Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 157 )

Teema: Tutvumislood

Postitas:
KĂ€gu

Kus ja kuidas teie oma praeguse kaaslasega tutvusite ?
Mis vanuses sellel hetkel olite?

Niisama oleks tore lugeda teiste lugusid 🙂
Kus ĂŒldse tĂ€napĂ€eva inimesed tutvuvad ?

+10
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tinder ja paljud ka teised seal tutvunud tuttavatest. Eesti mees ei tule sulle poes ligi, kui sa just kaunitar ei ole. MÔtlen just keskealisena tutvumist. Selle eesmÀrgiga kuskile klubisse vÔi baari minna ja loota, et keegi sind mÀrkab on ka tobe.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Spordiklubis, trennist.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Spordiklubis, trennist.

Ma ei kujuta seda ette? Mees piidleb treenivat naist ja kutsub vÀlja?Natuke nagu pervolik pole?

+2
-21
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Juhendas praktilist tegevust.

+3
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ok, siis jÔusaali treenerid sebivad seal naisi
jÀlk

+1
-11
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jÀlk

Eestis on rohkem treenituid jalgu ja tuharaid kui ĂŒks vĂ”i kaks. Pole see nii eriline, et treenerid sebiksid.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jÀlk

No ma nĂ€gin vastupidist. Nii 30+ mees, keskmisest kenam ja ehk ka edukam esimest korda eratreeneri juures. Noor tĂŒdruk. No sellist flirti ja vĂ”rgutamist tĂŒdruku poolt ei nĂ€e ka ööklubis.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jutukas, 22 olin (kuigi seda ei kĂŒsitud);
tinderis, 39 olin.
puhas netivÀrk niisiis

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Spordiklubis, trennist.

Ma ei kujuta seda ette? Mees piidleb treenivat naist ja kutsub vÀlja?Natuke nagu pervolik pole?

Nii tutvutaksegi ju, kus iganes. Mina nĂ€iteks Norras matkarajal ja teinepool osutus ĂŒlla-ĂŒlla ka eestlaseks, kellega juhuslikult rajal kokku saime.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tinder, 41

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SĂ”ltub ju trennist. Kui koos kĂ€ib koguaeg sama grupp inimesi, siis kĂ”ik suhtlevad ja tunnevad ajapikku ĂŒksteist.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jÀlk

Kas keegi mainis, et ĂŒks osapool oli treener? Kust see jutt tuli?

+9
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ühiste sĂ”prade kaudu kĂ”ik mu tutvumised. Sattusime kellegi juures samale ĂŒritusele, ĂŒks asi viis teiseni ja nii oligi. Elus ei julgeks mingi netist leitud vĂ”hivÔÔraga kohtuma minna, jumal teab, mis psĂŒhhi otsa sattuda vĂ”ib. PĂ€rast ei saa laps enam Ă”ue mĂ€ngima minna, sest ei julge teda kuhugi lasta, kui piidleja ĂŒmber maja luusib.

+8
-8
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ühiste sĂ”prade kaudu kĂ”ik mu tutvumised. Sattusime kellegi juures samale ĂŒritusele, ĂŒks asi viis teiseni ja nii oligi. Elus ei julgeks mingi netist leitud vĂ”hivÔÔraga kohtuma minna, jumal teab, mis psĂŒhhi otsa sattuda vĂ”ib. PĂ€rast ei saa laps enam Ă”ue mĂ€ngima minna, sest ei julge teda kuhugi lasta, kui piidleja ĂŒmber maja luusib.

Seda kardad, aga endisest tuttavast endist vangi mitte?

+2
-12
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

jÀlk

Kas keegi mainis, et ĂŒks osapool oli treener? Kust see jutt tuli?

Ehk ajati segi teemasse vastamine (praktiline tegevus) ja vastamine jÔusaali kohta?

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ühiste sĂ”prade juures Ă”htusöögil ĂŒhes teises riigis, mees eestlane, mina oli siis 47 ja mees 31.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ühiste sĂ”prade juures Ă”htusöögil ĂŒhes teises riigis, mees eestlane, mina oli siis 47 ja mees 31.

Mees sai endale korraliku sexiemme, kes ka sĂŒĂŒa teeb
irw

+4
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

irw

Kui mÔlemale sobib, siis mis siin irvitada on.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

irw

Mis krdi emme, see pole eriline vanusevahegi. SĂŒĂŒa teeb enamasti ikka tema mulle. Seksida ei viitsi juba ammu.

Mis su probleem muidu on?

+14
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seda kardad, aga endisest tuttavast endist vangi mitte?

Õnneks ma liigun teistsuguses seltskonnas kui sina ja vangidega ei pea suhtlema.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Õnneks ma liigun teistsuguses seltskonnas kui sina ja vangidega ei pea suhtlema.

Jah?. Ei karda kÔrgust
 ei karda 3. Korruse rÔdul istuda seljaga. VÀga alalhoidlik. Privaatsus on turvalisuse kaalutlustel vajalik. Sest need, keda kardad, need ei tule, aga need, keda ei.. mina inimesi ei usalda. Vangla muudab? Dunno..

0
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

tinder

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah?. Ei karda kÔrgust
 ei karda 3. Korruse rÔdul istuda seljaga. VÀga alalhoidlik. Privaatsus on turvalisuse kaalutlustel vajalik. Sest need, keda kardad, need ei tule, aga need, keda ei.. mina inimesi ei usalda. Vangla muudab? Dunno..

TÀitsa pekkis, jÀlle see suguhaiguste-hull platsis.

+13
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jah?. Ei karda kÔrgust

Ah? Ise muidu saad aru, mis plÀusti sa suust vÀlja ajad? Keset pÀeva purjus jÀlle?

+10
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma pole kunagi mingist tutvumisportaalist endale kaaslast leidnud. Tinderit tean vaid “Tinder swindler” filmi pĂ”hjal Netflixis.

Aga oma abikaasa saime tuttavaks tööl. Töötasin jalatsivabrikus, kuhu ta siis oli appi saadetud mulle. Pilgud kohtusid ja blablabla 😀 tegelikult kaasa ĂŒtleb, et tema kohe pani mind tĂ€hele. Minul lĂ€ks paar nĂ€dalat aega enne kui panin tĂ€hele, et mulle osutakse tĂ€helepanu mĂ€rke, tuuakse kohvi ja saiakesi ja ĆĄokolaade. 🙂 ja nii ta vaikselt lĂ€ks, 9 kuu pĂ€rast kolisime kokku, 3 aasta pĂ€rast abiellusime, nĂŒĂŒd on meil kaks poega ja 12 aastat koos.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul lĂ€ks paar nĂ€dalat aega enne kui panin tĂ€hele, et mulle osutakse tĂ€helepanu mĂ€rke, tuuakse kohvi ja saiakesi ja ĆĄokolaade. 🙂

Kohe on teise teema kĂ€gu kohal ja kukub kisama, et tema elu sees ei lase mingil mehel endale kohvi tuua, tema ise toob endale kohvi ja kĂ”ik kes ise endale kohvi ei too on hĂ€dapĂ€takad 😂

Igatahes edu teile ja tore kuulda, et ka pÀriselus keegi kellelegi veel lÀheneda julgeb.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

sellega mul meenub, kuidas paar aastat tagasi maapoes tulid sisse 2 suht Ă€rajoonud meest, ĂŒks rÀÀkis telefoniga ja siis vaatas mind, ĂŒtles tel-ni, et ooot–ottt
maisaa rÀÀgida
ma kohtasin just oma Elu Armastust!

Et lihtsalt selline fun vahepala.

Jah, saan aru, et tutvuseks ei saa seda nimetada. samas mina kĂ”netan kuidagi sageli selliseid totaalseid jotasid, nr PĂ€rnus ĂŒks prĂŒkkar vaatas mind tĂŒkk aega ja siis ajas end pĂŒsti, kummarda ja ĂŒtles
”phffantaphstiline nainnnee
”.

Arusaamatu 🙂

Teemasse:

oma mehega tutvusin vÀgagi kliƥeelikul viisil, ettevÔttes sekretÀrina töötades. 25 a tagasi!.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Meie abikaasaga tutvusime jutukas.

Kirjutatu pĂ”hjal arvasin, et ta on ĂŒlbe ja kuri vms, hoopis vastupidi. Kuidagi juhtus nii, et kirjutasin talle ja asjad lĂ€ksid omasoodu. Sel ajal elasime erinevates maakondades ja olime erinevates eluetappides, seega olime aasta-kaks kaugsuhtes.

Aastaid hiljem oleme abielus, mitme lapse vanemad ja Ă”nnelikud. Mees on mitu korda öelnud, et ta ei kujutaks elu ilma minuta ette ja minust paremat ei ole. 🙂

+7
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

sellega mul meenub, kuidas paar aastat tagasi maapoes tulid sisse 2 suht Ă€rajoonud meest, ĂŒks rÀÀkis telefoniga ja siis vaatas mind, ĂŒtles tel-ni, et ooot–ottt
maisaa rÀÀgida
ma kohtasin just oma Elu Armastust!

Et lihtsalt selline fun vahepala.

Jah, saan aru, et tutvuseks ei saa seda nimetada. samas mina kĂ”netan kuidagi sageli selliseid totaalseid jotasid, nr PĂ€rnus ĂŒks prĂŒkkar vaatas mind tĂŒkk aega ja siis ajas end pĂŒsti, kummarda ja ĂŒtles
”phffantaphstiline nainnnee
”.

Arusaamatu 🙂

Teemasse:

oma mehega tutvusin vÀgagi kliƥeelikul viisil, ettevÔttes sekretÀrina töötades. 25 a tagasi!.

Jah, mul oleks praegu keskealine vene mees partneriks, aga ei taha. Ma pole ilus ega sale, aga praktika ajal hakkas ligi tikkuma.

0
-2
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 157 )

Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood