Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 157 )

Teema: Tutvumislood

Postitas:
KĂ€gu

Kus oma olen ĂŒldse oma elus oluliste meestega kohtunud – kĂ”ige esimene partner – mingi vabaĂ”hu ĂŒritus oli (suhe kestis aasta); laste isa – tööl – olin tema juhendaja (suhe kestis neli aastat); jĂ€rgmine tĂ”sine suhe – hot.ee jutukas (vahelduva eduga ligi 16 aastat – kohtusime ja alustasime ja lĂ”petasime jne, kuni nĂŒĂŒdseks pole enam vist 6 aastat ĂŒldse suhelnud); sellest jĂ€rgmine – ta oli mu klient (vahelduva eduga 18 aastat vt eelmine) ; sellest jĂ€rgmine – toidupoes ( 6 kuud); viimane suhe (praegune) – tutvumisportaalis (neljas aasta jookseb)

Nii imelik, et mÔni naine ei soovi oma ellu mitte mingisugustki stabiilsust. Eriti veel siis, kui juba lapsed on olemas.

Mina ei mÔista hukka. Kui elu on nii lÀinud siis pÔhjusega.

Ma saan aru, et see on ikka teadlik valik ja elustiil.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kus oma olen ĂŒldse oma elus oluliste meestega kohtunud – kĂ”ige esimene partner – mingi vabaĂ”hu ĂŒritus oli (suhe kestis aasta); laste isa – tööl – olin tema juhendaja (suhe kestis neli aastat); jĂ€rgmine tĂ”sine suhe – hot.ee jutukas (vahelduva eduga ligi 16 aastat – kohtusime ja alustasime ja lĂ”petasime jne, kuni nĂŒĂŒdseks pole enam vist 6 aastat ĂŒldse suhelnud); sellest jĂ€rgmine – ta oli mu klient (vahelduva eduga 18 aastat vt eelmine) ; sellest jĂ€rgmine – toidupoes ( 6 kuud); viimane suhe (praegune) – tutvumisportaalis (neljas aasta jookseb)

Nii imelik, et mÔni naine ei soovi oma ellu mitte mingisugustki stabiilsust. Eriti veel siis, kui juba lapsed on olemas.

Mina ei mÔista hukka. Kui elu on nii lÀinud siis pÔhjusega.

Eee! Sellel tÀdil ju ei ole elu lihtsalt lÀinud nii, vaid ta ju ise tahabki koguaeg partnereid vahetada.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Eee! Sellel tÀdil ju ei ole elu lihtsalt lÀinud nii, vaid ta ju ise tahabki koguaeg partnereid vahetada.

Tema Ôigus, teeb mis tahab, mida ja kellega tahab.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii imelik, et pÀrast laste saamist lahutatakse ja julgetakse oma eluga edasi minna, sh uut kaaslast otsida. Ikka nii ebastabiilsed lapsevanemad, jube, kui jube.

Istugu kĂ”ik taolised kodus nelja seina vahel ja pakkugu oma lastele 24/7 stabiilsust. Veel parem oleks, kui ta laste isal tagasi paluks tulla. Nii oleks veel ĂŒldse kĂ”ige stabiilsem pereelu tagatud. Peaasi, et keegi oma eluga edasi ei lĂ€heks. Stoppama jÀÀda vĂ”ib ja tagasi minna vĂ”ib. Siis on su jaoks kĂŒllalt stabiilsust vĂ”i on veel sul sel teemal pretensioone?

Ja nii kohe kolm, neli jne jne korda jÀrjest?

Saan aru, et ĂŒhega lĂ€heb lörri, teisega ehk ka, aga konkreetne tsiteeritu ju jĂ€igi loendama oma jĂ€rgmiseid

Enne lapsi ehk ongi ok selline elu, aga kui on lapsed saadud, siis vĂ”iks elu juba tiba kainema pilguga vaadata ja kas vĂ”i ainuĂŒksi nende nimel mingi stabiilsema elu moodustada.

Lastele muidugi “imeline” eeskuju, kui emme mingi jĂ€rjekordse mehe koju toob.

Ilmselt on selline naine ise ka igatepidi lÔhkisest perekonnast ja vastav peremudel on juba lapsepÔlvekodust kaasa antud. Ja ju jÀÀvad ka tema enda lapsed seda mustrit kordama. Sest see on ju nii loomulik, et kaaslaseid vahetatakse kui sokke.

Huvitav, kust sa selle vÀlja lugesid, et KÀo jaoks olulised mehed on kohe ka koju toodud? See on se enda peremuster Àkki?

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav, kust sa selle vÀlja lugesid, et KÀo jaoks olulised mehed on kohe ka koju toodud? See on se enda peremuster Àkki?

Õige kĂŒll! TA ei ole ju tĂ€psustanud, keda ta kaaslase all silmas peab. Kas inimest, kes on pĂŒsipartner ja kellega koos elad vĂ”i mĂ”tles ta juhuslikke sekspartnereid.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€pselt minu mĂ”te. Kuna ta mainis mitmel korral, et suhtles vahelduva eduga, siis on ĂŒsna ilmne, et ta neid kĂ”iki koju ei toonud, vĂ€hemalt mitte sinna elama.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma lausa naudin seda, kuidas osad naised siin teemas teatavad, et 5 aastat kestnud suhe pole mingi pikk suhe ega eriti oluline, et seda hiljem mÀrkida.
Itsitama ajab mĂ”te, kuidas needamad mutikesed kaebleksid, kui nende 4 aastat ja 11 kuud kestnud suhte parter teataks, et ma lĂ€hen teise juurde. “Kuule, mida tönnime, alla viie aasta – see polnud ju mingi pikaajaline vĂ”i tĂ”sine, meeldejÀÀv suhe, tsau-pakaa ja head aega”.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma lausa naudin seda, kuidas osad naised siin teemas teatavad, et 5 aastat kestnud suhe pole mingi pikk suhe ega eriti oluline, et seda hiljem mÀrkida.

Itsitama ajab mĂ”te, kuidas needamad mutikesed kaebleksid, kui nende 4 aastat ja 11 kuud kestnud suhte parter teataks, et ma lĂ€hen teise juurde. “Kuule, mida tönnime, alla viie aasta – see polnud ju mingi pikaajaline vĂ”i tĂ”sine, meeldejÀÀv suhe, tsau-pakaa ja head aega”.

Mingit petist ikka taga ei nutaks, hea, et lahti saab.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tore. Õnne siis vĂ€ikese Melody-CĂ€rolyni, Carl-Mattiase ja Cassandra-Brigitta kasvatamisel ĂŒksikemana.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paljud perekooli kasutajad on olnud abielus 20+, 30+, 40+ aastat.  Kui oled ise viiekĂŒmnene ja sellest ca 30 aastat abielus olnud,  siis tundubki 5-aastane suhe lĂŒhike.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tore. Õnne siis vĂ€ikese Melody-CĂ€rolyni, Carl-Mattiase ja Cassandra-Brigitta kasvatamisel ĂŒksikemana.

KÔik ei ole nagu sina, kes viie aastaga kolm titte valmis treivad ja siis mehelt kÀsi pikkas raha ootavad. Saan aru, et sarisigijatel raske seda mÔista, aga proovida ikka vÔid ju.

0
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Viis aastat kestnud suhe ei ole pikaajaline suhe. See muidugi ei tĂ€henda, et viis aastat kestnud suhe ei saanud tĂ”sine olla. Ka lĂŒhikesed suhted vĂ”ivad olla tĂ”sised.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas see mehest petise teeb, et ta teise juurde lÀheb? Hmm

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paljud perekooli kasutajad on olnud abielus 20+, 30+, 40+ aastat.  Kui oled ise viiekĂŒmnene ja sellest ca 30 aastat abielus olnud,  siis tundubki 5-aastane suhe lĂŒhike.

Seda kĂŒll. Tundub kohutavalt igav olla terve elu koos vaid ĂŒhe inimesega.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€pselt minu mĂ”te. Kuna ta mainis mitmel korral, et suhtles vahelduva eduga, siis on ĂŒsna ilmne, et ta neid kĂ”iki koju ei toonud, vĂ€hemalt mitte sinna elama.

Õige, elama ei tulnud nendest keegi ja lastega konkreetselt kohtus ainult ĂŒks mees. Kuna ta aga absoluutselt mu lastega kokku ei klikkinud, siis lĂ”petasin asja Ă€ra ja olin palju aastaid nendes vahelduvates kohtumistes – selleks et tervet mĂ”istust sĂ€ilitada.

Kohtusin partneritega kodunt vÀljas st reeglina mehe kodus.

Oma praeguse elukaaslasega lÀheb koos neljas aasta ja on mu lastega vÀga hea sÔber.

PS: ise olen sĂŒndinud vanemate kolmandal abieluaastal, vanemad elasid koos ligi 45 aastat, siis suri ootamatult ema ja aasta hiljem isa. Vanavanemad mĂ”lemad tĂ€histasid enne siit ilmast lahkumist kuldpulmi. Suhtemustrid olid peres vĂ€gagi head.

+5
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paljud perekooli kasutajad on olnud abielus 20+, 30+, 40+ aastat. Kui oled ise viiekĂŒmnene ja sellest ca 30 aastat abielus olnud, siis tundubki 5-aastane suhe lĂŒhike.

Ei tundu, sest tunnen ju aritmeetikat. Tean, et viie aastasele suhtele eelnes ilmselt mitmekuune lĂ€henemisperiood ja 5 aasta jooksul vĂ”is sĂŒndida ka nĂ€iteks 5 last. Meil nĂ€iteks on viie aasta sees neli. Ütle siis, et lĂŒhike suhe oleks olnud, kui oleksime 5-aastase abielu lahutanud.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Paljud perekooli kasutajad on olnud abielus 20+, 30+, 40+ aastat. Kui oled ise viiekĂŒmnene ja sellest ca 30 aastat abielus olnud, siis tundubki 5-aastane suhe lĂŒhike.

Seda kĂŒll. Tundub kohutavalt igav olla terve elu koos vaid ĂŒhe inimesega.

Sul on lubatud ka suhtes olles teiste inimestega rÀÀkida, muide.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei tundu, sest tunnen ju aritmeetikat. Tean, et viie aastasele suhtele eelnes ilmselt mitmekuune lĂ€henemisperiood ja 5 aasta jooksul vĂ”is sĂŒndida ka nĂ€iteks 5 last. Meil nĂ€iteks on viie aasta sees neli. Ütle siis, et lĂŒhike suhe oleks olnud, kui oleksime 5-aastase abielu lahutanud.

KĂŒĂŒlikud olete?

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Ok, siis jÔusaali treenerid sebivad seal naisi
jÀlk

VĂ”ib jĂ€lgeminigi minna, meenus ĂŒks laulja, kes abiellus oma kehalise kasvatuse tunni Ă”petajaga ja on nĂŒĂŒd aktiivne konservatiiv.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

RÀÀkida? RÀÀkisin koos olemisest. Ühe ja sama mehega? Surmani? No lĂ”petage palun. Mul ju ainult ĂŒks elu on, erinevad kogemused ning erinevad eluetapid on head ning inspireerivad.

VĂ”ib-olla soovite terve elu seksida ka vaid ĂŒhe mehega? Hahhaaa. Issand jumal. Ja mees muidugi paneb selle aja jooksul kĂŒmneid ja kĂŒmneid, kui naine vagusi istub ja rÀÀgib kĂ”igile, et tema mees kĂŒll ei peta.

0
-9
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

RÀÀkida? RÀÀkisin koos olemisest. Ühe ja sama mehega? Surmani? No lĂ”petage palun. Mul ju ainult ĂŒks elu on, erinevad kogemused ning erinevad eluetapid on head ning inspireerivad.

VĂ”ib-olla soovite terve elu seksida ka vaid ĂŒhe mehega? Hahhaaa. Issand jumal. Ja mees muidugi paneb selle aja jooksul kĂŒmneid ja kĂŒmneid, kui naine vagusi istub ja rÀÀgib kĂ”igile, et tema mees kĂŒll ei peta.

Ära lase l..sidel meest siis sebida vĂ”i jĂ€tta muljet, et mees petab. Enda valik.

+3
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Selle peale nad tavaliselt panustavad, et naine arvaks a-d, lahutaks, saboteeriks abielu, aga tegelikult on hoopis b ja mees ei vaatagi sellise mÔttega teisi naisi.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Et see tukaga sale naiska.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

On vÀga ilusa vÀlimusega, aga on tal su mehele sisu nagu sul mehele? Mh
.ei tea.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Et selmet kÔrvalt keppida ja mehele tagasi teha, sest keegi paneb uskuma, et abikaas petab? oleks tore ikka mehega keppida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ja seda, et mis hull nĂŒĂŒd plĂ€usti ajab. Aga sama plĂ€ust ja tĂ€nitaminw ja Ă”petamine on see, et paarilisi vahetatakse nigu sokke. Keegi ei taha Ă”petussĂ”nu kuulda. KĂ”iki ei tee selline elu rÔÔmsaks. Need nĂ€ited olid hĂŒpoteetilised, mitte konkreetsed 😉 aga lugedes tabab sama kohta, mis ĂŒkskĂ”ik, mis sekkumine. Tahan, olen ĂŒksi. Tahan, olem 50a abielus. Tahan seda ja teist. Ja teised ka, kes petab, see petab, kes tshab abikaasaga olla surmani truult, see on. Õpetamine hĂ€irib.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂŒĂŒlikud olete?

Ei ole vist. Lihtsalt oli soov saada 4-5 last. Kindel soov oli noorelt lapsed saada, mis oli ka vĂ”imalik. Loodus Ă”nnistas lisaks kahele nö ĂŒksikule ka paari kaksikutega.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

VĂ”ib jĂ€lgeminigi minna, meenus ĂŒks laulja, kes abiellus oma kehalise kasvatuse tunni Ă”petajaga ja on nĂŒĂŒd aktiivne konservatiiv.

Kuidas, palun? Mis selles nii jĂ€lki on, et nad pĂ€rast kooli lĂ”ppu abiellusid. Kui me olime viimases klassis, siis oli meil alatasa praktikante koolis, kes olid meist 2 aastat vanemat. Mis selles nii jĂ€lki on, kui nad PÄRAST kooli sebima hakkavad? Kaks aastat vanem partner on nagu liiga vana?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mu kĂ”ige hiljutisem tutvumine toimus raamatukogus. Esimese asjana saime ĂŒksteisest teada, et meil on mĂ”lemal lapsed.  Tal oli kaelas tĂ€pselt sama sall, mille mu laps sai ĂŒhel luulekonkursil. Ütlesin talle seda. Ma poodides pole sellist nĂ€inud ja lapse sallil mingit silti polnud kĂŒljes. Huvitav sall oli. Ta ĂŒtles vaid, et tema laps sai andis selle talle, sai kuskilt auhinnaks. Hiljem selgus, et samalt konkursilt. Selline kokkusattumus siis 🙂 Juhuslikult ĂŒhte ja sama raamatut me ei otsinud, see oleks liig olnud. Ta kĂŒsis abi ĂŒhe raamatu otsimisel, sest arvas ekslikult, et ma töötan seal. Ma arvaks ka, kui keegi vĂ”taks riiulist mingi 10 raamatut korraga 😀 Partnerid me pole (veel), alles vaikselt suhtleme ja kĂ€ime kohvikutes, jalutamas ja ĂŒritustel. Tal oli lahutus pooleli siis, kui kohtusime, vahepeal on jĂ”udnud lahutada. VĂ”ibolla liigume isegi liiga aeglaselt ja ei jĂ”uagi kuhugi, aga see sobib mulle.

Enne seda tutvusin 15 aastat tagasi, kui oma tulevast abikaasat ja laste isa kohtasin. Töötasin peale ĂŒlikooli muuseumis ja tema kĂ€is seal abituriendina oma klassiga. Ajasime niisama juttu algul. Siis ta hakkas seal kĂ€ima pĂ€ris palju, alati oli tal keegi kaasas – sĂ”ber, Ă”de, teise Ă”e lapsed. Ma nagu ei mĂ”elnudki, et tal seal minu pĂ€rast kĂ€ib, arvasin lihtsalt, et tahab teistelegi huvitavat muuseumit nĂ€idata. LĂ”puks jĂ”udsime ka pĂ€ris kohtinguni.

PĂ€ris esimene kohting oli netis tutvutud noormehega. Olin just ĂŒlikooli alustanud (19, tema 26) ja rate.ee oli populaarne. Tundsin end jube tĂ€iskasvanuna ja tahtsin kohtingutel kĂ€ia. Kuigi seal rate.ee-s oli palju selliseid kirju, kus taheti kohtuda, siis neile ma enamasti ei vastanudki. Ühega jĂ€in kuidagi rohkem juttu ajama ja leppisime kokku kohtingu. Oli tĂ€itsa tore pĂ€ev vanalinnas, teist korda ka kĂ€isime kuskil, kolmandal korral ta kutsus mu enda juurde kohvile. Kuulasime muusikat, oli tore. Kuni ta ema tuli koju. Ta polnud maininud, et elab emaga, ma polnud seda arvanud ka tema elutuba vaadates. Ema kutsus ta kööki ja mina jĂ€in elutuppa. Kuulsin nende jutuajamist: sa ei kĂŒsinud luba teda siia tuua, ei tohi jÀÀda, kĂ€si tal kohe lahkuda. Keegi tuppa ei tulnud, istusin seal ĂŒksinda, ei julgenud ise kööki ka minna. Keegi lĂ€ks duĆĄi alla, keegi pani veekeetja tööle. Möödus 20 min ja hiilisin sealt korterist vĂ€lja. Alles jĂ€rgmisel pĂ€eval noormees kirjutas ja kĂŒsis, kuhu ma kadusin. Rate kaudu vahetasime veel mĂ”nda aega kirju, aga kokku enam ei saanudki.

+6
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kohtusime reisil olles. Kutsus mu tantsule ja nii ta lÀks. Juba 20 aastat tantsime koos.

+2
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 157 )

Esileht â€ș Pereelu ja suhted â€ș Tutvumislood