma kohtutäituri arestita, krim. korras karistamata ning peab lubadusi. Hetkel olen nii pettunud, sest 30ndates mehed elavad emaga, raha saab enne otsa, küsivad võlgu, töötavad mustalt jms. Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms.

Teemasse tagasi tulles, mõelgem korraks nii – kui nüüd lahutatud (kuskil lapsed) mees, kes ei teeni küll palju, aga majandab hästi ja võib endale korra aastas reisi lubada ja omab eluaset, kirjutab üles omast (meeste) vaatenurgast olulised kriteeriumid naistele – koristamise ja kokkamise harjumus, kehamassiindeks, rinnahoidja suurus, minetti meelepärasus jms – kas te peaks seda ülbeks, või kas te arvaks tal vähimatki lootust olema positiivset vastust saada? Mehi, kes sellistele “ostunimekirjadega” naistele vastavad, leidub kindlasti märksa rohkem, kui naisi, kes vastavad samalaadsete nimekirjadega meestele. Lihtsalt nimekirja kategoorilisus ja põhjalikus seab piirid, kui kaugele on mees valmis sellise naisega minema. Mida spetsiifilisemad on nõudmised, seda väiksem on tõenäosus, et ka vastavatele nõudmistele vastav mees teiega suhet tahab. Seks, jah, aga suhe ….

PS. “Ma ise olen üksikema, ei teeni küll palju, aga majandan hästi ning korra aastas saan ka reisida. Oma kodu on olemas jms.” – see on vaatenurk, mida naised hindavad meestes. Kui see mees nüüd kirjeldaks ennast väärtustega, mida mehed hindavad naistes, umbes nii et – “ma ei seksi küll väga hästi, aga see eest kiiresti ja senised partnerid on kord aastas ikka lõpuni jõudnud …” Teate, mehed enamasti saavad aru, et naiste ligitõmbamise seisukohast teeb see info neile pigem kahju kui kasu. Noh, et kui te siin oma ostunimekirju letti lööte, siis ehk vääriks mõtlemist, mida te omalt poolt pakute.

Nii peaks olema. Inimesed toovad välja oma vead. Jah, tulemuseks ei pruugu ühtegi inimest leida, aga kehv kooselu on ka kehv. Silmade kinni pigistamine ei tee probleeme olematuks. Kõik teavad seda. Mõnikord lihtsalt on suhtesoov suurem kui alkohaisune räuskav paariline. Plussid-miinused alati juhivad kõikide teovõimeliste inimeste otsuseid.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt, inimesed häbenevad tunnistada, et jah, me pole küll vigadest rääkinud ja oleme silmad kinni pigistanud ja ometi valin vigadega paarilise. Nad näeva neid vigu, lihtsalt piinlik öelda, et see on minu soov.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plussid-miinused alati juhivad kõikide teovõimeliste inimeste otsuseid.

Täiesti vale jutt. Inimesed sageli armuvad lihtsalt ära, tahavad olla teadu inimesega koos vaatamata vigadele. Inimene võib partneri vigu väga hästi näha, aga sellegipoolest ei saa temata olla. Sulle vist täiesti võõras teema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Plussid-miinused alati juhivad kõikide teovõimeliste inimeste otsuseid.

Täiesti vale jutt. Inimesed sageli armuvad lihtsalt ära, tahavad olla teadu inimesega koos vaatamata vigadele. Inimene võib partneri vigu väga hästi näha, aga sellegipoolest ei saa temata olla. Sulle vist täiesti võõras teema.

See ongi plussmiinus. SEE ongi. Tunded on olulisemad. Fuckboid on panemiseks, aga kui on pandud, abiellutakse Albie-sarnasega. Maailma juhib sugutung.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumba sa eelistad- et kirjeldus oleks selline, et iga töll vaatab, vohh, mulle sobib, kirjutan! Või et kõige madalama põhjakihi mehi hoiab ikka eemale, vähemalt mõned? Sest no põhjakihti ja suhteks või üldse millekski sobimatuid mehi on seal kondamas rohkem kui “koorekihti”. Vabalt võib ka naine nõudmisi esitada oma mehekandidaadile, mitte nii, et igaüks, kel vänt küljes, käib küll.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kumba sa eelistad- et kirjeldus oleks selline, et iga töll vaatab, vohh, mulle sobib, kirjutan! Või et kõige madalama põhjakihi mehi hoiab ikka eemale, vähemalt mõned? Sest no põhjakihti ja suhteks või üldse millekski sobimatuid mehi on seal kondamas rohkem kui “koorekihti”. Vabalt võib ka naine nõudmisi esitada oma mehekandidaadile, mitte nii, et igaüks, kel vänt küljes, käib küll.

Võid esitada oma nõudmisi või mitte, ikka kirjutavad igasugu töllid. Mina kirjutasin, et ei soovi suhtes mehi ja panin vanusepiiri, ikka kirjutasid armukeseotsijad ja 20-40 aastat vanemad mehed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kirjutasin, et ei soovi suhtes mehi ja panin vanusepiiri, ikka kirjutasid armukeseotsijad ja 20-40 aastat vanemad mehed.

Aga võib-olla paarteist sama hullu tölli jätsid ka kirjutamata (mis tegelikult teeb neist vähem töllid kui need ebasobivad kirjutajad olid, vähemalt mingi enesekriitika säilinud) 🙂

Aga mehed teevad seda lihtsalt praktiliselt kaalutlusel- mida rohkem õngi sisse viskad, kasvõi täiesti huupi, äkki ikka mõni näkkab. Kui ei küsi, ei saa nagunii midagi. Olen kindel, et mõnede strateegia on kirjutada KÕIGILE ilmunud kuulutustele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla paarteist sama hullu tölli jätsid ka kirjutamata (mis tegelikult teeb neist vähem töllid kui need ebasobivad kirjutajad olid, vähemalt mingi enesekriitika säilinud) ????

No minu arust kui kirjutad, et olgu kõrgharidusega, siis mõni tore mees ei kirjuta, kellel tegelikult on ülikool läbitud, aga näiteks mingi lõputöö tegemata vms. Ja minu arust jätab see imeliku mulje, et kõrgharidus pannakse samale pulgale kriminaalkaristuse puudumisega. Minu arust ikka täitsa eri ooperist asjad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja minu arust jätab see imeliku mulje, et kõrgharidus pannakse samale pulgale kriminaalkaristuse puudumisega. Minu arust ikka täitsa eri ooperist asjad.

Seda küll, kõrghariduse puudumine ei tähenda, et tegu ei või olla absoluutselt elutarga, paljulugenud ja erudeeritud mehega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda küll, kõrghariduse puudumine ei tähenda, et tegu ei või olla absoluutselt elutarga, paljulugenud ja erudeeritud mehega.

Lisaks on palju selliseid mehi keskealiste hulgas, kes õppisid ülikoolis näiteks neli aastat ära, aga siis jätsid pooleli. Neil on tegelikult parem haridus kui tänapäevastel kolmeaastase baka lõpetanud meestel, sest siis olid üldse nõuded palju rangemad ja kõrgharidus viis aastat, mis praegu on magistrikraadiga võrdsustatud tase. Aga ametlikult tal ikkagi kõrgharidus puudub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu arust kui kirjutad, et olgu kõrgharidusega, siis mõni tore mees ei kirjuta, kellel tegelikult on ülikool läbitud, aga näiteks mingi lõputöö tegemata vms. Ja minu arust jätab see imeliku mulje, et kõrgharidus pannakse samale pulgale kriminaalkaristuse puudumisega. Minu arust ikka täitsa eri ooperist asjad.

Kui lõputöö on tegemata, pole ülikool läbitud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lõputöö on tegemata, pole ülikool läbitud.

Jah, diplomit ei ole ja formaalselt on inimene keskharidusega. Ma tean seda, miks targutad?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda küll, kõrghariduse puudumine ei tähenda, et tegu ei või olla absoluutselt elutarga, paljulugenud ja erudeeritud mehega.

Ülikoolis käimine näitab seda, et inimene viitsib õppida, mõelda, lugeda. Samas ei pruugi ülikooli lõpetanu üldse enam lugeda ja huvituda, diplom taskus ja kõik, nüüd käib ainult tööl ja vabal ajal ei täienda end.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, diplomit ei ole ja formaalselt on inimene keskharidusega. Ma tean seda, miks targutad?

Kui see inimese elu ei sega, siis polegi midagi, aga kui diplomi puudumine takistab tööle saamist ja neli aastat raisati lihtsalt tühja, on küll kurb. Mingi kasu peab sellest õppimisest olema, muidu on raisatud aeg.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see inimese elu ei sega, siis polegi midagi, aga kui diplomi puudumine takistab tööle saamist ja neli aastat raisati lihtsalt tühja, on küll kurb. Mingi kasu peab sellest õppimisest olema, muidu on raisatud aeg.

Väga õige, aga ei puutu üldse praegu teemasse. Jutt oli tutvumisportaalis esitatud nõudmistest ja minu arust on kõrghariduse nõude ühele pulgale panemine kriminaalkaristuse puudumisega rumalus. Ülikoolis käimine pole kunagi raisatud aeg, sest arendab inimest isiksusena, arendab õppimisvõimet, silmaringi, analüüsi- ja keskendumisvõimet. Iga eksami sooritamine arendab inimest väga palju edasi. Seega neli aastat ülikoolis õppinud isikut ei saa kuidagi sellise inimesega võrrelda, kes pole kunagi ülikooli astunudki ega seal suutnud ühtki eksamit sooritada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõputöö saab tagantjärgi ära teha, saab küsida dekanaadist, kas ma eksin?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see inimese elu ei sega, siis polegi midagi, aga kui diplomi puudumine takistab tööle saamist ja neli aastat raisati lihtsalt tühja, on küll kurb. Mingi kasu peab sellest õppimisest olema, muidu on raisatud aeg.

Ülikool on alati võimalik lõpetada ja on päris suur vahe, kas alustad nullist või on väike jupp tegemata. Kui sa oled neli aastat ülikoolis õppinud, näitab see seda, et oled võimeline ülikoolis õppima. Kes pole seal päevagi käinud, on ikka teisest mastist inimene.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga õige, aga ei puutu üldse praegu teemasse. Jutt oli tutvumisportaalis esitatud nõudmistest ja minu arust on kõrghariduse nõude ühele pulgale panemine kriminaalkaristuse puudumisega rumalus. Ülikoolis käimine pole kunagi raisatud aeg, sest arendab inimest isiksusena, arendab õppimisvõimet, silmaringi, analüüsi- ja keskendumisvõimet. Iga eksami sooritamine arendab inimest väga palju edasi. Seega neli aastat ülikoolis õppinud isikut ei saa kuidagi sellise inimesega võrrelda, kes pole kunagi ülikooli astunudki ega seal suutnud ühtki eksamit sooritada.

No ma ei tea, kas on rumalus. Ma olen kohanud, et kõige südamlikumad inimesed on kõrghariduseta inimesed ja kätega tegijad: automehaanikud, kokad, kondiitrid, poemüüjad, koristajad jmt. Abivalmis, sõbralikud, töökad, aga kui üks on oma erialal väga tegija ja teine koristaja, siis seab see juba piirid igapäevasele suhtlusele. Mul on kogemus, et väga raske on ka siis, kui üks oskab inglise keelt ja teine ei oska, aga keeleoskus pole muidugi seotud kõrghariduseg ja inimese kutsega. Lihtsalt erinevused võivad põrkuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikool on alati võimalik lõpetada ja on päris suur vahe, kas alustad nullist või on väike jupp tegemata. Kui sa oled neli aastat ülikoolis õppinud, näitab see seda, et oled võimeline ülikoolis õppima. Kes pole seal päevagi käinud, on ikka teisest mastist inimene.

Jah, ja selle jupi tegemine tõestab, et inimene on tegija. Tagantjärgi saab lõputöö ära kirjutada ju. 4 aastat tühja on ka mõttetu, ainult ühe pisikese punni pärast.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 aastat näitab ju, et insenerikutse jäi pooleli? Siis pole üldse ju võimalik tööle asuda sel erialal. Baka võiks ikka ära teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Baka võiks ikka ära teha.

Seda räägib mõni kassiülikooli haldusjuhtimise 3a baka või oled ise inseneri õppekava läbinud? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda räägib mõni kassiülikooli haldusjuhtimise 3a baka või oled ise inseneri õppekava läbinud? ????

Mõte on selles, et kui juba ülikooli astuda, siis kolm aastat võiks ikka ära teha, see ei ole nii raske. Tean inimesi, kes on mingi teisel aastal pooleli jätnud ja mis mõte sellel siis oleks, kui just mingit paremat võimalust ei avaneks, kuhu vaja kohe tormata, siis küll.

Inseneri õppekava läbimise saad diplomi alusel tõestada. Muidu ju pole vahet, kas õppisid aastad inseneriks ja ei teinud ära või ei läinudki selleks õppima ja ei teinud seetõttu ära.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealegi on kohti, kuhu kandideerimiseks on vajalik kõrgharidus ükskõik, mis erialal, mitte tingimata magister. Baka sobib selleks suurepäraselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 aastat näitab ju, et insenerikutse jäi pooleli? Siis pole üldse ju võimalik tööle asuda sel erialal. Baka võiks ikka ära teha.

Varem olid kõik erialad 5 aastat.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt reaalsusekontroll: ülekaalulisusele kalduv üksikema tutvumisportaalis, no mida ometigi ootasid valimilt? Mehed, kellel on kas välimust, mõistust, raha või eelmainitu kombinatsioone EI oma vähimatki põhjust tutvumisportaale kasutada.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülikooli lõpetamine ei näita tarkust, küll aga näitab seda, et inimene suudab alustatud asja lõpule viia ja see on alati hea omadus, kui inimene suudab ennast sundida tegema midagi, mida võibolla tegelikult ei viitsiks. Olgu selleks siis mat. analüüsist läbi närimine või naise rahuldamine.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

4 aastat näitab ju, et insenerikutse jäi pooleli? Siis pole üldse ju võimalik tööle asuda sel erialal. Baka võiks ikka ära teha.

Varem olid kõik erialad 5 aastat.

Ei, osad olid 4 ja mõned 6.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 233 )


Esileht Pereelu ja suhted Tutvumiskuulutused ja ülbe kirjeldus