Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )

Teema: Tutvumislood

Postitas:
KĂ€gu

Ja iga kord teda nÀhes teen sÀÀred. Aga teie, halbade kogemustega, veel heietate asotsiaalidest.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tutvusin ööklubis. Tuli tantsima paluma. NĂŒĂŒd 25a. koos.

+4
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kunagi ammu – lĂ”bustuspargis tutvusin austraallasest kutiga.
Kunagi pikaaegse boyfriendiga nr 1 – ĂŒhiselt sĂŒnnipĂ€evalt mindi talle kĂŒlla (ta vend oli ks sĂŒnnipĂ€eval).
Pikaaegse boyfriendiga nr 2 – klubis Hollywood.
Pikaaegse praeguse elukaaslasega – ĂŒhiste sĂ”prade jaanitulel.

Vahepeale jÀÀvad ka suur kirg tööpostil (kahjuks oli mehel elukaaslane, see nn lĂ€bikĂ€imine kestis ikka on-off pikki aastaid). Endine algklasside koolivend, teises linnas ĂŒle pika aja taas kohatud sĂ”prade kaudu. SĂ”branna sĂŒnnipĂ€eval kohatud tĂŒĂŒp. Baaris kohatud tĂŒĂŒp.

0
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kunagi ammu – lĂ”bustuspargis tutvusin austraallasest kutiga.

Kunagi pikaaegse boyfriendiga nr 1 – ĂŒhiselt sĂŒnnipĂ€evalt mindi talle kĂŒlla (ta vend oli ks sĂŒnnipĂ€eval).

Pikaaegse boyfriendiga nr 2 – klubis Hollywood.

Pikaaegse praeguse elukaaslasega – ĂŒhiste sĂ”prade jaanitulel.

Vahepeale jÀÀvad ka suur kirg tööpostil (kahjuks oli mehel elukaaslane, see nn lĂ€bikĂ€imine kestis ikka on-off pikki aastaid). Endine algklasside koolivend, teises linnas ĂŒle pika aja taas kohatud sĂ”prade kaudu. SĂ”branna sĂŒnnipĂ€eval kohatud tĂŒĂŒp. Baaris kohatud tĂŒĂŒp.

Kui vana sa oled, et nii palju pikaajalisi suhteid olnud? 120?

+1
-10
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

SÔbrannadega peale pidu koju jalutades öisel linnatÀnaval, esimesel töökohal, piljardisaalis (kÔige pikem kooselu), matkarajal, veelkord tööl. 40+ olen.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oleme pÀrit mÔlemad samast vÀikelinnast ning teadsime nÀgupidi ammusest ajast. Nagu hiljem selgus, siis olime teineteist atraktiivseteks pidanud juba pubekaeas. Kokku saime 30+ tantsuplatsil. Ja siis nii jÀigi..

+3
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aasta tagasi Tinderis, olles eelnevalt mitmel korral Ă€pi kustutanud. Selja taga paar aastat ĂŒksi olemist nii minul, kui temal. Hetkel aina paremaks lĂ€heb. Mina 42, tema 45

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pikaajaline suhe on ca alates 5 aastast, seega tÀitsa normaalne 33-ne nÀiteks.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu mees leidis mind töökaaslase fotolt ja kĂŒsis kontakti. Ma saatsin mehe ĂŒsna kaugele, sest ta oli abielus, kuigi lapsi ei olnud. Kirjutas mulle palju kordi, helistas, minu poolt oli 0 ja pidev konkreetne keeldumine. Tema siis uuris kĂ”igilt kellelt sai minu kohta, sĂ”pradelt, töökaaslastelt, kursakaaslastelt, mina ainult kuulsin sellest. KĂ”ike uuris – iseloomu, haridust, hobisid, kellega sĂ”ber ja muud ĂŒllatavat mille peale ma ei tulnud. See kestis kuus kuud, mina olin ta peaaegu unustanud, kĂ€isin teistega vĂ€ljas ja oli juba kindlam suhe tekkimas. Ühel hommikul tuleb kiri, et ta lahutas kaks tundi tagasi, saatis lahutusdokumendi ja kutsus mu kohtama. Ma mĂ”tlesin pĂ€ris kaua, sest ma ei tahtnud ta lahutusjĂ€rgne ĂŒleminekusuhe olla aga lĂ”puks lĂ€ksin, sest ta oli haritud, alati viisakas ja teistega arvestav mees. Samuti oli ta fĂŒĂŒsiliselt naisele lĂ”puni truu, ta oli vĂ€limuselt aktraktiivne ja ikkagi jooksid palju naised ta jĂ€rel, kuigi ta oli abielus. Andsingi talle vĂ”imaluse, oleme nĂŒĂŒdseks palju aastaid Ă”nnelikus abielus. Mul vedas mehega, ta on tĂ”esti suurepĂ€rane, oleme kokku kasvanud ja koos arenenud, lapsi kasvatanud ja alati teineteisest hoolinud ja armastanud. Mu mees ĂŒtles hiljuti mulle, et kuus kuud vaeva ja vaevlemist tĂ”id talle jackpoti ja enam ta sellest lahti ei lase.

+10
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pikaajaline suhe on ca alates 5 aastast, seega tÀitsa normaalne 33-ne nÀiteks.

5 aastat pole mingi pikk suhe. Esimene kriis tuleb tavaliselt seitsmenda aasta kandis, te ei pidanud isegi sinnani vastu. Pikk suhe on 20+ aastat, kus lapsed suureks kasvatatud ja ĂŒhine minevik selja taga. 5 aastat tundub ainult pubeka jaoks pikk.

+6
-12
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ja mis sind hÀirib seejuures ?

Et vanem naine oskab seksida, teeb hĂ€sti sĂŒĂŒa ja on sj. veel seksikas ?

VĂ”i hĂ€irib, et ise oled enda arvates ideaalne aga ikka ” kuival ” đŸ€·â€â™€ïž

+6
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

5 aastat pole mingi pikk suhe. Esimene kriis tuleb tavaliselt seitsmenda aasta kandis, te ei pidanud isegi sinnani vastu. Pikk suhe on 20+ aastat, kus lapsed suureks kasvatatud ja ĂŒhine minevik selja taga. 5 aastat tundub ainult pubeka jaoks pikk.

5 aastat ON pikk aeg oleneb, kust otsast vaadata. MĂ”tle loogiliselt, kui inimestel oleks 20+ aastaseid suhteid, oleksid nad ammu surnud. Kui rÀÀkida, et on olnud ĂŒks pikk suhe, siis kĂŒll, aga mitmuses, siis ei saa neid kuidagi mitu tulla.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minu mees leidis mind töökaaslase fotolt ja kĂŒsis kontakti. Ma saatsin mehe ĂŒsna kaugele, sest ta oli abielus, kuigi lapsi ei olnud. Kirjutas mulle palju kordi, helistas, minu poolt oli 0 ja pidev konkreetne keeldumine. Tema siis uuris kĂ”igilt kellelt sai minu kohta, sĂ”pradelt, töökaaslastelt, kursakaaslastelt, mina ainult kuulsin sellest. KĂ”ike uuris – iseloomu, haridust, hobisid, kellega sĂ”ber ja muud ĂŒllatavat mille peale ma ei tulnud. See kestis kuus kuud, mina olin ta peaaegu unustanud, kĂ€isin teistega vĂ€ljas ja oli juba kindlam suhe tekkimas. Ühel hommikul tuleb kiri, et ta lahutas kaks tundi tagasi, saatis lahutusdokumendi ja kutsus mu kohtama. Ma mĂ”tlesin pĂ€ris kaua, sest ma ei tahtnud ta lahutusjĂ€rgne ĂŒleminekusuhe olla aga lĂ”puks lĂ€ksin, sest ta oli haritud, alati viisakas ja teistega arvestav mees. Samuti oli ta fĂŒĂŒsiliselt naisele lĂ”puni truu, ta oli vĂ€limuselt aktraktiivne ja ikkagi jooksid palju naised ta jĂ€rel, kuigi ta oli abielus. Andsingi talle vĂ”imaluse, oleme nĂŒĂŒdseks palju aastaid Ă”nnelikus abielus. Mul vedas mehega, ta on tĂ”esti suurepĂ€rane, oleme kokku kasvanud ja koos arenenud, lapsi kasvatanud ja alati teineteisest hoolinud ja armastanud. Mu mees ĂŒtles hiljuti mulle, et kuus kuud vaeva ja vaevlemist tĂ”id talle jackpoti ja enam ta sellest lahti ei lase.

Foto jĂ€rgi ei tunne iseloomu ega muud, foto jÀÀdvustab vĂ€limust sel ajahetkel. Ma ei ĂŒtle midagi halvasti, tore, et nii oli, aga see on erand.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Foto jĂ€rgi ei tunne iseloomu ega muud, foto jÀÀdvustab vĂ€limust sel ajahetkel. Ma ei ĂŒtle midagi halvasti, tore, et nii oli, aga see on erand.

Ma ĂŒtleks, et iga pikaaegne Ă”nnelik kooselu vĂ”ib saada alguse puhtalt juhuste kokkusattumusest ja olla  samamoodi erand. Kursakaaslane sattus EMOsse ja lĂ”puks abiellus teda ravinud arsti juures praktikal olnud tudengiga. Teine lĂ€ks hammast ravima, kohtus eesruumis tĂŒtarlapsega, kellest selgus, et nad on pĂ€rit samast linnast ja mĂ”lemad siin ĂŒsna vÔÔrad. Paari aasta pĂ€rast olid pulmad. Kindlasti on kĂ”igil keegi tuttav sarnase looga, kus kohtuti tĂ€iesti kogemata, tegelikult kaaslast otsimata ja sellele ĂŒldse mĂ”tlemata.

+11
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ĂŒtleks, et iga pikaaegne Ă”nnelik kooselu vĂ”ib saada alguse puhtalt juhuste kokkusattumusest ja olla samamoodi erand. Kursakaaslane sattus EMOsse ja lĂ”puks abiellus teda ravinud arsti juures praktikal olnud tudengiga. Teine lĂ€ks hammast ravima, kohtus eesruumis tĂŒtarlapsega, kellest selgus, et nad on pĂ€rit samast linnast ja mĂ”lemad siin ĂŒsna vÔÔrad. Paari aasta pĂ€rast olid pulmad. Kindlasti on kĂ”igil keegi tuttav sarnase looga, kus kohtuti tĂ€iesti kogemata, tegelikult kaaslast otsimata ja sellele ĂŒldse mĂ”tlemata.

Sellega olen nÔus, et Ôiged kohtumised toimuvad reaalselt, mitte pildi pealt. Juhus on see, mis ja kuidas. SeetÔttu ei annagi teiste kogemus midagi juurde.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Komm kÀis tolle kommi kohta, et 6k nÀgi vaeva poolvÔÔra pÀrast. Mitte selle pÀrast, et naine ei vÔi jackpot mehele olla.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ĂŒtleks, et iga pikaaegne Ă”nnelik kooselu vĂ”ib saada alguse puhtalt juhuste kokkusattumusest ja olla samamoodi erand. Kursakaaslane sattus EMOsse ja lĂ”puks abiellus teda ravinud arsti juures praktikal olnud tudengiga. Teine lĂ€ks hammast ravima, kohtus eesruumis tĂŒtarlapsega, kellest selgus, et nad on pĂ€rit samast linnast ja mĂ”lemad siin ĂŒsna vÔÔrad. Paari aasta pĂ€rast olid pulmad. Kindlasti on kĂ”igil keegi tuttav sarnase looga, kus kohtuti tĂ€iesti kogemata, tegelikult kaaslast otsimata ja sellele ĂŒldse mĂ”tlemata.

Sellega olen nÔus, et Ôiged kohtumised toimuvad reaalselt, mitte pildi pealt. Juhus on see, mis ja kuidas. SeetÔttu ei annagi teiste kogemus midagi juurde.

Ei hakanud pikka juttu heietama, aga reaalselt kohtusime töö juures, ta tundis mu töökaaslast, aga mina temaga suhtlema ei lÀinud. Kirjutas mulle, teiste ees vÀlja ei kutsunud, aga uuris pidevalt minu kohta.

Mul vedas temaga, olen seda aastaid tundnud, et mul on hea ja Ă”nnelik abielu. Aina rohkem kasvame kokku, rÀÀgime, et loodame kortsus ja kĂ”verana teineteisega viimaseid aastaid ja pĂ€evi jagada :), sest hoolitseme teineteise eest. Kui keegi kĂŒsib mis on pika abielu saladus, siis austus ja hoolimine toob armastuse abiellu ja rohkem ei olegi vaja, et Ă”nnelik olla. Kui sa iga pĂ€ev hoolid oma kaasast, siis saad vastu samu tundeid, see on ĂŒhine energia mis aitab ka kĂ”ige rĂ€ngemate kaotuste ja kogemuste eest. Meie kaotasime ĂŒhe oma lastest, ainult koos saime edasi elatud ja hoida seda mis jĂ€i alles – teised lapsed ja meie armastav suhe.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul vedas temaga, olen seda aastaid tundnud, et mul on hea ja Ă”nnelik abielu. Aina rohkem kasvame kokku, rÀÀgime, et loodame kortsus ja kĂ”verana teineteisega viimaseid aastaid ja pĂ€evi jagada :), sest hoolitseme teineteise eest. Kui keegi kĂŒsib mis on pika abielu saladus, siis austus ja hoolimine toob armastuse abiellu ja rohkem ei olegi vaja, et Ă”nnelik olla. Kui sa iga pĂ€ev hoolid oma kaasast, siis saad vastu samu tundeid, see on ĂŒhine energia mis aitab ka kĂ”ige rĂ€ngemate kaotuste ja kogemuste eest. Meie kaotasime ĂŒhe oma lastest, ainult koos saime edasi elatud ja hoida seda mis jĂ€i alles – teised lapsed ja meie armastav suhe.

Nagu And Just Like That sarjas Seema – ”From everything I have heard, it sounds to me that you’ve had these two great loves and I’ve had none. No, please don’t say I will because I might not, and I can live with that
.” ja siis vatrab edasi

Ma ei saa sellest aru, sellepĂ€rast, et ma olen olnud kĂŒll elu jooksul armunud mitmetesse, aga ĂŒhel vĂ”i teisel pĂ”hjusel ei ole sealt midagi enamat arenenud ja tagantjĂ€rgi ma enam ei tahagi suhteid. KĂ”lab traagiliselt, tean. See on ”jaded” olek, mis juhtub inimestega lĂ”puks. VĂ”ib juhtuda ka suhetes muidugi.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii et, kui seda kirjutad, siis mina ei saa aru sellest. Ma oleks nagu teises dimensioonis vÔi maailmas ja loeksin seda mingi neljanda-viienda isikuna. Tean, et paljudel vanapaaridel on nii nagu sul, aga nad ei pane seda selliselt kirja.

0
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ml

Esimene ja teine kooselu tulid jutuka kaudu. Praeguse abikaasaga kohtusin töö juures, mina olin 22 ja tema 25.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Esimene ja teine kooselu tulid jutuka kaudu. Praeguse abikaasaga kohtusin töö juures, mina olin 22 ja tema 25.

22. eluaastaks kolmas kooselu? Äkki oleks vĂ”inud ringitĂ”mbamise ajal lapsepĂ”lve nautida pigem?

+11
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema siis uuris kĂ”igilt kellelt sai minu kohta, sĂ”pradelt, töökaaslastelt, kursakaaslastelt, mina ainult kuulsin sellest. KĂ”ike uuris – iseloomu, haridust, hobisid, kellega sĂ”ber ja muud ĂŒllatavat mille peale ma ei tulnud.

Veider kinnisidee ja suht creapy

+5
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

5 aastat ON pikk aeg oleneb, kust otsast vaadata. MĂ”tle loogiliselt, kui inimestel oleks 20+ aastaseid suhteid, oleksid nad ammu surnud. Kui rÀÀkida, et on olnud ĂŒks pikk suhe, siis kĂŒll, aga mitmuses, siis ei saa neid kuidagi mitu tulla.

Seda ma ju ĂŒtlesingi, et pikka suhet saab mitu olla siis, kui inimene on muldvana. Mingeid 5-aastaseid sutsakaid pikakas suhteks ei loeta.

+3
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

51aastasena vĂ”in kinnitada, et minuealised  vanad inimesed on kĂ”ik saanud endale kaaslased ilma igasuguste kohtinguĂ€ppdeta. Mina tutvusin oma mehega töö kaudu ja suvel tĂ€histasime hĂ”bepulmi. Siis rahvas suhtles rohkem, olid suured pulmad (tean mitu paari, kes said pulmades tuttavateks), ĂŒlikooli ajal leiti kaaslased.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tema siis uuris kĂ”igilt kellelt sai minu kohta, sĂ”pradelt, töökaaslastelt, kursakaaslastelt, mina ainult kuulsin sellest. KĂ”ike uuris – iseloomu, haridust, hobisid, kellega sĂ”ber ja muud ĂŒllatavat mille peale ma ei tulnud.

Kui eelmine abielu ebaÔnnestus, siis oli pÔhjust uurida.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Suht misasi? 😂😂😂😂😂😂 Õpi kirjutama.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Voodi portaalis kohtusime, nii et pÔhimÔtteliselt tutvusimegi voodis. See oli 20 aastat tagasi, mina olin 37, mees 40. Siiani oleme koos.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Seda ma ju ĂŒtlesingi, et pikka suhet saab mitu olla siis, kui inimene on muldvana. Mingeid 5-aastaseid sutsakaid pikakas suhteks ei loeta.

20 aastat on juba ĂŒlipikk suhe, seda harrastavad vĂ€hesed.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mingeid 5-aastaseid sutsakaid pikakas suhteks ei loeta.

Ei loeta – kes ei loe? Minu elus on 5 aastat kĂŒll pikk aeg.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei loeta – kes ei loe? Minu elus on 5 aastat kĂŒll pikk aeg.

Mul sama. LĂŒhikeseks suhteks loen alla aastast suhet.

+1
-1
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 157 )

Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood